• Alt

Ošetření Ericson Laboratoire se slevou až 500 Kč

V červnu nabízíme až do vyprodání zásob všechna ošetření prestižní francouzské dermokosmetické značky Ericson Laboratoire za zvýhodněnou cenu 1990 Kč. Tyto 90-ti minutové procedury představují maximální relaxaci, při které se pomocí masáží zapracovávají účinné látky hluboko do pokožky. Ihned po proceduře odcházíte s hydratovanou, vypnutou a hladkou pletí.

Hydra Clinic a Hydra Advance jsou ideální startovací ošetření. Díky patentovaným účinným látkám dlouhodobě hydratují pleť a zároveň napomáhají obnově tkání, čímž dochází ke zvýšení syntézy kolagenu. Pleť je poté krásně napnutá a jemná. Po kvalitní hydrataci pleti se zvyšují antiagingové účinky dalších ošetření.

Skinjexion představuje alternativu k injekčním zákrokům, tedy aplikaci botoxu, výplní a mezoterapie, a to s okamžitým efektem.  Vyhladí jemné a vyplní hlubší vrásky, oddaluje proces stárnutí. Ošetření bez jehel za použití kyseliny hyaluronové pro vyplnění vrásek a Snap 8, působící na svalovou relaxaci.

Vitamin Energy nabízí multivitamínové ošetření, které rozjasní a zpevní pokožku. Zároveň detoxikuje, čímž docílí lepší kvality pleti. Ideální při stresu, únavě a životu ve městech.

90 minut = 1990 Kč (ušetříte až 500 Kč)