• Alt

Akční kosmetika s čištěním a alginátovou maskou

Komplexní hodinové ošetření, po kterém zůstává pleť čistá, hebká a hloubkově hydratovaná.

Klademe důraz na pečlivé a šetrné vyčištění pokožky. Proto kombinujeme mechanický peeling (gumovací nebo s mikročásticemi) s hloubkovým čištěním ultrazvukovou špachtlí, ručním dočištěním ( v případě potřeby) a jemným obroušením odumřelých buněk diamantovou mikrodermabrazí (neprovádí se při rozšířených žilkách, kuperóze, růžovce). Alginátová maska z mořských řas zase díky své schopnosti vázat vodu hloubkově hydratuje, zklidní a vyživí i tu nejnáročnější a citlivou pleť.

Postup: odlíčení, úprava obočí, peeling, ultrazvuková špachtle, diamantová mikrodermabraze, alginátová maska nebo zlatá alginátová liftingová maska, závěrečná péče.

Tip: Při více problematické a aknózní pleti doporučujeme rezervovat kosmetiku na 90 minut, při které je dostatečný prostor na velmi důkladné vyčištění a léčbu účinnými látkami.

Cena ošetření:  kosmetika s alginátovou maskou = 990 Kč,  kosmetika se zlatou alginátovou maskou = 1200 Kč (ušetříte 300Kč)

 

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.