Hubnutí a detoxikace

Body Wrap SLIM

 

Délka procedury : 90 minut

Hojení : bez hojení

Opakování : 1x za 7 – 10 dnů

Cena od : 1 490 Kč

Úvod procedury

Body Wrap SLIM představuje komplexní 90-ti minutové ošetření s okamžitým objemovým úbytkem 5 – 30 cm hned po první proceduře. Jedná se o detoxikační a zeštíhlující kúru, jež nabízí zdravý způsob hubnutí v krátkém čase, a to kombinaci účinných látek, speciální techniky celotělového zábalu a zahřátí pomocí pohybu v termoobleku. Správným zavinutím do 8-mi speciálních bandáží dochází k lymfodrenáži a vyloučení nadbytečné vody z těla. Bandáže jsou předem namočeny v lázni z bahna z mrtvého moře, obohaceného o minerály. Zábal vytáhne toxiny z tukových buněk, ty se tím zmenší a klientka pociťuje okamžitý úbytek objemu. Lymfa zároveň vede tuky. Pokud správně proudí, tuky se tolik neukládají v problematických patiích. Díky tomuto procesu objemový úbytek pokračuje i následující dny. Vhodné ošetření po šestinedělí.

Pro detoxikaci stačí jedno ošetření, pro ideální efekt z hlediska hubnutí doporučujeme  3-6 ošetření v odstupu 7-10 dnů. 

Počáteční měření, stimulace lymfatických uzlin, zavinutí do bandáží, 30 minut kardio v termoobleku na krosovém trenažéru, 30 minut relaxace na lehátku, závěrečné měření. Po celou dobu klientka popíjí speciální čaj, týdenní kúru dostává domů.

Zrychlení metabolismu, detoxikace a posílení imunity, lymfodrenáž, zmírnění celulitidy.

Akutní virové či bakteriální onemocnění, onkologická onemocnění, těhotenství, kardiovaskulární onemocnění.

Zákaz pití alkoholu nejméně následujících 24 hodin. Nutnost dodržování pitného režimu.

Ceník Procedury


Body Wrap SLIM
90 min. / 1 490 Kč

 

Kdo procedury provádí

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička a laserová specialistka

Jitka provádí veškeré kosmetické a laserové služby. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky atd. Dále se zaměřuje na hubnutí a detoxikaci, Body Wraps a pedikúru.

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.