OMLAZENÍ A ESTETIKA
VSTOUPIT
KOSMETIKA
VSTOUPIT
HUBNUTÍ
VSTOUPIT
MASÁŽE A ZÁBALY
VSTOUPIT
PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS A MICROBLADING
VSTOUPIT
LASEROVÁ EPILACE
VSTOUPIT
PEDIKÚRA A MANIKÚRA
VSTOUPIT
TOPlist

Akce a novinky

image

Epilace laserem - zkouška + konzultace zdarma

Ošetření diodovým laserem je velmi efektivní procedura odstranění nežádoucích chloupků.Musí se však několikrát v doporučeném intervalu opakovat. Navíc nemusí být každému příjemná a pro každého vhodná. Proto využijte zářijovou nabídku. Přijďte si popovídat s naší laserovou specialistkou, která vám podrobně vysvětlí postup, nutné intervaly i výsledky, které můžete očekávat. Zároveň provede aplikaci na malé lokalitě, abyste si mohli na vlastní kůži vyzkoušet pocit při ošetření a rozhodnout se tak, zda do toho s námi půjdete.

 

Zdarma         Délka: cca 30 minut

image

Kosmetika s důrazem na oční okolí

Tato kosmetika Vás rozzáří i v září. ✨Hodinová péče s důrazem na oční okolí, které v létě dostává zabrat. Kombinace luxusního ošetření Bioptic, jež redukuje vrásky, otoky a tmavé kruhy s hydratačním ošetřením zbytku obličeje v podobě peelingu, masky a závěrečné péče dle typu pleti. Kompletní relaxace a okamžitý efekt. Toto si rozhodně nenechte ujít.

 

Akční cena 990Kč (1390 Kč)         Délka ošetření: 60 minut

 
image

Akce na depilaci tekutým voskem

Depilace tekutým voskem - efekt vydrží až několik týdnů. Ideální řešení na léto nebo při zarůstání chloupků po použití žiletky. Vhodné pro ženy i muže.

Horní ret/brada - 50 Kč, tváře 100-150 Kč, Hrudník/břicho/podpaží 150-300 Kč, ruce 300-350 Kč, nohy/záda 500-600 Kč, třísla 250-300 Kč

Každá 2. lokalita za 50 % ceny nebo 2+1 lokalita zdarma

image

Jarní hubnutí a detox - balíčky 3+1 na lymfatické a anticelulitidní masáže

Lymfatická masáž odvede zadržovanou vodu, čímž dochází ke zmenšení objemu, přichází efekt lehkých nohou. Lymfa vede tuky, pokud správně proudí, tuky se tolik neukládají v problematických partiích, proto je rovněž skvělý pomocník při dietě a hubnutí. Odvádí toxiny, podporuje imunitu. Anticelulitidní masáž díky speciálním tahům rozbíjí tukové buňky a již vzniklou celulitidu, prokrvuje a vypíná pokožku.

Balíčky 3+1 na 60-ti či 90-ti minutové masáže. Cena od 2700 Kč