Hubnutí a detoxikace

Body Wrap SLIM

 

Délka procedury : 90 minut

Hojení : bez hojení

Opakování : 1x za 7 – 10 dnů

Cena od : 1 490 Kč

Úvod procedury

Body Wrap SLIM představuje komplexní 90-ti minutové ošetření s okamžitým objemovým úbytkem 5 – 30 cm hned po první proceduře. Jedná se o detoxikační a zeštíhlující kúru, jež nabízí zdravý způsob hubnutí v krátkém čase, a to díky kombinaci účinných látek, speciální techniky celotělového zábalu a zahřátí pomocí pohybu v termoobleku. Správným zavinutím do 8-mi speciálních bandáží dochází k lymfodrenáži a vyloučení nadbytečné vody z těla. Bandáže jsou předem namočeny v lázni z bahna z mrtvého moře, obohaceného o minerály. Zábal vytáhne toxiny z tukových buněk, ty se tím zmenší a klientka pociťuje okamžitý úbytek objemu. Lymfa zároveň vede tuky. Pokud správně proudí, tuky se tolik neukládají v problematických patiích. Díky tomuto procesu objemový úbytek pokračuje i následující dny. Vhodné ošetření po šestinedělí.

Pro detoxikaci stačí jedno ošetření, pro ideální efekt z hlediska hubnutí doporučujeme  3-6 ošetření v odstupu 7-10 dnů. 

Počáteční měření, stimulace lymfatických uzlin, zavinutí do bandáží, 30 minut kardio v termoobleku na krosovém trenažéru, 30 minut relaxace na lehátku, závěrečné měření. Po celou dobu klientka popíjí speciální čaj, týdenní kúru dostává domů.

Zrychlení metabolismu, detoxikace a posílení imunity, lymfodrenáž, zmírnění celulitidy.

Akutní virové či bakteriální onemocnění, onkologická onemocnění, těhotenství, kardiovaskulární onemocnění.

Zákaz pití alkoholu nejméně následujících 24 hodin. Nutnost dodržování pitného režimu.

Ceník Procedury


Body Wrap SLIM
90 min. / 1 490 Kč

 

Výhody centra

Kosmetické konzultace zdarma

Poplatek za konzultaci s lékařem odečten z ceny zákroku

Otevřeno 9-20 hod včetně víkendů

Platba kartou

Akční nabídky

Balíčky na míru

MOŽNOST PLATBY POMOCÍ BODŮ Z GALLERY BETA

MOŽNOST PLATBY KARTOU V RÁMCI PROGRAMU BENEFITY.CZ

AKCEPTUJEME SODEX FLEXI A MULTI PASS CARDS

AKCEPTUJEME BENEFIT PLUS, ENDERED BENEFIT CARDS

Kdo procedury provádí

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička, laserová specialistka a specialistka PMU

Jitka provádí veškeré kosmetické služby, chemický peeling, mezoterapii a laserové zákroky. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky, akné atd. Dále je specialistkou na permanentní make-up.

Martina Bočková

Martina Bočková

Kosmetička a masérka

Martina provádí kosmetická ošetření od čištění problematické pleti, přes mezoterapii a chemický peeling, po omlazující procedury s použitím přístrojů a laserové zákroky. Zároveň je výborná masérka, která nabízí celou řadu masáží a dalších fyzioterapeutických technik.

FYMC - Michaela Hrubá

Michaela Hrubá

Kosmetička

Míša se specializuje na zlepšení kvality pleti. Pracuje s problematickou a aknózní pokožkou a provádí také omlazující procedury, chemický peeling nebo microneedling. Má velmi příjemný dotek a ráda poradí, jak správně pečovat o svou pleť. Dále provádí laminaci obočí.

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.