Kosmetika a omlazení

Wellness party

 

Délka procedury : 4 hodiny

Hojení : bez hojení

Opakování : 1 x měsíčně

Cena od : 2 900 Kč

Úvod procedury

Wellness párty nabízí skvělou příležitost, jak se odreagovat, nechat se hýčkat a dopřát si čas na relaxaci a odpočinek! 4-5 hodin maximální péče v podobě omlazujícího kosmetického ošetření Deluxe, které restartuje tvorbu kolagenu v pokožce, manikúry a pedikúry, jež zjemní a vyživí ruce i chodidla a hodinové relaxační masáže pro uvolnění těla i mysli. Doporučujeme jako dárek.

V rámci pravidelné péče o svůj zevnějšek.

Jednotlivé procedury na sebe přímo navazují. Pořadí určuje kosmetička. V případě objednání 4 klientek najednou Vám rezervujeme celý salon.

Vypnutá a hydratovaná pleť, upravené ruce a chodidla, uvolněné a protažené svalstvo.

Kosmetika/masáž – těhotenství a kojení, akutní virové či bakteriální onemocnění, onkologická onemocnění. Manikúra/pedikúra – mykóza a další přenosná onemocnění nehtů a kůže.

Bez omezení.

Ceník Procedury

Wellness party2 900 Kč

 

Výhody centra

Kosmetické konzultace zdarma

Poplatek za konzultaci s lékařem odečten z ceny zákroku

Otevřeno 9-21 hod včetně víkendů

Platba kartou

Akční nabídky

Balíčky na míru

MOŽNOST PLATBY POMOCÍ BODŮ Z GALLERY BETA

MOŽNOST PLATBY KARTOU V RÁMCI PROGRAMU BENEFITY.CZ

AKCEPTUJEME SODEX FLEXI A MULTI PASS CARDS

AKCEPTUJEME BENEFIT PLUS

Kdo procedury provádí

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička a laserová specialistka

Jitka provádí veškeré kosmetické a laserové služby. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky atd. Dále se zaměřuje na zábaly Body Wraps Slim.

Veronika Szaboova

Veronika Szaboová

Kosmetička a specialistka na permanentní make-up

Niky provádí veškerá kosmetická ošetření, pracuje s přístroji. Její smysl pro detail oceníte při úpravě obočí, microbladingu nebo prodlužování a zahušťování řas.

Martina Bočková

Martina Bočková

Kosmetička a masérka

Martina provádí kosmetická ošetření od základního čištění po omlazující procedury s použitím přístrojů. Zároveň je výborná masérka, která nabízí celou řadu masáží a dalších fyzioterapeutických technik.

FYMC - Michaela Hrubá

Michaela Hrubá

Kosmetička

Míša provádí kosmetická ošetření a procedury Ericson Laboratoire. Má velmi příjemný dotek a ráda poradí, jak správně pečovat o svou pleť.

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.