OMLAZENÍ A ESTETIKA
VSTOUPIT
KOSMETIKA
VSTOUPIT
HUBNUTÍ
VSTOUPIT
MASÁŽE A ZÁBALY
VSTOUPIT
PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS A MICROBLADING
VSTOUPIT
LASEROVÁ EPILACE
VSTOUPIT
PEDIKÚRA A MANIKÚRA
VSTOUPIT
TOPlist

Náš tým

Zakladatelka
FYMC

Hana Hamoudová

Zakladatelka
hana.hamoudova@fymc.cz

Hanka je zakladatelka centra, specializuje se na omlazující procedury, prodlužování řas, líčení a nehtovou modeláž. Je velmi talentovaná na úkony, jež vyžadují preciznost. 

Specializujeme se na komplexní péči o pleť i tělo
FYMC

Mgr. Bibiana Bártová

Managerka provozu a marketingu
+420 607 190 099
b.bartova@fymc.cz

Bibiana koordinuje provoz centra a dále se specializuje na omlazení a revitalizaci pleti, zeštíhlující, anticelulitidní a detoxikační tělová ošetření. V tuto chvíli je na mateřské dovolené, proto pro rychlejší komunikaci kontaktujte zástupkyni Jitku.

FYMC

Jitka Charvátová

Vedoucí pobočky (kosmetika, laserové procedury, tělová ošetření)
+420 777 063 351
info@fymc.cz

Jitka je zkušená dermokosmetička. Kombinuje přístroje s kvalitní kosmetikou a séry s účinnými látkami, čímž docílí skvělých výsledků na poli omlazení, hydratace pleti či hloubkového čištění a odstraňování akné. Jako certifikovaná laserová specialistka odstraňuje pigmentové skvrny, pavoučí žilky, hemangiomy, provádí trvalé epilace laserem. Dále si u ní mohou klientky a klienti dopřát tělová ošetření a zábaly pro podporu hubnutí, detoxikace nebo zmírnění projevů celulitidy.

FYMC

Veronika Szaboová

Kosmetička a specialistka na permanentní make-up (kosmetika, microblading, prodlužování řas, líčení, tělová zeštíhlující a detoxikační ošetření, pedikúra)

Niky je naše jednička v microbladingu a prodlužování a zahušťování řas, má také skvělou techniku úpravy a barvení obočí. Jako kosmetička pomáhá klientkám při problémech s akné, provádí ošetření zpomalující stárnutí, pracuje s naším přístrojovým vybavením. Dále se specializuje na tělová zeštíhlující a anticelulitidní ošetření nebo pedikúru.