• Alt

Akční únorová kosmetika

Na únor jsme připravili komplexní hodinové zvýhodněné ošetření pro všechny typy pleti.

Průběh ošetření: odlíčení, úprava obočí (barvení obočí/řas s 50% slevou), peeling pro odstranění zrohovatělé kůže, ultrazvuková špachtle pro hloubkové dočištění pórů, diamantová mikrodermabraze pro zjemnění a rozsvícení pleti (neprovádí se u rozšířených žilek nebo zánětlivého akné), maska dle stavu pleti ( čistící a stahující póry, zklidňující nebo vitamínová), závěrečná péče.

Maska stahující póry - hluboce čistí a osvěžuje mastnou pleť, stahuje póry, matuje a desinfikuje, má rychlý účinek. Vyhlazuje pokožku a redukuje záněty, podpruje hojení a regeneraci. Je vhpdná pro mastnou a normální pleť. 

Zklidňující maska - zklidňuje, vyživuje a hydratuje suchou, citlivou a podrážděnou pleť, odstraňuje zarudnutí, vyhlazuje a zjemňuje pokožku. 

Vitamínová maska - díky vysoké koncetraci vitamínu C ve stabilní formě chrání před oxidačním stresem, aktivuje regenerační procesy, podporuje imunitu pleti, vyživuje, hydtatuje a vitaminizuje pokožku. Pomáhá obnovit mladistvý vzhled pokožky a podporuje syntézu kolagenu.

Cena ošetření: 990 Kč (ušetříte 300 Kč)

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci v našem centru kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.