akce akce
tab
OMLAZENÍ A ESTETIKA
VSTOUPIT
KOSMETIKA
VSTOUPIT
HUBNUTÍ
VSTOUPIT
MASÁŽE A ZÁBALY
VSTOUPIT
PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS A MICROBLADING
VSTOUPIT
LASEROVÁ EPILACE
VSTOUPIT
PEDIKÚRA A MANIKÚRA
VSTOUPIT
TOPlist

Akce a novinky

image

Barvení obočí a řas + masáž obličeje ZDARMA

Úprava obočí do požadovaného tvaru, k barvení volíme odstín, který se hodí k Vašemu obličeji. Obočí je tak zvýraněné, ale přesto nepůsobí nepřirozeně. U řas volíme černo černou barvu, díky které krásně vyniknou Vaše oči i bez použití řasenky. Díky hydratační masáži péčí Ericson Laboratoire dostane pokožka napít. Bude pružnější, vypnutější a jemnější na dotek. Jednoznačně zkrášlující ošetření s okamžitě viditelným efektem.

 

Původní cena: 450 Kč   akční cena: 200 Kč      délka ošetření 40-50 minut

image

Akční kosmetika s Ericson Laboratoire

Exkluzivní, relaxační komplexní ošetření luxusní péči Ericson Laboratoire. Hydratace + lifting, vitamíny nebo výživa, konkrétní řadu určíme dle stavu Vaší pleti (GenxSkin, Meso-Vit, Fresh Caviar v kombinaci s hydratační řadou Hydra Clinic). Odlíčení, peeling, masáž, zapracování účinných látek relaxačními tahy, sérum + maska, krém. Viditelný efekt po ošetření.

 

Původní cena: 2200 - 2400 Kč   akční cena: 1500 Kč      délka ošetření 90 minut

image

Akční bezskalpelová pedikúra Alessandro

Dopřejte si celé léto luxusní bezskalpelovou pedikúru Alessandro za dostupnější cenu. Díky speciálním produktům dochází k šetrnému odstranění zrohovatělé kůže na chodidlech bez použití skalpelu. Ta potom zůstávají krásně hladká. Součástí ošetření je rovněž úprava nehtů a nehtové kůžičky.

 

Původní cena: 790 Kč   Akční cena: 590 Kč      délka ošetření 45 - 60 minut

image

Hubnutí a detox - balíčky 3+1 na lymfatické a anticelulitidní masáže

Lymfatická masáž odvede zadržovanou vodu, čímž dochází ke zmenšení objemu, přichází efekt lehkých nohou. Lymfa vede tuky, pokud správně proudí, tuky se tolik neukládají v problematických partiích, proto je rovněž skvělý pomocník při dietě a hubnutí. Odvádí toxiny, podporuje imunitu. Anticelulitidní masáž díky speciálním tahům rozbíjí tukové buňky a již vzniklou celulitidu, prokrvuje a vypíná pokožku.

Balíčky 3+1 na 60-ti či 90-ti minutové masáže. Cena od 2700 Kč