• Alt

Akční zářijová liftingová kosmetika s kolagenem a peptidy

Peptidová liftingová kosmetika s vypínací maskou s extraktem z hadího jedu a kolagenovou emulzí. Tato hodinová péče, zjemní a vypne Vaši pleť. Nezapomeneme ani na důkladné vyčištění a hydrataci.

Postup: odlíčení, úprava obočí dle potřeby, peeling, ultrazvuková špachtle, diamantová mikrodermabraze, liftingová maska s hadím jedem, kolagenová peptidová emulze.

Peptidy mají v rámci péče o pleť velmi blahodárné účinky. Pomáhají výrazně redukovat vrásky, zjemňují a vyhlazují pleť, dodávají hydrataci a hlavně stimulují tvorbu kolagenu a elastinu v pokožce, což jí navrací pevnost a pružnost.  SYN-Ake, napodobuje peptid, který je obsažen v hadím jedu, zabraňuje prohlubování vrásek a oddaluje tvorbu vzniku nových mimických vrásek. Závěrečná péče v podobě kolagenové emulze s velkým množstvím peptidů a rostlinných extraktů dokonale hydratuje a rozjasňuje pleť. Emulze obsahuje peptidové komplexy nové generace a kyselinu hyaluronovou, které pronikají do nejhlubších vrstev epidermis a působí na buněčné úrovni a poskytují vlhkost hlubokým vrstvám pokožky. Aktivní látky v emulzi stimulují tvorbu kolagenu a elastinu.

Cena: 60 min = 990 Kč (ušetříte 200 Kč)