• Alt

Rychlý refresh pleti s okamžitým efektem

Famózní 30-ti minutové ošetření pro klientky, které mají méně času, ale přesto potřebují pleť dokonale vyčistit a zároveň vyživit, vypnout a dát jí celkový refresh.

Tajemství úspěchu tohoto rychlého, ale velmi účinného ošetření, tkví v kombinaci vysokofrekvenčních vibrací a galvanického proudu.

Ultrazvuková špachtle představuje způsob šetrného, ale velmi intenzivního a efektivního vyčištění pokožky za pomoci vysokofrekvenčních vibrací. Zbaví ji nečistot i odumřelých buněk, hloubkově vyčistí ucpané póry a černé tečky, zredukuje zvýšenou produkci kožního mazu. Galvanická žehlička nebo přístroj V Rang (kombinuje galvanický proud a vibrační masáž) vpraví a zapracuje peptidové či vitamínové sérum až do hlubších vrstev kůže. Tím napomáhají tvorbě kolagenu, pleť se regeneruje a získá  přirozený jas a zdravý, mladistvý vzhled.  Pleť zůstává ihned po ošetření čistá, vyžehlená a rozzářená. 

Postup: Odlíčení, úprava obočí, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, zapracování séra z peptidů a vitamínů galvanickým proudem, závěrečný krém.

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.