Tým

Celý tým Forever You je připraven pečovat o Vaše pohodlí. Záleží nám na tom, aby se u nás klienti cítili příjemně, přišli si k nám odpočinout nebo vyřešit problém, který je trápí.

Svěřte se do rukou zkušených kosmetiček, které Vám pomohou na chvíli opustit běh všedních povinností. Péče o klienty pro nás není jen prací ale zároveň koníčkem. Naším cílem je získat spokojené klienty, kteří důvěřují našim radám, výběru procedur a doporučením a rádi se vrací právě k nám.

Management

Mgr. Bibiana Bártová

Mgr. Bibiana Vavrečka Bártová

Manažerka centra

Bibiana zajišťuje chod centra. Neváhejte se na ni obrátit. V případě jakýchkoli dotazů či připomínek. b.bartova@fymc.cz

Kosmetika

Jana Fulínová

Jana Fulínová

Kosmetička a masérka

Jana je zkušená kosmetička. Provádí veškerá kosmetická ošetření, zlepšení kvality pleti a omlazující procedury. Dále se specializuje na masáže, zeštíhlení a detoxikaci.

Veronika Grázová

Veronika Grázová

Kosmetička

Veronika provádí kosmetická ošetření a procedury Ericson Laboratoire, omlazení přístroji a revitalizaci pokožky.

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička a laserová specialistka

Jitka provádí veškeré kosmetické a laserové služby. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky atd. Dále se zaměřuje na zábaly Body Wraps Slim.

Veronika Szaboova

Veronika Szaboová

Kosmetička a specialistka na permanentní make-up

Niky provádí veškerá kosmetická ošetření, pracuje s přístroji. Její smysl pro detail oceníte při úpravě obočí, microbladingu nebo prodlužování a zahušťování řas.

FYMC - Michaela Hrubá

Michaela Hrubá

Kosmetička

Míša provádí kosmetická ošetření a procedury Ericson Laboratoire. Má velmi příjemný dotek a ráda poradí, jak správně pečovat o svou pleť.

Martina Bočková

Martina Bočková

Kosmetička a masérka

Martina provádí kosmetická ošetření od základního čištění po omlazující procedury s použitím přístrojů. Zároveň je výborná masérka, která nabízí celou řadu masáží a dalších fyzioterapeutických technik.

Pracujeme se značkami

Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt