• Alt

Červnová akční péče s důkladným vyčištěním pleti, výživou a hydratací

Odevzdejte se do rukou zkušených specialistek a dopřejte si hodinovou péči, při které Vaše pleť šetrně získá maximum účinných látek a zůstane krásně čistá, jemná a hydratovaná.

Postup ošetření: důkladné odlíčení, úprava obočí, peeling, ultrazvuková špachtle, mechanické dočištění dle potřeby, diamantová mikrodermabraze, hydratační nebo vitamínová maska + V rang, závěrečný krém. POZOR: Ve Forever You plně respektujeme potřeby Vaší pleti. Naším cílem je, aby mělo ošetření maximální efekt pro pleť daného klienta a aby se k nám pravidelně vracel. Pokud specialistka doporučí jiný typ masky - např. pro redukci nadměrného mazu, čistící masku u problematické pokožky nebo masku stahující příliš rozšířené póry - nelze ji kvůli konzistenci a skluznosti zapracovat V rangem.

Co je V rang - jedná se o malý a velmi užitečný kosmetický nástroj, který spojuje hned několik technologií. Červené LED světlo pomáhá k regeneraci buněk, lepšímu prokrvení pokožky a tvorbě kolagenu. Vibrace jemně stimulují hluboké svalstvo a stimulují lymfatický systém, což ocení dámy, které trápí zadržování vody v obličeji a otoky očního očního okolí. Galvanika dopraví účinné látky hlouběji do pokožky a pomáhá lepší absorbci masky. Výsledkem je potom zjemnění vrásek, napnutí pleti, pozvednutí obličejových kontur.

Cena: 990 Kč (ušetříte 350 Kč)

Barvení obočí a řas ke kosmetice nabízíme s 50% slevou (+ 200 Kč)