Diagnostická analýza pleti

Diagnostika pleti

 

Délka procedury : 20 minut

Hojení : bez hojení

Opakování : dle potřeby

Cena od : 300 Kč

Úvod procedury

Diagnostická analýza přístrojem FACE SKIN K19 určí aktuální stav pokožky. Díky velmi senzitivní videokameře s vysokým rozlišením a faktorem zvětšení 50x, získáme detailní rozbor stavu epidermis, dermis a UV vrstvy. Přístroj přesně zanalyzuje hydrataci, mastnost, pigmentaci, strukturu pleti, stav kolagenových vláken a vrásek, citlivost a stav pórů. Na základě rozboru těchto 8-mi parametrů specialistka vyhodnotí stav pleti klientky a doporučí nejefektivnější procedury i produkty na domácí péči. Zároveň doporučí, jakým konkrétním způsobem má klientka dlouhodobě pečovat o svou pleť, čemu se vyhnout a co naopak zařadit také do jídelníčku, aby zabránila nežádoucím projevům jako jsou předčasné stárnutí, pigmentové skvrny, zvýšená citlivost apod.

Dle potřeby.

Pomocí skeneru provede specialistka 6 snímků  pokožky na různých místech obličeje. Následuje podrobný rozbor všech nasnímaných hodnot a doporučení ideálních postupů. Výsledky měření jsou uloženy do databáze k případnému budoucímu porovnání. Klientka obdrží složku s výsledem měření a doporučeními.

Detailní analýza stavu pokožky, doporučení vhodných profesionálních dermokosmetických ošetření a doporučení vhodných produktů pro domácí péči. 

Bez kontraindikací.

Bez omezení.

Ceník Procedury

Diagnostika pleti přístrojem FACE SKIN  K19      20 min./ 300 Kč                       

 

Výhody centra

Kosmetické konzultace zdarma

Poplatek za konzultaci s lékařem odečten z ceny zákroku

Otevřeno 9-20 hod včetně víkendů

Platba kartou

Akční nabídky

Balíčky na míru

MOŽNOST PLATBY POMOCÍ BODŮ Z GALLERY BETA

MOŽNOST PLATBY KARTOU V RÁMCI PROGRAMU BENEFITY.CZ

AKCEPTUJEME SODEX FLEXI A MULTI PASS CARDS

AKCEPTUJEME BENEFIT PLUS, ENDERED BENEFIT CARDS

Kdo procedury provádí

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička, laserová specialistka a specialistka PMU

Jitka provádí veškeré kosmetické služby, chemický peeling, mezoterapii a laserové zákroky. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky, akné atd. Dále je specialistkou na permanentní make-up.

Martina Bočková

Martina Bočková

Kosmetička a masérka

Martina provádí kosmetická ošetření od čištění problematické pleti, přes mezoterapii a chemický peeling, po omlazující procedury s použitím přístrojů a laserové zákroky. Zároveň je výborná masérka, která nabízí celou řadu masáží a dalších fyzioterapeutických technik.

FYMC - Michaela Hrubá

Michaela Hrubá

Kosmetička

Míša se specializuje na zlepšení kvality pleti. Pracuje s problematickou a aknózní pokožkou a provádí také omlazující procedury. Má velmi příjemný dotek a ráda poradí, jak správně pečovat o svou pleť. Dále provádí laminaci obočí a některá tělová ošetření.

Jana Fulínová

Jana Fulínová

Kosmetička a masérka

Jana je zkušená kosmetička, která provádí veškerá kosmetická ošetření. Specializuje se na zlepšení kvality problematické pleti, omlazující procedury, chemický peeling či mezoterapii. Dále provádí masáže a některé zeštíhlující a detoxikační služby.

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.