akce akce
Omlazení a estetika
VSTOUPIT
Kosmetika
VSTOUPIT
Hubnutí
VSTOUPIT
Masáže a zábaly
VSTOUPIT
Prodlužování řas
VSTOUPIT
Laserová epilace
VSTOUPIT
Pedikúra / manikúra
VSTOUPIT
TOPlist

Akce a novinky

image

LISTOPADOVÁ AKCE

Celý listopad pro Vás máme 40% slevu na Radiofrekvenční lipolýzu, ušetříte 700 Kč.

Hubnutí pomocí radiofrekvence. Při ošetření dochází k cílenému zahřátí a odbourávání tuků a následnému ochlazování a zpevňování pokožky. Skvělé výsledky v boji proti celulitidě a při povadlé pokožce. Stimuluje produkci elastinu i metabolismus tuků. Ošetření 1 lokality trvá 30 minut.

Původní cena : 1590 - 1790 Kč, nyní 990 Kč

image

ŘÍJNOVÁ AKCE

Celý říjen pro Vás máme 30% slevu na Fotorejuvenaci obličeje, ušetříte 450 Kč.

Fotorejuvenaci provádíme intenzním pulzním světlem, které stimuluje produkci vlastního kolagenu v pokožce, stahuje póry, zpevňuje kontury, vyhlazuje jemné vrásky, podpoří hydrataci pokožky. Ošetření trvá cca 20 minut.

Původní cena = 1500 Kč, nyní 1050 Kč.

image

Hloubkové čištění Renew

! NOVINKA ! Doporučuje Míša Nosková

Kosmetické ošetření Renew

Kombinace vysoce efektivních produktů izraelské značky Renew, jež obsahuje léčivé kyseliny a další aktivní látky, ultrazvukové špachtle a ručního čištění expresorem. Velmi efektivní ošetření s výbornými výsledky. Pleť je bezprostředně po proceduře zarudlá, nicméně po jejím zklidnění (u aknózní pleti může trvat několik dní) dochází k výraznému zlepšení stavu pokožky.

Postup : gel, čistící tonikum s kyselinami, Jacketova masáž dle potřeby , ultrazvuková špachtle a hloubkové čištění expresorem, chemický peeling lokálně dle potřeby, maska, OZONIZÉR, krém (90-120min. - záleží na stavu pleti a délce ručního čištění).

ideální ošetření při problémech s akné, při každodenním líčení či používání divadelního make - upu. Výborný start k dalším procedurám.

 

image

Věrnost se vyplatí

Velmi si vážíme vašeho zájmu o naše služby. Jako odměnu za věrnost pro vás máme vytvořen online věrnostní systém njoycard plný bonusových služeb a slev na ošetření. Za všechna nezlevněná ošetření vám připisujeme věrnostní body, za které potom získáváte slevy a bonusy na oblíbené služby. Sbírejte body a získejte:

50% slevu na přístrojové kosmetické ošetření

Radiofrekvenční lifting ke kosmetice ZDARMA

Fotorejuvenaci ke kosmetice ZDARMA

Líčení ZDARMA

Gellak k pedikúře ZDARMA

Úpravu a barvení obočí ZDARMA

50% slevu na prodloužení řas

50% slevu na masáž