Hubnutí a detoxikace

Anticelulitidní, zeštíhlující ošetření

 

Délka procedury : 60 minut

Hojení : bez hojení

Opakování : 1 – 2x týdně

Cena od : 900 Kč

Úvod procedury

Anticelulitidní, zeštíhlující ošetření se zábalem je velmi příjemná a efektivní procedura. Jedná se o skvělý doplněk detoxikace či hubnutí, a to díky úvodní stimulaci lymfy, která vede tuky a vitamíny rozputné v tucích. Pokud správně koluje, tuky se tolik neukládají v problematických partiích, jako jsou boky, hýždě, stehna. Díky mechanické stimulaci oblastí s celulitidou navíc dochází k “rozbíjení” již vzniklé pomerančové kůže a postupnému vyhlazování pokožky.

Dle potřeby. Pro maximální efekt doporučujeme absolvovat několik ošetřetření v intervalu 1x – 2x týdně.

Po úvodní stimulaci lymfatických uzlin specialistka provede speciální masáž, při které kombinuje manuální anticelulitidní tahy s použitím válečků a baněk, jež rozbíjejí tukové buňky. Následuje zábal, který podpoří efekt a poskytne závěrečnou relaxaci.

Úbytek objemu, vyhlazení celulitidy, lymfodrenáž. Pokud jsou dodržovány zásady správné detoxikace také několik dní po ošetření, tedy dostatečný přísun tekutin a lehčí strava, efekt objemového úbytku je trvalejšího rázu.

Akutní virové či bakteriální onemocnění, onkologická onemocnění, těhotenství a kojení.

Zákaz pití alkoholu nejméně následujících 24 hodin. Nutnost dodržování pitného režimu.

Ceník Procedury

Anticelulitidní, zetíhlující ošetření60 min./ 900 Kč

 

Kdo procedury provádí

Veronika Szaboova

Veronika Szaboová

Kosmetička a specialistka na permanentní make-up

Niky provádí veškerá kosmetická ošetření, pracuje s přístroji. Její smysl pro detail oceníte při úpravě obočí, microbladingu nebo prodlužování a zahušťování řas. Dále se zaměřuje na hubnutí a detoxikaci nebo pedikúru a manikúru.

Martina Bočková

Martina Bočková

Kosmetička a masérka

Martina provádí kosmetická ošetření od základního čištění po omlazující procedury s použitím přístrojů. Zároveň je výborná masérka, která nabízí celou řadu masáží a dalších fyzioterapeutických technik.

Miloslava Čečatková

Miloslava Čečatková

Kosmetička

Míla provádí veškerá kosmetická ošetření a procedury Ericson Laboratoire. Pod jejím dotekem zrelaxuje skutečně každá klientka i klient. Dále se specializuje na některá tělová ošetření a manikúru.

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.