• Alt

Kosmetika s rýžovým peelingem a kyselinou azelaovou pro krásnou pleť

Pravidelná péče o pleť se Vám několikanásobně vrátí v podobě jejího zdravějšího vzhledu a Vašeho dobrého pocitu.  Budete od nás odcházet s krásně čistou, vyhlazenou a vyživenou pokožkou. Toto komplexní hodinová kosmetika jí zajistí  vše, co v aktuálním období potřebuje. Ošetření s Gigi peelingy viditelně stáhne póry, odstraní kožní maz, vyhladí a zjemní pleť. Je vhodné téměř pro každou pleť, včetně té citlivé. Pro velkou oblibu u klientek prodlužujeme tuto akci a bude platná také v listopadu.

Postup ošetření: důkladné odlíčení a zbavení nečistot, úprava obočí, otevření pórů ultrazvukem, zapracování rýžového peelingu + Bioplasma peeling s kyselinou azelaovou, maska dle stavu pleti, závěrečný krém.

Kouzlo Gigi peelingů

Rýžový peeling  s ovocnými kyselinami a kyselinou salycilovou efektivně a šetrně odstraňuje odumřelé kožní buňky, okamžitě vyhlazuje a rozjasňuje pokožku. Je vhodný i pro citlivou a problematickou pleť. Stimuluje regeneraci tkání, zklidňuje, má antiseptické, antibakteriální účinky a navíc reguluje produkci melaninu a pigmentových skvrn. Peeling s kyselinou azelaovou a dalšími ovocnými kyselinami odstraňuje kožní maz, čistí póry. Zabraňuje šíření bakterií a zánětu a má depigmentační efekt.

60 minut za 1090 Kč (ušetříte 400 Kč)