Zeštíhlení

V rámci služeb zaměřených na zeštíhlení, zpevnění požadovaných partií a odstranění celulitidy nabízíme procedury, při kterých kombinujeme ošetření radiofrekvencí se zeštíhluiící masáží. Další možností jak ztratit na objemu a zpevnit a vyhladit kůži, je nabídka ošetření Ericson Laboratoire, při kterých používáme speciální patentované preparáty a dodržujeme jasně stanovené postupy k dosažení požadovaného efektu.

 

Zeštíhlení pomocí radiofrekvence

Tento  přístroj  pracuje na bázi radiofrekvenčních vln, které působí na tukovou tkáň. Ta se díky tomuto působení zahřívá, dochází ke zvýšení jejího metabolismu a následně zrychlení odbourávání a  spalování tuku z podkoží.  Hlavice přístroje je dále vybavena silným chlazením. Jakmile je povrch kůže silně a rychle zchlazen, dochází zde k jejímu výraznému zpevnění. Podobným mechanismem působí i cvičení – při námaze dochází ke zvýšení prokrvení a přehřátí tkáně. Vzniklé teplo pak zvyšuje metabolismus.

Přístroj je vlastně počítačem řízený generátor radiových vln s nastavitelným výkonem frekvencí od 500Hz – 1Hz pro jednotlivé oblasti. Teplota, která prohřívá tkáně, se pohybuje kolem 46 ºC s tím, že neprohřívá kůži, ale cíleně tuk pod ní.

 

Zeštíhlení krku a podbradku

Radiofrekvence + masáž speciálními tahy………..500 Kč

více na: http://fymc.cz/sluzby/eye-and-neck-fiming/

 

Odbourání tuku a odstranění celulitidy u problematických partií

Duální lokality………………od 990 Kč

Břicho……………………………990 Kč

Ostatní partie………………….890 Kč

Zábal+aktivace lymfy……..+ 200 Kč

Balíček 10-ti ošetření 8 + 2 jako bonus zdarma

více na : http://fymc.cz/sluzby/radiofrekvence-tela/

 

Procedury Ericson Laboratoire

Zeštíhlující procedury od francouzské dermatokosmetické společnosti Ericson Laboratoire se pyšní použitím vlastních patentovaných účinných látek, nástrojů na zapracování a sofistikovaných postupů, které se stávají z konkrétních na sebe navazujících kroků.

Cellulit’VIB  (ošetření za pomoci ultrazvuku)

cena : 2200 Kč

Insulinol

cena : 1990 Kč

Slim and lift

cena : 2500 Kč

více na : http://http://fymc.cz/sluzby/zestihleni-pomoci-ericson-laboratoire/

 

 

 

Objednejte se!
 
 

Kontrola

Kudy k nám?

Autem:

Z ulice Českomoravská odbočíte do označených podzemních garáží Galerie Harfa. Parkování v centru je bezplatné. Vyjedete výtahem do 3. podlaží. Vlevo od výtahu se nachází Pure Jatomi Fitness (vedle KFC). Na recepci fitness Vás slečna recepční uvede dovnitř a nasměruje do ForeverYoung Medical Centra - Spa and Beauty Clinigue.

MHD:

Tramvajová zastávka Ocelářská se nachází přímo před vchodem Galerie Harfa. Stanice metra Českomoravská je vzdálena 2 minuty pěší chůze, cca 100 metrů od hlavního vchodu centra.
Kompletní adresa:
Club
Pure Jatomi Fitness, Galerie Harfa,
Českomoravská 2420/15a
Praha 9, 190 93
TOPlist