Kosmetika a omlazení

Wellness party

 

Délka procedury : 4 hodiny

Hojení : bez hojení

Opakování : 1 x měsíčně

Cena od : 2 900 Kč

Úvod procedury

Wellness párty nabízí skvělou příležitost, jak se odreagovat, nechat se hýčkat a dopřát si čas na relaxaci a odpočinek! 4-5 hodin maximální péče v podobě omlazujícího kosmetického ošetření Deluxe, které restartuje tvorbu kolagenu v pokožce, manikúry a pedikúry, jež zjemní a vyživí ruce i chodidla a hodinové relaxační masáže pro uvolnění těla i mysli. Doporučujeme jako dárek.

V rámci pravidelné péče o svůj zevnějšek.

Jednotlivé procedury na sebe přímo navazují. Pořadí určuje kosmetička. V případě objednání 4 klientek najednou Vám rezervujeme celý salon.

Vypnutá a hydratovaná pleť, upravené ruce a chodidla, uvolněné a protažené svalstvo.

Kosmetika/masáž – těhotenství a kojení, akutní virové či bakteriální onemocnění, onkologická onemocnění. Manikúra/pedikúra – mykóza a další přenosná onemocnění nehtů a kůže.

Bez omezení.

Ceník Procedury

Wellness party2 900 Kč

 

Výhody centra

Kosmetické konzultace zdarma

Poplatek za konzultaci s lékařem odečten z ceny zákroku

Otevřeno 9-21 hod včetně víkendů

Platba kartou

Akční nabídky

Balíčky na míru

MOŽNOST PLATBY POMOCÍ BODŮ Z GALLERY BETA

MOŽNOST PLATBY KARTOU V RÁMCI PROGRAMU BENEFITY.CZ

AKCEPTUJEME CHEQUE DEJEUNER

AKCEPTUJEME BENEFIT PLUS

Kdo procedury provádí

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička a laserová specialistka

Jitka provádí veškeré kosmetické a laserové služby. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky atd. Dále se zaměřuje na hubnutí a detoxikaci, Body Wraps a pedikúru.

Veronika Szaboova

Veronika Szaboová

Kosmetička a specialistka na permanentní make-up

Niky provádí veškerá kosmetická ošetření, pracuje s přístroji. Její smysl pro detail oceníte při úpravě obočí, microbladingu nebo prodlužování a zahušťování řas. Dále se zaměřuje na hubnutí a detoxikaci nebo pedikúru a manikúru.

Martina Bočková

Martina Bočková

Kosmetička a masérka

Martina provádí kosmetická ošetření od základního čištění po omlazující procedury s použitím přístrojů. Zároveň je výborná masérka, která nabízí celou řadu masáží a dalších fyzioterapeutických technik.

FYMC - Michaela Hrubá

Michaela Hrubá

Kosmetička

Míša provádí kosmetická ošetření a procedury Ericson Laboratoire. Má velmi příjemný dotek a ráda poradí, jak správně pečovat o svou pleť.

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.