• Alt

Phibrows microblading pro přirozené obočí

Phibrows vláskování je naprosto perfekcionistická technika permanentního make upu. Je založená na velmi precizním měření a pečlivé aplikaci. Výsledkem je symetrické, přirozené obočí,  kdy jsou jednotlivé chloupky vykreslovány jednorázovou čepelkou ve sledu přirozeného růstu obočí. Vysoce kvalitní pigment je aplikován do nejvyšší vrstvy pokožky, a tím je zajištěna stálost barvy, bez modrých a červených odstínů. Phibrows microblanding vydrží  cca 1 – 1,5 roku, záleží na typu Vaší pokožky.  

Průběh ošetření:

Prvním krokem je velmi pečlivé zakreslení ideálního tvaru obočí a jeho kontrola ve speciální aplikaci, která kontroluje, zda je obočí shodně usazené, dlouhé i široké. Doporučený tvar i barevný odstín specialistka nechává klientkou ještě jednou odsouhlasit. Barevný odstín specialistka vybírá dle barvy vlastního obočí, aby tak docílila skutečně přirozeného efektu. Druhý krok spočívá v  perforaci kůže a zakreslení jednotlivých chloupků čepelkou (chloupek po chloupku), aplikace anestetického krému dle potřeby, vyplnění jednotlivých chloupků pigmentem a závěrečné potření barvou, která další okamžiky působí.

Před ošetřením nepijte kávu a energetické nápoje a neužívejte léky, které zrychlují průtok krve jako jsou léky proti bolesti, typu brufen, aspirin a další.

Besprostředně po aplikaci je nutné ošetřovanou lokalitu několikrát za den promazat krémem, který od nás obdržíte. Druhý či třetí den se vytvoří tmavý stroupek, který se v krátkém čase vyhojí a obočí tak zesvětlá do požadované barvy. Během následujících 2 týdnů nedoporučujeme solarium, saunu nebo přílišnou fyzickou zátěž spojenou s nadměrným pocením.

Kontraindikace: Kožní onemocnění v oblasti aplikace, akutní virová či bakteriální onemocnění, poruchy krvetvorby a autoimunitní onemocnění.

Ošetření v našem centru provádí certifikovaná specialistka Jitka Charvátová.

Cena ošetření: 5900 Kč

Délka ošetření: 2-3 hodiny, záleží na složitosti dokreslení správného tvaru a množství chloupků vlastního obočí.

Pro konzultace nebo objednání volejte přímo na recepci: 722 590 490 nebo piště přes formulář níže.

Kontakt

Kontakt

Forever You Medical Center
U Kanálky 9, Praha 2
+420 722 590 490
recepce@fymc.cz

Otevírací doba

Po - Ne: 09:00 - 21:00

Kudy k nám

Sídlíme v blízkosti stanice metra A a tramvajové zastávky Jiřího z Poděbrad

Parkování

Parkovací hodiny v sousedních ulicích Vinohradská a Polská, víkendy zdarma

Kontaktujte nás

Sledujte nás