Diagnostická analýza pleti

Diagnostika pleti

 

Délka procedury : 20 minut

Hojení : bez hojení

Opakování : dle potřeby

Cena od : 300 Kč

Úvod procedury

Diagnostická analýza přístrojem FACE SKIN K19 určí aktuální stav pokožky. Díky velmi senzitivní videokameře s vysokým rozlišením a faktorem zvětšení 50x, získáme detailní rozbor stavu epidermis, dermis a UV vrstvy. Přístroj přesně zanalyzuje hydrataci, mastnost, pigmentaci, strukturu pleti, stav kolagenových vláken a vrásek, citlivost a stav pórů. Na základě rozboru těchto 8-mi parametrů specialistka vyhodnotí stav pleti klientky a doporučí nejefektivnější procedury i produkty na domácí péči. Zároveň doporučí, jakým konkrétním způsobem má klientka dlouhodobě pečovat o svou pleť, čemu se vyhnout a co naopak zařadit také do jídelníčku, aby zabránila nežádoucím projevům jako jsou předčasné stárnutí, pigmentové skvrny, zvýšená citlivost apod.

Dle potřeby.

Pomocí skeneru provede specialistka 6 snímků  pokožky na různých místech obličeje. Následuje podrobný rozbor všech nasnímaných hodnot a doporučení ideálních postupů. Výsledky měření jsou uloženy do databáze k případnému budoucímu porovnání. Klientka obdrží složku s výsledem měření a doporučeními.

Detailní analýza stavu pokožky, doporučení vhodných profesionálních dermokosmetických ošetření a doporučení vhodných produktů pro domácí péči. 

Bez kontraindikací.

Bez omezení.

Ceník Procedury

Diagnostika pleti přístrojem FACE SKIN  K19      20 min./ 300 Kč                       

 

Výhody centra

Kosmetické konzultace zdarma

Poplatek za konzultaci s lékařem odečten z ceny zákroku

Otevřeno 9-20 hod včetně víkendů

Platba kartou

Akční nabídky

Balíčky na míru

MOŽNOST PLATBY POMOCÍ BODŮ Z GALLERY BETA

MOŽNOST PLATBY KARTOU V RÁMCI PROGRAMU BENEFITY.CZ

AKCEPTUJEME SODEX FLEXI A MULTI PASS CARDS

AKCEPTUJEME BENEFIT PLUS, ENDERED BENEFIT CARDS

Kdo procedury provádí

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička, laserová specialistka a specialistka PMU

Jitka provádí veškeré kosmetické a laserové služby. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky atd. Dále se zaměřuje na permanentní make-up a zábaly Body Wraps Slim.

Martina Bočková

Martina Bočková

Kosmetička a masérka

Martina provádí kosmetická ošetření od základního čištění po omlazující procedury s použitím přístrojů. Zároveň je výborná masérka, která nabízí celou řadu masáží a dalších fyzioterapeutických technik.

FYMC - Michaela Hrubá

Michaela Hrubá

Kosmetička

Míša provádí kosmetická ošetření a procedury Ericson Laboratoire. Má velmi příjemný dotek a ráda poradí, jak správně pečovat o svou pleť.

Jana Fulínová

Jana Fulínová

Kosmetička a masérka

Jana je zkušená kosmetička. Provádí veškerá kosmetická ošetření, zlepšení kvality pleti a omlazující procedury. Dále se specializuje na masáže, zeštíhlení a detoxikaci.

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.