• Alt

Bioplasma - kosmetické ošetření Gigi

Unikátní ošetření, využívající kmenové buňky z mořských řas, dodá pleti hydrataci a svěžest.

Izraelská kosmetika Gigi pracuje s kyselinami různých koncentrací a PH, čímž dosahuje vynikajících výsledků. Efekt je viditelný ihned po ošetření. 

Výsledek ošetření:  intenzivní hydratace, stažení pórů, lifting, rozjasnění pleti. Dodá svěžest a sametovou hebkost a naopak eliminuje mastný lesk.

Postup ošetření: odlíčení a vyčištění pleti, enzymatický peeling, rýžový peeling, bioplasma peeling s kyselinou azelaovou, bioplasma obnovující sŕum, bioplazma revitalizační maska, tonizace pleti, závěrečný krém.

Izraelská kosmetika Gigi nabízí vynikající účinnost a výsledky přípravků. To vše díky vědecky podložené kombinaci přírodních složek a produktů špičkových biotechnologií. Produkty jsou vyráběny v izraelském  farmaceutickém závodě AGIS, kde jsou kladeny stejné požadavky na bezpečnost, kvalitu a hypoalergenní vlastnosti jako při výrobě léčiv.

Cena: 1800 Kč / 60 minut

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.