Kosmetika

Pravidelná profesionálně provedená kosmetika je rozhodně nepostradatelnou součástí péče o pleť. Nejen domácí péče, ale také správná volba kosmetiky v salónu nám pomáhá dosáhnout žádoucího výsledku, tedy zdravého a svěžího vzhledu pleti, hydratace kůže. Ještě lepších výsledků z hlediska, vyčištění a vyhlazení pleti, jejího vypnutí nebo hojení buněk dosahujeme kombinací klasické kosmetiky s použitím přístrojů (diamantová mikrodermabraze, radiofrekvence, IPL, biostimulační laser).

Toužíte po krásné pleti? Ošetřování pleti a udržování jejího svěžího a krásného vzhledu je žádoucí v každém věku.  Naše pleť je zrcadlem celkového zdraví, vyrovnanosti a spokojenosti. Z tohoto důvodu kosmetické služby obsahují řadu masáží, které pomáhají také k regeneraci psychické a k odpočinku. Masáží se uvolní napětí ve svalech, dochází k lepšímu prokrvení, okysličení, obnovuje se tok energie, vyhladí vrásky a výrazně se zpevňuje pokožku.

 

Od medicíny k beauty terapii s Ericson Laboratoire

Chcete vyzkoušet kosmetiku, které Vám přinese hlubokou relaxaci a bude na Vaší pleti vidět okamžitě? Přijďte na ošetření s kosmetikou Ericson Laboratoire. Profesor ERICSON byl přední francouzský vědec a jako první použil metodu buněčné terapie. Jeho úspěšná manželka byla specialistka v péči o pleť a začala tuto převratnou metodu s pomocí manžela uvádět do kosmetické praxe. Tato klinická metoda švýcarského původu spočívá ve využití buněčných extraktů. V souladu s tímto  přístupem se stávají součástí konceptu beauty terapie Ericson Laboratoire nejnovější objevy vědy, jakmile se objeví na trhu. Používané aktivní složky mořského, fytobiologického nebo biotechnologického původu jsou charakteristické nevšední koncentrací i svým samotným charakterem.

 

Dárkové poukazy

Zveme Vás k ošetření Vaší pokožky obličeje, těla a k celkové kosmetické relaxaci. Věříme, že pocit luxusu a pohodlí, který u nás naleznete, Vás uspokojí. Kosmetiku i jiné naše služby můžete věnovat také svým blízkým formou dárkových poukazů.

Objednejte se!
 
 

Kontrola

Kudy k nám?

Autem:

Z ulice Českomoravská odbočíte do označených podzemních garáží Galerie Harfa. Parkování v centru je bezplatné. Vyjedete výtahem do 3. podlaží. Vlevo od výtahu se nachází Pure Jatomi Fitness (vedle KFC). Na recepci fitness Vás slečna recepční uvede dovnitř a nasměruje do ForeverYoung Medical Centra - Spa and Beauty Clinigue.

MHD:

Tramvajová zastávka Ocelářská se nachází přímo před vchodem Galerie Harfa. Stanice metra Českomoravská je vzdálena 2 minuty pěší chůze, cca 100 metrů od hlavního vchodu centra.
Kompletní adresa:
Club
Pure Jatomi Fitness, Galerie Harfa,
Českomoravská 2420/15a
Praha 9, 190 93
TOPlist