• Alt

Březnová akce pro hladkou pleť

KOSMETIKA S RÝŽOVÝM PEELINGEM, KYSELINOU SALYCILOVOU A  AZELAOVOU PRO KRÁSNOU PLEŤ

 Budete od nás odcházet s krásně čistou, vyhlazenou a vyživenou pokožkou. Ošetření s Gigi peelingy viditelně stáhne póry, odstraní kožní maz, vyhladí a výrazně zjemní pleť. Je vhodné téměř pro každou pleť, včetně té citlivé. Toto ošetření je našich klientek velmi oblíbené.

Postup ošetření: důkladné odlíčení a zbavení nečistot, úprava obočí, zapracování rýžového peelingu + Bioplasma peeling s kyselinou azelaovou, ultrazvuková špachtle, maska dle stavu pleti, závěrečná péče.

Kouzlo Gigi peelingů

Rýžový peeling  s ovocnými kyselinami a kyselinou salycilovou efektivně a šetrně odstraňuje odumřelé kožní buňky, okamžitě vyhlazuje a rozjasňuje pokožku. Je vhodný i pro citlivou a problematickou pleť. Stimuluje regeneraci tkání, zklidňuje, má antiseptické, antibakteriální účinky a navíc reguluje produkci melaninu a pigmentových skvrn. Peeling s kyselinou azelaovou a dalšími ovocnými kyselinami odstraňuje kožní maz, čistí póry. Zabraňuje šíření bakterií a zánětu a má depigmentační efekt.

60 minut = 1190 Kč (ušetříte 400 Kč)

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.