Laserová epilace

 

Definice permanentního odstranění nežádoucích chloupků znamená zabránění dalšího růstu chloupků po dobu delší než růstový cyklus, obvykle na dobu 2 let po aplikaci. Výsledek je individuální, avšak vždy s trvalou redukcí. Trvalá laserová epilace tedy představuje ošetření, kterým je možné docílit trvalé redukce nežádoucího ochlupení. V našem salonu pro toto ošetření používáme diodový laser.

 

Postup laserové epilace

Zákrok laserové epilace spočívá v přikládání laserové koncovky, jež má teplotu zhruba 5°C a vysílá pulsy se speciální vlnovou délkou 808nm. Tato vlnová délka je ideální pro proniknutí laserového paprsku přímo k cibulce chloupku, kde je cibulka zničena a chloupek tudíž dál neroste. Při průniku paprsku je cítit štípnutí, které můžeme na přání klienta zmírnit buď aplikací lokálního anestetického krému nebo přikládáním ledových obkladů.

Diodový laser je však schopen zacílit chloupky pouze v konkrétní růstové fázi, ve které se nachází vždy jen určitá část ochlupení. Výrobce uvádí, že se jedná zhruba o pětinu chloupků, proto je nutné ošetření 5-6 krát opakovat. Z naší zkušenosti vyplývá, že počet zákroků se nedá generalizovat. Některé klientky byly s výsledkem spokojeny již po několika ošetřeních, jiné musely ošetření opakovat vícekrát. Pro ideální výsledek je určitě nutné zahájit kontinuální proces, kdy klient dodržuje předepsané rozestupy (3-6 týdnů dle ošetřované partie). Doporučujeme se objednat na bezplatnou konzultaci s naší laserovou specialistkou.

 

Co byste měli vědět před laserovou epilací

  • Laserový paprsek se k cibulce (kořínku) dostává přes tmavé barvivo v chloupku (malenin). Z toho vyplývá, že daleko vyšší efekt ošetření můžeme očekávat u tmavých chloupků. Chloupky úplně světlé/bílé laser není schopen zacílit.
  • Laserové epilace nelze provádět v létě nebo při opálené pokožce. Laser by mohl zacílit také barvivo, zapřičiňující opálení a mohlo by dojít k depigmentaci či popálení pokožky. To platí také pro opalování bezprostředně po ošetření, aby na pokožce nedošlo naopak k nadměrné pigmentaci.
  • Laserové epilace neprovádíme u těhotných a kojících klientek
  • Růst chloupů je ovlivněn mužskými hormony (testosteron a další). V některých oblastech na mužském těle tedy nelze chloupky z větší část odstranit, pouze je z části redukovat (např. vousy na tváři).
  • U hormonálních poruch, které způsobují také zvýšený růst chloupků, lze ochlupení zredukovat, nikdy však nedocílíme takové redukce, aby chloupky nerostly vůbec, protože nemoc způsobuje, že rostou chloupky nové a nové.

 

Péče po laserové epilaci

Po laserové epilaci může být pokožka lehce narůžovělá až načervenalá, může také pálit. Kůži je proto potřeba mazat hydratačním krémem, například s pantenolem nebo aloe verou, používat krémy s ochranným faktorem a vyhýbat se opalování, protože by mohlo v místě ošetření dojít k nadměrné pigmentaci. Po laserové epilaci, zejména v tříslech, doporučujeme nosit volnější oblečení, aby kůže mohla dýchat. Dokud se pokožka úplně nezklidní, není vhodné plavání, masáže nebo cokoli jiného, co by ji mohlo podráždit.

 

CENA SLUŽBY (za 1 ošetření) :

Kotlety………………………..400 Kč

Horní ret……………………..400 Kč

Brada…………………………600 Kč

Tváře…………………………800 Kč

Brada + celé tváře……..1200 Kč

Celý obličej……………….1500 Kč

Podpaží…………………….800 Kč

Třísla……………………….1000 Kč

Brazilka……………2000-2500 Kč

Hýždě………………………1000 Kč

ostatní lokality………od 1500 Kč

 

Ostatní lokality hledejte v ceníku na www.fymc.cz/cenik/

Laserová epilace před

laserová epilace

Laserová epilace po

 

Objednejte se!
 
 

Kontrola

Kudy k nám?

POZOR ZMĚNA ADRESY :

od 1.7.2017 Vás přivítáme v našem novém krásném salonu
Adresa: V Dolině 1533/1d, Praha 10, 101 00
(vchod do salonu z dolní části budovy, směrem od Kauflandu a tramvajové zastávky)
Kompletní adresa:
Club
TOPlist