• Alt

Akční kosmetika s alginátovou maskou za 990 Kč

Jsme konečně zpátky ve hře a s námi i naše oblíbená nabídka akční čistící a hydratační kosmetiky s alginátovou maskou, která nabízí i vypínací účinky.heart

Alginátovou masku považujeme za skutečný zázrak dnešní doby. Je vyrobena z mořských řas, velmi snadno se nanáší i odstraňuje a její efekt je jednoduše báječný. Během 20-ti minut pleti dodá až neuvěřitelné množství hydratace, zjemní ji na dotek a zanechá velmi příjemný pocit. Navíc je vhodná také pro extrémně citlivou nebo problematickou pleť. Krásně pomáhá jak při unavené,  povadlé a dehydratované pokožce, tak při problémech s akné.

POSTUP OŠETŘENÍ: Celé hodinové ošetření odstartujeme odlíčením, úpravou obočí a hlavně důkladným čištěním, na které už se pokožka po tolika dnech nošení roušek dozajista třese. Gumovací peeling a ultrazvuková špachtle vyčistí zanesené póry a odstraní odumřelé buňky. Použití špachtle nemusí působit vždy úplně relaxačně, ale nic nevyčistí pleť tak důkladně jako právě ona. Naše specialistky postupují rychle a šetrně, ale jsou zároveň důkladné a kladou důraz na preciznost čištění. Diamantová mikrodermabraze dočistí a zjemní pokožku. Následná alginátová maska dodá již zmiňovanou hydrataci a výživu. Konkrétní závěrečný krém od Ericson Laboratoire zvolíme dle aktuálního stavu Vaší pleti.

60 minut kvalitní péče za 990 Kč (ušetříte 450 Kč)