Kosmetika

Pravidelná profesionálně provedená kosmetika by měla být nepostradatelnou součástí péče o pleť. Nejen domácí péče, ale také správná volba kosmetiky v salonu nám totiž pomáhá dosáhnout žádoucího výsledku, tedy zdravého a svěžího vzhledu pleti, hydratace, případně zpevnění pokožky nebo redukce či odstranění kožních problémů. Na našem pracovišti rádi kombinujeme přístroje (diamantová mikrodermabraze, radiofrekvence, IPL, biostimulační laser, galvanická žehlička) s lékařskou kosmetikou (Larens) či dermokosmetikou (Ericson Laboratoire), a tím dosahujeme ještě lepších výsledků.

Toužíte po krásné pleti? Ošetřování pleti a udržování jejího svěžího a krásného vzhledu je žádoucí v každém věku.  Naše pleť je zrcadlem celkového zdraví, vyrovnanosti a spokojenosti.

 

Dárkové poukazy

 Kosmetiku i jiné naše služby můžete věnovat také svým blízkým formou dárkových poukazů, které Vám rádi vystavíme přímo na naší recepci nebo si je můžete zakoupit na našem eshopu.

Objednejte se!
 
 

Kontrola

Kudy k nám?

Autem:

Z ulice Českomoravská odbočíte do označených podzemních garáží Galerie Harfa. Parkování v centru je bezplatné. Vyjedete výtahem do 3. podlaží. Vlevo od výtahu se nachází Pure Jatomi Fitness (vedle KFC). Na recepci fitness Vás slečna recepční uvede dovnitř a nasměruje do ForeverYoung Medical Centra - Spa and Beauty Clinigue.

MHD:

Tramvajová zastávka Ocelářská se nachází přímo před vchodem Galerie Harfa. Stanice metra Českomoravská je vzdálena 2 minuty pěší chůze, cca 100 metrů od hlavního vchodu centra.
Kompletní adresa:
Club
Pure Jatomi Fitness, Galerie Harfa,
Českomoravská 2420/15a
Praha 9, 190 93
TOPlist