Prodloužení řas

 

Již od dávných dob patří oční kontakt  mezi mocné komunikační prostředky. Není proto divu, že se ženy po staletí snaží různými způsoby oční okolí krášlit a umocňovat hloubku pohledu. Použití očního make–upu se stává denní rutinou a způsoby zkrášlování jsou čím dál rozmanitější, proto si každá žena může z široké nabídky vybrat přesně ten způsob péče, který považuje za nejpříjemnější.

 

 Norkové řasy

Prodloužení řas

Za pomyslnou korunku krásy v případě vzhledu očí můžeme považovat  jednoznačně řasy. Husté, dlouhé a tmavé řasy jsou neodmyslitelným symbolem krásy a smyslnosti. V honbě za krásnými řasami jsou ženy ochotny podstoupit mnohé a to dokonce na úkor zdraví svých přirozených řas. To však není nutné! Prodloužení řas je vynikající, stále oblíbenější a bezkonkurenční alternativou ke všem druhům úprav řas. Voděodolné a ultralehké syntetické řasy aplikované metodou „řasa na řasu“ nejsou očím přítěží, nýbrž dokonalou tečkou ke skvělému vzhledu. Řasy jsou aplikovány pouze proškolenými profesionály, čímž je zajištěna bezpečnost, hygiena a vysoká kvalita odvedené práce. Mezi další výhody prodloužení řas patří nespočet variací co se síly, délky a barvy týče, proto lze provádět korekci tvaru oka nebo dokonale zvýraznit Vaši přirozenou barvu očí. V době mezi doplněním řas, cca 3-5 týdnů, je stále zachován dokonalý vzhled prodloužených řas. Pokud hledáte metodu, která Vám vykouzlí pohled, po kterém jste vždy toužily, prodloužení řas je tou správnou volbou.

Pracujeme převážně s řasami DIAMOND LASHES®, můžeme však nabídnout také jiné značky. Vždy volíme nejvhodnější materiál dle konkrétního přání, tvaru oka a snášenlivosti.

Následná péče po aplikaci prodloužených řas

Správná péče je velmi důležitá a výrazně prodlužuje i trvanlivost řas. 24 hodin po aplikaci nesmí oči přijít do kontaktu s vodou, tedy se nesmí  navštívit  bazén či řasy sprchovat.  48 hodin klientka nechodí do sauny.

Klientka odličuje oční okolí  opatrně preparátem na vodní bázi bez olejových složek a snaží se zabránit kontaktu přípravku s řasovými spoji. Řasy se denně pročesávají speciálním kartáčkem, který klientka dostane při prvním prodloužení.

Plavání v moři je možné. U moře se zrychluje metabolismus a přírodní řasy vypadávají rychleji. Proto se stává, že po pobytu u moře je potřeba rychleji přijít na doplnění.

Při domácí péči je možné použivání speciálních fixérů. Jsou to vetšinou čiré roztoky, kterými si řasy klientky potírají. Ty získávají delší životnost a více se lesknou. Prodloužené řasy se nedoporučují líčit řasenkou. Ale pokud se klientka líčit chce, je nutné následně použít odličování na bázi vody. Ideální je také použití speciální řasenky. Nevhodné jsou řasenky voděodolné.

 

DÉLKA SLUŽBY :  cca 90 min.-2 hodiny nové řasy, 2-3 hodiny 2D řasy, cca 1-1,5 hod. doplnění

CENA SLUŽBY :

Nové řasy ………………………….2490 Kč

Doplnění…………………………….. 790 Kč

Doplnění do 14-ti dnů……………..550 Kč

Nové 2D řasy …………..………3490 Kč

Doplnění…………………..1000-1500 Kč

Sundání řas……………………….300 Kč

kompletní ceník na www.fymc.cz/ceníkIMG_1742WEB-detailProdloužené řasyIMG_1732WEB-detailřasy01řasy02

kompletní ceník na www.fymc.cz/cenik

 

Objednejte se!
 
 

Kontrola

Kudy k nám?

POZOR ZMĚNA ADRESY :

od 1.7.2017 Vás přivítáme v našem novém krásném salonu
Adresa: V Dolině 1533/1d, Praha 10, 101 00
(vchod do salonu z dolní části budovy, směrem od Kauflandu a tramvajové zastávky)
Kompletní adresa:
Club
TOPlist