akce akce
OMLAZENÍ A ESTETIKA
VSTOUPIT
KOSMETIKA
VSTOUPIT
HUBNUTÍ
VSTOUPIT
MASÁŽE A ZÁBALY
VSTOUPIT
PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS
VSTOUPIT
LASEROVÁ EPILACE
VSTOUPIT
PEDIKÚRA/ MANIKÚRA
VSTOUPIT
TOPlist

Akce a novinky

image

Valentýnský dárek pro oba

Přijďte k nám oslavit svátek zamilovaných nebo si jen oddechnout a zažít něco hezkého a hlavně společně :-). Připravili jsme pro luxusní kosmetiku pro dámy a uvolňující masáž pro pány. Pokud Vám nevychází přímo tento den, nevadí, vystavíme Vám dárkový poukaz s platností 3 měsíce.

Cena: 1500 Kč

Objednávejte na tel. 722590490 nebo na recepce@fymc.cz. Dárkové poukazy pošleme poštou, mailem nebo jsou k vyzednutí na naší recepci.

image

NOVINKA - kosmetické ošetření Renew BRIGHT

Skvělá kosmetika pro všechny, co žijí ve městech, pro kuřáky, při sinalé a povadlé pokožce nebo při nejednotém barevném tónu či pigmentových skvrnách. Díky svým antioxidačním účinkům výrazně zlepšuje kvalitu pleti. Kombinace lékařské kosmetiky a kyselinek, vitaminu C a retinolu. Postup ošetření můžete nalézt na našem facebooku.

Cena ošetření : 1890 Kč, 80-90 minut.

image

MICROBLADING OBOČÍ - NOVINKA

Výrazné, ale zároveň přirozeně vypadající obočí. Ruční technika vlásenkování. Obočí se dotváří pomocí řezů malou čepelkou. Efekt vydrží několik let. Před zákrokem specialistka nanese znecitlivující krém. Po aplikaci se utvoří stroupky, které se během následujících dní zahojí. Konzultace zdarma.

Cena : 3900 Kč, korekce po 4 týdnech 700 Kč.

AKCE : speciální cena při objednávkách do konce roku 2017  - 2900 Kč, korekce 500 Kč

image

LISTOPADOVÁ AKCE

Celý listopad pro Vás máme 40% slevu na Radiofrekvenční lipolýzu, ušetříte 700 Kč.

Hubnutí pomocí radiofrekvence. Při ošetření dochází k cílenému zahřátí a odbourávání tuků a následnému ochlazování a zpevňování pokožky. Skvělé výsledky v boji proti celulitidě a při povadlé pokožce. Stimuluje produkci elastinu i metabolismus tuků. Ošetření 1 lokality trvá 30 minut.

Původní cena : 1590 - 1790 Kč, nyní 990 Kč