• Alt

Zářijová akční kosmetika s alginátovou kolagenovou maskou

Alginátovou masku považujeme za skutečný zázrak dnešní doby. Je vyrobena z mořských řas, velmi snadno se nanáší i odstraňuje a její efekt je jednoduše báječný. Kolagenová alginátová maska během 20-ti minut pleti dodá až neuvěřitelné množství hydratace, zjemní ji na dotek a zanechá velmi příjemný pocit. Je vhodná pro ošetření extrémně citlivé i problematické pleti. Krásně pomáhá jak při unavené,  povadlé a dehydratované pokožce, tak při problémech s akné.

POSTUP OŠETŘENÍ: Celé hodinové ošetření odstartujeme odlíčením, úpravou obočí a hlavně důkladným čištěním. Dermokosmetický peeling Ericson Laboratoire a ultrazvuková špachtle vyčistí zanesené póry a odstraní odumřelé buňky. Použití špachtle nemusí působit vždy úplně relaxačně, ale nic nevyčistí pleť tak důkladně jako právě ona. Naše specialistky postupují rychle a šetrně, ale jsou zároveň důkladné a kladou důraz na preciznost čištění. Diamantová mikrodermabraze dočistí a zjemní pokožku. Alginátová maska dodá hydrataci a výživu. Konkrétní závěrečný krém od Ericson Laboratoire zvolíme dle aktuálního stavu Vaší pleti.

60 minut kvalitní péče za 990 Kč (ušetříte 450 Kč)

TIP: Dopřejte si ZLATOU ALGINÁTOVOU MASKU. Omladí a zpevní pleť, rozjasní, revitalizuje a výrazně zjemní Vaši pokožku. 

Cena akční kosmetiky se zlatou maskou je 1390 Kč

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.