• Alt

Akční kosmetika za 990 Kč

Postup ošetření: důkladné odlíčení, úprava obočí, Ericson Laboratoire gumovací peeling, ultrazvuková špachtle, mechanické dočištění dle potřeby, diamantová mikrodermabraze, hydratační maska, závěrečný krém. POZOR: Ve Forever You plně respektujeme potřeby Vaší pleti. Naším cílem je, aby mělo ošetření maximální efekt pro pleť daného klienta. Specialistka tedy může použít jiný typ masky - např. pro redukci nadměrného mazu, čistící masku u problematické pokožky nebo masku stahující příliš rozšířené póry

Gumovací peeling = jemný peeling bez abrazivní složky obohacený o jíl je vhodný i na citlivou pleť a oční okolí, pleť s pigmentacemi nebo pleť unavenou. Odstraňuje odumřelé buňky, podporuje regeneraci, eliminuje pigmentace. Hydratační maska =  vyrovnává nedostatek lipidů u velmi suché nebo podrážděné pleti. Regeneruje pokožku, okamžitě ji zbavuje nepříjemných pocitů. Chrání proti předčasnému stárnutí.

60 minut = 990 Kč (ušetříte 350 Kč)

Barvení obočí a řas ke kosmetice nabízíme s 50% slevou (+ 200 Kč)

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci v našem centru kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.