• Alt

Akční kosmetika s Gigi peelingy a světelnou terapií nebo liftingovou kolagenovou maskou

Z této procedury budete nadšená. Kombinací kosmetiky s vysoce efektivními účinnými látkami a kosmetických nástrojů a přístrojů docílíme, že budete odcházet s dokonale čistou a jemnou pletí, staženými póry, omlazenou a fresh pokožkou a dobrým pocitem, že jste pro svoji pleť udělala maximum.

Postup: Odlíčení, úprava obočí, enzymatický peeling, rýžový peeling, ultrazvukové čištění, diamantová mikrodermabraze, světelná terapie nebo liftingová kolagenová maska, závěrečná péče.

60 min = 1150 Kč (světelná terapie) nebo 1190 Kč (liftingová kolagenová maska)

Enzymatický peeling je plný enzymů,  které odstraňují odumřelé kožní buňky a nečistotu v hloubce kožních pórů, zároveň má rozjasňující, antioxidační, hydratační i regenerační účinek. Je vhodný pro všechny typy pleti včetně citlivé a kuperózní. Velmi opatrně a jemně exfoliuje odumřelé kožní buňky, zvyšuje prostupnost účinných látek, vyrovnává tón at texturu pleti. Rýžový peeling  s ovocnými kyselinami a kyselinou salycilovou efektivně a šetrně odstraňuje odumřelé kožní buňky, okamžitě vyhlazuje a rozjasňuje pokožku. Je vhodný i pro citlivou a problematickou pleť. Stimuluje regeneraci tkání, zklidňuje, má antiseptické, antibakteriální účinky a navíc reguluje produkci melaninu a pigmentových skvrn. 

Světelná terapie LED PDT reaguje s našimi buňkami. S několika vlnovými délkami nabízí hned několik účinků jako je regenerace kožních buněk, rozjasnění pletˇ, redukce pih a pigmentace, zvýšení krevního oběhu, zlepšení pružnosti pleti, zvýšení tvorby kolagenu.

Kolagenová maska s hydrolyzovaným kolagenem a elastinem pro intenzivní obnovu, hydrataci a výživu pokožky. Stimuluje proces buněčné regenerace a metabolismu, rozjasňuje, vyhlazuje a zjemňuje pokožku.