Zeštíhlení a zpevnění

V rámci služeb, zaměřených na zeštíhlení, zpevnění požadovaných partií a odstranění celulitidy, detoxikaci a celkového ozdravení organismu, nabízíme celou řadu ošetření, vytváříme balíčky, kombinujeme procedury a tím zvyšujeme jejich efekt.  Mezi naše nejžádanější tělová ošetření patří:

 

Zeštíhlující masáže

Manuální stimulace lymfy pomůže k odplavení toxinů a přebytečné zadržované vody z těla pryč, čímž dojde ke zmenšení objemu, ale také posílení imunity a zvýšení energie. Již vzniklou celulitidu zase nejlépe odstraníme mechanicky za pomocí speciálních tahů. Ideální kombinací je náš produkt ACL masáž, která představuje kombinaci lymfatické a anticelulitidní masáže, doplněné o zpevňující zábal.

Lymfatická masáž celotělová 90min ……. …..1200 Kč

ACL masáž ……………………………………….900 Kč

 

Hollywood Body Wraps

Zábaly z bahna z mrtvého moře, obohaceného o další účinné látky a minerály, odvedou přebytečnou zadržovanou vodu, podpoří metabolismus a rychlejší spalování, detoxikují a celkově nastartují proces hubnutí.

HBW ……………………………………………… 1490 Kč

 

LPG Lipomassage a Lymfodrenage

Kombinace vakuové vlny a mechanické stimulace pomocí jedinečného francouzského přístroje. Jedná se o velmi efektivní a příjemnou techniku, díky které je možné uvolnit tuk usazený pod nejsvrchnější vrstvou pokožky, který nelze odstranit ani dietou, ani cvičením, ani liposukcí.

LPG Lipomassage …………………………….. 1250 Kč

LPG Lymfodrenage ……………………………    750 Kč

 

Radiofrekvenční neinvazivní liposukce

Tento  přístroj  pracuje na bázi radiofrekvenčních vln, které působí na tukovou tkáň. Ta se díky tomuto působení zahřívá, dochází ke zvýšení jejího metabolismu a následně zrychlení odbourávání a  spalování tuku z podkoží.  Hlavice přístroje je dále vybavena silným chlazením. Jakmile je povrch kůže silně a rychle zchlazen, dochází zde k jejímu výraznému zpevnění a odstraňování celulitidy. Podobným mechanismem působí i cvičení – při námaze dochází ke zvýšení prokrvení a přehřátí tkáně. Vzniklé teplo pak zvyšuje metabolismus. Tento přístroj je vlastně počítačem řízený generátor radiových vln s nastavitelným výkonem frekvencí od 500Hz – 1Hz pro jednotlivé oblasti. Teplota, která prohřívá tkáně, se pohybuje kolem 46 ºC s tím, že neprohřívá kůži, ale cíleně tuk pod ní.

Duální lokality………………….……………od 990 Kč

Břicho……………………………………………990 Kč

Ostatní partie…………………..………..…….890 Kč

Zábal+aktivace lymfy…………………..…..+ 200 Kč

Krk + podbradek ………………………………500 Kč

 

NÁŠ TIP!

Pokud se rozhodnete na sobě začít pracovat. Zeštíhlit, zpevnit postavu, detoxikovat se, ať už z estetických či ze zdravotních důvodů, vždy by mělo být prvním krokem lymfatické ošetření či lymfatická masáž, abychom tak zajistili plynulý tok lymfy. Ta odvádí toxiny a přebytečnou vodu z těla pryč, tzn. že opticky “splaskneme”. Zároveň vede tuky a když správně neproudí, ukládají se nám tuky více v problematických partiích a tvoří se celulitida.

Objednejte se!
 
 

Kontrola

Kudy k nám?

POZOR ZMĚNA ADRESY :

od 1.7.2017 Vás přivítáme v našem novém krásném salonu
Adresa: V Dolině 1533/1d, Praha 10, 101 00
(vchod do salonu z dolní části budovy, směrem od Kauflandu a tramvajové zastávky)
Kompletní adresa:
Club
TOPlist