• Alt

ušetřete 400 Kč

Body Wrap Slim je skvělé ošetření, které kombinuje relaxaci s pohybem, takže je zde výsledek zaručen. Tuhle proceduru provádíme již 5 let a zatím se nám nikdy nestalo, že by někdo neměl okamžitý výsledek (měříme před i po). wink

O co tu běží? Během 90-ti minut nastimulujeme Váš lymfatický systém, ten odvádí přebytečnou zadržovanou vodu a škodliviny z těla pryč. V lymfě také kolují tuky, takže pokud  lymfa správně proudí, neukládají se nám tuky v problematických partiích a netvoří se celulitida. V dalším kroku Vás zabalíme do kompresních obinadel, které jsou napuštěné směsí bahna z mrtvého moře a dalších účinných látek. Obléknete si termooblek a zacvičíte si na krosovém trenažéru 20-30 minut. Poté se položíte na lehátko a budete odpočívat, stále zabalená, aby aktivní látky mohly stále působit.

Po celou dobu budete popíjet speciální čaj, který si odnesete i domů, abyste nadále podpořila výsledky procedury.

Během ošetření si zrychlíte metabolismus a spalování tuků, zbavíte se toxinů i přebytečné vody a pocitu těžkých, nateklých končetin.

Doma se můžete po 2-3 dnech změřit. Pokud máte další úbytek objemu, znamená to, že Vaše mezibuněčné prostory byly zaneseny odpadními látkami, které se nyní díky detoxikaci dostaly z těla pryč a tím jsme ještě zmenšila svůj objem.

Nezapomínejte hodně pít, to je 1/3 úspěchu. 

Po tomto ošetření se budete cítit prostě báječně. Budete mít radost z okamžitého výsledku a navíc dobrý pocit, že jste si jednat "zamakala" a zadruhé udělala něco pro své zdraví.

Cena : 1490 Kč + barvení obočí a / nebo řas v hodnotě 400 Kč zdarma