• Alt

Karboxyterapie - Kosmetika Gigi

Neinvazivní karboxyterapie, kombinovaná s kolagenovou a zlatou alginátovou maskou. Představuje luxusní, 90-ti minutové ošetření s maximálním množstvím účinných látek. Působí až na buněčné úrovni. Konečný výsledek nastoupá do 24 hodin po ošetření, nicméně efekt je viditelný ihned po ošetření.

Kosmetický účinek: lifting, vyhlazení vrásek a silná hydratace, zlepšená struktura a kvalita pleti, stažení pórů, redukce začervenání, obnova imunity pokožky, zmírnění projevů růžovky nebo akné, redukce otoků a zpevnění pokožky očního okolí, sjednocení barevného tónu pleti, redukce jizev po akné. Díky působení až do dermis stimulace tvorby kolagenu.

Velmi bezpečné ošetření, vhodné při mdlé a zašedlé pleti, pleti kuřáků,  zlepšuje texturu kůže.

Postup ošetření: odlíčení a vyčištění pleti, enzymatický peeling, karboxyterapie - maska + aktivátor, masáž kolagenovou maskou, zlatá alginátová maska, tonizace pleti, závěrečný krém.

Izraelská kosmetika Gigi nabízí vynikající účinnost a výsledky přípravků. To vše díky vědecky podložené kombinaci přírodních složek a produktů špičkových biotechnologií. Produkty jsou vyráběny v izraelském  farmaceutickém závodě AGIS, kde jsou kladeny stejné požadavky na bezpečnost, kvalitu a hypoalergenní vlastnosti jako při výrobě léčiv.

Cena: 2500 Kč / 90 minut

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci v našem centru kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.