• Alt

Kosmetika s čištění, hydratací i liftingem

V červnu budeme respektovat potřeby pokožky vzhledem k počasí a začínajícím extrémním teplotám. Z výsledků tohoto hodinového ošetření budete nadšená.

Základem každého anti-agingu musí být hydratace. Pokud není pleť dostatečně zavodněná, vypadá starší, mimické vrásky jsou hlubší a kontury méně zpevněné. Proto tentokrát nakombinujeme účinky hned dvou masek najednou a Vy budete odcházet s pocitem napité a vypnuté pokožky.

Postup ošetřeníúprava obočí, odlíčení kosmetikou dle stavu a typu pleti, mechanický peeling, který odstraní odumřelé buňky a zrohovatělou pokožku, ultrazvukové čištění zase otevře a vyčistí zanesené póry, diamantová mikrodermabraze  zjemní, dočiští a rozzáří pleť (neprovádí se u kuperózy nebo akné), hydratační maska Ericson Laboratoire z řady HydraClinic, která získala Nobelovu cenu a významná ocenění na poli kosmetologie za své účinky hluboko do pokožky + zapracování pěnové  masky Gigi  s okamžitým liftingovým účinkem, jež zmírňuje příznaky únavy a zajistí dlouhotrvající svěžest a rozjasnění pleti, závěrečný oční a pleťový krém.

Cena: 1190 Kč       (barvení obočí a řas ke kosmetice  s 50% slevou)