akce akce
tab
OMLAZENÍ A ESTETIKA
VSTOUPIT
KOSMETIKA
VSTOUPIT
HUBNUTÍ
VSTOUPIT
MASÁŽE A ZÁBALY
VSTOUPIT
PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS A MICROBLADING
VSTOUPIT
LASEROVÁ EPILACE
VSTOUPIT
PEDIKÚRA A MANIKÚRA
VSTOUPIT
TOPlist

Akce a novinky

image

STĚHOVÁNÍ NA VINOHRADY

Od 1.7. se na Vás budeme těšit v našich nových prostorech na Vinohradech. Budeme o Vás pečovat v našem prostorném, krásném salonu, který se nachází v blízkosti metra a tramvajové zastávky Jiřího z Poděbrad.

U Kanálky 9, Praha 2

image

Masáže v květnu jen za 500 Kč

Hodinová relaxační či sportovní masáž u Nikol

Bolí Vás záda? Jste ve stresu? Potřebujete zrelaxovat a odpočinout si? Využijte květnovou nabídku a dopřejte si masáž jen za 500 Kč (ušetříte 250 Kč).

Objednávejte na 722 590 490 nebo zde : www.fymc.cz/prvni-navsteva

image

Valentýnský dárek pro oba

Přijďte k nám oslavit svátek zamilovaných nebo si jen oddechnout a zažít něco hezkého a hlavně společně :-). Připravili jsme pro luxusní kosmetiku pro dámy a uvolňující masáž pro pány. Pokud Vám nevychází přímo tento den, nevadí, vystavíme Vám dárkový poukaz s platností 3 měsíce.

Cena: 1500 Kč

Objednávejte na tel. 722590490 nebo na recepce@fymc.cz. Dárkové poukazy pošleme poštou, mailem nebo jsou k vyzednutí na naší recepci.

image

NOVINKA - kosmetické ošetření Renew BRIGHT

Skvělá kosmetika pro všechny, co žijí ve městech, pro kuřáky, při sinalé a povadlé pokožce nebo při nejednotém barevném tónu či pigmentových skvrnách. Díky svým antioxidačním účinkům výrazně zlepšuje kvalitu pleti. Kombinace lékařské kosmetiky a kyselinek, vitaminu C a retinolu. Postup ošetření můžete nalézt na našem facebooku.

Cena ošetření : 1890 Kč, 80-90 minut.