akce akce
OMLAZENÍ A ESTETIKA
VSTOUPIT
KOSMETIKA
VSTOUPIT
HUBNUTÍ
VSTOUPIT
MASÁŽE A ZÁBALY
VSTOUPIT
PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS
VSTOUPIT
LASEROVÁ EPILACE
VSTOUPIT
PEDIKÚRA/ MANIKÚRA
VSTOUPIT
TOPlist

Akce a novinky

image

MICROBLADING OBOČÍ - NOVINKA

Výrazné, ale zároveň přirozeně vypadající obočí. Ruční technika vlásenkování. Obočí se dotváří pomocí řezů malou čepelkou. Efekt vydrží několik let. Před zákrokem specialistka nanese znecitlivující krém. Po aplikaci se utvoří stroupky, které se během následujících dní zahojí. Konzultace zdarma.

Cena : 3900 Kč, korekce po 4 týdnech 700 Kč.

AKCE : speciální cena při objednávkách do konce roku 2017  - 2900 Kč, korekce 500 Kč

image

LISTOPADOVÁ AKCE

Celý listopad pro Vás máme 40% slevu na Radiofrekvenční lipolýzu, ušetříte 700 Kč.

Hubnutí pomocí radiofrekvence. Při ošetření dochází k cílenému zahřátí a odbourávání tuků a následnému ochlazování a zpevňování pokožky. Skvělé výsledky v boji proti celulitidě a při povadlé pokožce. Stimuluje produkci elastinu i metabolismus tuků. Ošetření 1 lokality trvá 30 minut.

Původní cena : 1590 - 1790 Kč, nyní 990 Kč

image

ŘÍJNOVÁ AKCE

Celý říjen pro Vás máme 30% slevu na Fotorejuvenaci obličeje, ušetříte 450 Kč.

Fotorejuvenaci provádíme intenzním pulzním světlem, které stimuluje produkci vlastního kolagenu v pokožce, stahuje póry, zpevňuje kontury, vyhlazuje jemné vrásky, podpoří hydrataci pokožky. Ošetření trvá cca 20 minut.

Původní cena = 1500 Kč, nyní 1050 Kč.

image

Hloubkové čištění Renew

! NOVINKA ! Doporučuje Míša Nosková

Kosmetické ošetření Renew

Kombinace vysoce efektivních produktů izraelské značky Renew, jež obsahuje léčivé kyseliny a další aktivní látky, ultrazvukové špachtle a ručního čištění expresorem. Velmi efektivní ošetření s výbornými výsledky. Pleť je bezprostředně po proceduře zarudlá, nicméně po jejím zklidnění (u aknózní pleti může trvat několik dní) dochází k výraznému zlepšení stavu pokožky.

Postup : gel, čistící tonikum s kyselinami, Jacketova masáž dle potřeby , ultrazvuková špachtle a hloubkové čištění expresorem, chemický peeling lokálně dle potřeby, maska, OZONIZÉR, krém (90-120min. - záleží na stavu pleti a délce ručního čištění).

ideální ošetření při problémech s akné, při každodenním líčení či používání divadelního make - upu. Výborný start k dalším procedurám.