Laserová epilace

Trvalá laserová epilace chloupků je jednou z nejoblíbenějších estetických aplikací, kterou využívá stále více lidí. A právě multidiodová laserová technologie  je tím nejlepším, co je možné na současném trhu najít.

 

Postup laserové epilace

Zákrok laserové epilace spočívá v přikládání laserové koncovky, jež má teplotu zhruba 5°C, se speciální vlnovou délkou, která účinkuje právě na cibulky chloupků. Příjemný chladivý pocit je prokládán pulsy laseru, které jsou podobné drobným štípnutím. Tím laser chloupek zahubí, poté již nikdy neroste.
Laser zacílí na chloupek pouze v růstové fázi. Chloupek, který je v klidové fázi laser nezacílí, protože nedisponuje dostatkem melaninu (tmavého barviva). V růstové fázi máme současně zhruba jednu pětinu chloupků. Proto musíte laserovou epilaci podstoupit 5-6 krát, abychom dosáhli cíleného efektu, tedy odstranění všech chloupků natrvalo.

Technologie je celosvětově certifikovaná  a zajišťuje trvalé odstranění široké škály barev chloupků. Laserovou epilaci je možné provádět na všech možných partií, které Vás napadnou.

Několik dní po laserové epilaci je důležité dbát na dostatečnou hydrataci pokožky, vyhýbat se opalování či jiným způsobům dráždění pokožky. Doporučujeme použít krémy s Aloe vera.

Co představuje permanentní laserová epilace?

Permanentní laserová epilace znamená zabránění dalšího růstu chloupků. Výsledek je samozřejmě vždy individuální, záleží na klientech, avšak permanentní odstranění nežádoucího vlasového porostu znamená, že tento porost je trvale zredukován.

Péče po laserové epilaci

Po laserové epilaci může být pokožka lehce narůžovělá až načervenalá. Kůži je proto potřeba mazat hydratačním krémem, například s pantenolem nebo aloe verou, dále je nutné používat krémy s ochranným faktorem a vyhýbat se opalování, protože by mohlo v místě ošetření dojít k nadměrné pigmentaci. Po laserové epilaci, zejména v tříslech, doporučujeme nosit volnější oblečení, aby kůže mohla dýchat. Dokud se pokožka úplně nezklidní, není vhodné plavání, masáže nebo cokoli jiného, co by ji mohlo podráždit.

Přijďte si nechat trvale odstranit chloupky do našeho centra, my Vám vytvoříme příznivou cenu! S konečným výsledkem budete opravdu spokojeni!

CENA SLUŽBY:

Kotlety………………………..400 Kč

Horní ret……………………..400 Kč

Brada…………………………600 Kč

Tváře…………………………800 Kč

Brada + celé tváře……..1200 Kč

Celý obličej……………….1500 Kč

Podpaží…………………….800 Kč

Třísla……………………….1000 Kč

Brazilka……………2000-2500 Kč

Hýždě………………………1000 Kč

ostatní lokality………od 1500 Kč

 

Ostatní lokality hledejte v ceníku na www.fymc.cz/cenik/

Laserová epilace před

laserová epilace

Laserová epilace po

 

Objednejte se!
 
 

Kontrola

Kudy k nám?

Autem:

Z ulice Českomoravská odbočíte do označených podzemních garáží Galerie Harfa. Parkování v centru je bezplatné. Vyjedete výtahem do 3. podlaží. Vlevo od výtahu se nachází Pure Jatomi Fitness (vedle KFC). Na recepci fitness Vás slečna recepční uvede dovnitř a nasměruje do ForeverYoung Medical Centra - Spa and Beauty Clinigue.

MHD:

Tramvajová zastávka Ocelářská se nachází přímo před vchodem Galerie Harfa. Stanice metra Českomoravská je vzdálena 2 minuty pěší chůze, cca 100 metrů od hlavního vchodu centra.
Kompletní adresa:
Club
Pure Jatomi Fitness, Galerie Harfa,
Českomoravská 2420/15a
Praha 9, 190 93
TOPlist