• Alt

Diagnostické měření odhalující skryté příčiny běžných i chronických nemocí

Zařadili jsme do nabídky našich služeb unikátní diagnostické vyšetření, které mimo jiné pomáhá při hledání příčin onemocnění pleti jako je akné, dermatitida, atopický ekzém a další. Metoda je velmi efektivní také při hledání příčin gynekologických, urologických a dalších problémů.

Diagnostické měření metodou biorezonance s cílem nastavit rovnováhu v celém těle. Přístroj měří s 96% přesností. Princip biorezonance spočívá ve vysílání elektromagnetických vln a stimulaci aktivity neuronů k odpovědi. Přístroj je schopen rozpoznat, zda se jedná o odpověď fyziologickou, tedy zdravou nebo patologickou, disharmonickou. Dle jednotlivých frekvencí určuje funkční aktivitu orgánů, monitoruje životní procesy a nalézá případné narušení, vyhledává škodlivé bakterie, viry, helmity a protozoidy.

DIAGNOSTICKÉ VYŠETŘENÍ:

Vyšetření provádí terapeut specialista. Je neinvazivní, bezbolestné a zcela bezpečné.

V ČEM VYŠETŘENÍ POMÁHÁ:

  • prevence zdravotních komplikací i identifikace příčin již vzniklých problémů
  • odhalí infekční onemocnění, plísně, parazity, zátěž způsobenou těžkými kovy a chemikáliemi
  • určí funkční aktivitu jednotlivých orgánů a jejich případnou geopatogenní zátěž

PRŮBĚH VYŠETŘENÍ:

Vyšetření, které trvá 1,5 - 2 hodiny, se provádí na lačno (minimálně 2 hodiny po jídle) a s vynecháním kávy, čaje (v den vyšetření) a alkoholu (minimálně 24 hodin před vyšetřením). Nejprve klient společně s terapeutem vyplňuje vstupní zdravotní dotazník. Následně se klient pohodlně usadí do křesla, nasadí sluchátka, dlaně položí na elektrody, které zachycují kožně galvanický odpor při nízkém napětí. Na oblast krku namíříme infračervený skener. Během měření slyší mírné pískání a na obrazovce před sebou sleduje obrazy jednotlivých měřených orgánů s energetickým zatížením buněk a tkání daných orgánů v reálném čase. Samotné měření trvá  20 až 40 minut. Výsledky klient neobdrží ihned, jejich analýzu terapeut provádí bez přítomnosti klienta, a to vzhledem k její časové náročnosti, která činí 8 - 12 hodin. Po vyšetření je domluvena následná osobní konzultace v délce 60 - 90 minut, při které klient dostává závěrečnou zprávu a návrh detoxikačního protokolu s možnostmi postupu léčby.

CENA VYŠETŘENÍ + NÁSLEDNÁ KONZULTACE = 3500 Kč

Pro více informací a objednání volejte: 607 190 099  nebo pište b.bartova@fymc.cz

Alt