• Alt

Kosmetika s peelingy a alginátovou maskou pro hladkou a zářivou pleť se staženými póry

Toto jedinečné hodinové kosmetické ošetření s peelingy a alginátovou maskou zanechá Vaši pleti dokonale čistou a znatelně jemnější a zářivější ihned po ošetření. Je vhodná i pro klientky s citlivou pletí, při dehydratované, suché i nadměrně se mastící pokožce s rozšířenými póry. Skvělý výsledek má také u klientek s rozšířenými žilkami a kuperózou. Procedura je zakončena alginátovou maskou, která pleť krásně zklidní a udrží správnou hydrataci.

Postup ošetření: odlíčení, úprava obočí, Gigi enzymatický peeling, Gigi rýžový peeling, ultrazvuková špachtle, mechanické dočištění pleti dle potřeby, celoroční Gigi Bioplasma peeling s kyselinou azelaovou, alginátová maska, závěrečný krém.

Výsledek ošetření:

  • hydratovaná a vyživená pleť
  • stažené póry
  • zjemnění hrubší pleti
  • odstranění zrohovatělé vrsty a odumřelých buněk
  • zářivější a zdravější vzhled

Rýžový peeling  s ovocnými kyselinami a kyselinou salycilovou efektivně a šetrně odstraňuje odumřelé kožní buňky, okamžitě vyhlazuje a rozjasňuje pokožku. Je vhodný i pro citlivou a problematickou pleť. Stimuluje regeneraci tkání, zklidňuje, má antiseptické, antibakteriální účinky a navíc reguluje produkci melaninu a pigmentových skvrn. Peeling s kyselinou azelaovou a dalšími ovocnými kyselinami odstraňuje kožní maz, čistí póry. Zabraňuje případnému šíření bakterií a zánětu a má depigmentační efekt. Alginátová maska z mořských řas zase díky své schopnosti vázat vodu hloubkově hydratuje, zklidní a vyživí i tu nejnáročnější a citlivou pleť.

60 minut = 1590 Kč

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci v našem centru kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.