Tým

Celý tým Forever You je připraven pečovat o Vaše pohodlí. Záleží nám na tom, aby se u nás klienti cítili příjemně, přišli si k nám odpočinout nebo vyřešit problém, který je trápí.

Svěřte se do rukou zkušených kosmetiček, které Vám pomohou na chvíli opustit běh všedních povinností. Péče o klienty pro nás není jen prací ale zároveň koníčkem. Naším cílem je získat spokojené klienty, kteří důvěřují našim radám, výběru procedur a doporučením a rádi se vrací právě k nám.

Management

Mgr. Bibiana Bártová

Mgr. Bibiana Vavrečka Bártová

Manažerka centra

Bibiana zajišťuje chod centra. Neváhejte se na ni obrátit. V případě jakýchkoli dotazů či připomínek. b.bartova@fymc.cz

Kosmetika

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička a laserová specialistka

Jitka provádí veškeré kosmetické a laserové služby. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky atd. Dále se zaměřuje na hubnutí a detoxikaci, Body Wraps a pedikúru.

Veronika Szaboova

Veronika Szaboová

Kosmetička a specialistka na permanentní make-up

Niky provádí veškerá kosmetická ošetření, pracuje s přístroji. Její smysl pro detail oceníte při úpravě obočí, microbladingu nebo prodlužování a zahušťování řas. Dále se zaměřuje na hubnutí a detoxikaci nebo pedikúru a manikúru.

FYMC - Michaela Hrubá

Michaela Hrubá

Kosmetička

Míša provádí kosmetická ošetření a procedury Ericson Laboratoire. Má velmi příjemný dotek a ráda poradí, jak správně pečovat o svou pleť.

Martina Bočková

Martina Bočková

Kosmetička a masérka

Martina provádí kosmetická ošetření od základního čištění po omlazující procedury s použitím přístrojů. Zároveň je výborná masérka, která nabízí celou řadu masáží a dalších fyzioterapeutických technik.

Pracujeme se značkami

Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt