• Alt

Liftingová kosmetika s kolagenem a kyselinou hyaluronovou pro zjemnění pleti a hydrataci

Luxusní kosmetická péče plná masáží a účinných látek, které doputují hluboko do Vaší pleti. Budete odcházet s jemnou a pečlivě vyčištěnou pletí se staženými póry. Pokožka se krásně vypne a napije a zjemní se drobné vrásky. 

Postup ošetření: odlíčení, úprava obočí, Gigi enzymatický peeling, Gigi rýžový peeling, ultrazvukové čištění, mechanické dočištění dle potřeby, Gigi kolagenová maska + liftingová masáž, zapracování kyseliny hyaluronové Vrangem, krém.

Účinné látky: Rýžový peeling  s ovocnými kyselinami a kyselinou salycilovou efektivně a šetrně odstraňuje odumřelé kožní buňky, okamžitě vyhlazuje a rozjasňuje pokožku. Je vhodný i pro citlivou a problematickou pleť. Stimuluje regeneraci tkání, zklidňuje, má antiseptické, antibakteriální účinky a navíc reguluje produkci melaninu a pigmentových skvrn. Peeling s kyselinou azelaovou a dalšími ovocnými kyselinami odstraňuje kožní maz, čistí póry. Zabraňuje případnému šíření bakterií a zánětu a má depigmentační efekt. Kolagenová maska zvyšuje elasticitu pokožky, rozjasní ji, omladí a zjemní. Kyselina Hyaluronová, tělu vlastní látka, intenzivně hydratuje, dodává pevnost a hladkost a má protivráskové účinky. V rang, malý a velmi užitečný kosmetický nástroj, který spojuje hned několik technologií. Červené LED světlo pomáhá k regeneraci buněk, lepšímu prokrvení pokožky a tvorbě kolagenu. Vibrace jemně stimulují hluboké svalstvo a stimulují lymfatický systém, což ocení dámy, které trápí zadržování vody v obličeji a otoky očního očního okolí. Galvanika dopraví účinné látky hlouběji do pokožky a pomáhá lepší absorbci masky. Výsledkem je potom zjemnění vrásek, napnutí pleti, pozvednutí obličejových kontur.

60 minut = 1690 Kč 

90 minut = + zlatá alginátová maska 2090 Kč

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci v našem centru kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.