Hubnutí a detoxikace

Anticelulitidní, zeštíhlující ošetření

 

Délka procedury : 60 minut

Hojení : bez hojení

Opakování : 1 – 2x týdně

Cena od : 990 Kč

Úvod procedury

Anticelulitidní, zeštíhlující ošetření se zábalem je velmi příjemná a efektivní procedura. Jedná se o skvělý doplněk detoxikace či hubnutí, a to díky úvodní stimulaci lymfy, která vede tuky a vitamíny rozputné v tucích. Pokud správně koluje, tuky se tolik neukládají v problematických partiích, jako jsou boky, hýždě, stehna. Díky mechanické stimulaci oblastí s celulitidou navíc dochází k “rozbíjení” již vzniklé pomerančové kůže a postupnému vyhlazování pokožky.

Dle potřeby. Pro maximální efekt doporučujeme absolvovat několik ošetřetření v intervalu 1x – 2x týdně.

Po úvodní stimulaci lymfatických uzlin specialistka provede speciální masáž, při které kombinuje manuální anticelulitidní tahy s použitím válečků a baněk, jež rozbíjejí tukové buňky. Následuje zábal, který podpoří efekt a poskytne závěrečnou relaxaci.

Úbytek objemu, vyhlazení celulitidy, lymfodrenáž. Pokud jsou dodržovány zásady správné detoxikace také několik dní po ošetření, tedy dostatečný přísun tekutin a lehčí strava, efekt objemového úbytku je trvalejšího rázu.

Akutní virové či bakteriální onemocnění, onkologická onemocnění, těhotenství a kojení.

Zákaz pití alkoholu nejméně následujících 24 hodin. Nutnost dodržování pitného režimu.

Ceník Procedury

Anticelulitidní, zetíhlující ošetření60 min./ 990 Kč

 

Výhody centra

Kosmetické konzultace zdarma

Poplatek za konzultaci s lékařem odečten z ceny zákroku

Otevřeno 9-20 hod včetně víkendů

Platba kartou

Akční nabídky

Balíčky na míru

MOŽNOST PLATBY POMOCÍ BODŮ Z GALLERY BETA

MOŽNOST PLATBY KARTOU V RÁMCI PROGRAMU BENEFITY.CZ

AKCEPTUJEME SODEX FLEXI A MULTI PASS CARDS

AKCEPTUJEME BENEFIT PLUS, ENDERED BENEFIT CARDS

Kdo procedury provádí

Martina Bočková

Martina Bočková

Kosmetička a masérka

Martina provádí kosmetická ošetření od čištění problematické pleti, přes mezoterapii a chemický peeling, po omlazující procedury s použitím přístrojů a laserové zákroky. Zároveň je výborná masérka, která nabízí celou řadu masáží a dalších fyzioterapeutických technik.

FYMC - Michaela Hrubá

Michaela Hrubá

Kosmetička

Míša se specializuje na zlepšení kvality pleti. Pracuje s problematickou a aknózní pokožkou a provádí také omlazující procedury. Má velmi příjemný dotek a ráda poradí, jak správně pečovat o svou pleť. Dále provádí laminaci obočí a některá tělová ošetření.

Jana Fulínová

Jana Fulínová

Kosmetička a masérka

Jana je zkušená kosmetička, která provádí veškerá kosmetická ošetření. Specializuje se na zlepšení kvality problematické pleti, omlazující procedury, chemický peeling či mezoterapii. Dále provádí masáže a některé zeštíhlující a detoxikační služby.

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.