Diagnostická analýza pleti

Diagnostika pleti

 

Délka procedury : 20 minut

Hojení : bez hojení

Opakování : dle potřeby

Cena od : 300 Kč

Úvod procedury

Diagnostická analýza přístrojem FACE SKIN K19 určí aktuální stav pokožky. Díky velmi senzitivní videokameře s vysokým rozlišením a faktorem zvětšení 50x, získáme detailní rozbor stavu epidermis, dermis a UV vrstvy. Přístroj přesně zanalyzuje hydrataci, mastnost, pigmentaci, strukturu pleti, stav kolagenových vláken a vrásek, citlivost a stav pórů. Na základě rozboru těchto 8-mi parametrů specialistka vyhodnotí stav pleti klientky a doporučí nejefektivnější procedury i produkty na domácí péči. Zároveň doporučí, jakým konkrétním způsobem má klientka dlouhodobě pečovat o svou pleť, čemu se vyhnout a co naopak zařadit také do jídelníčku, aby zabránila nežádoucím projevům jako jsou předčasné stárnutí, pigmentové skvrny, zvýšená citlivost apod.

Dle potřeby.

Pomocí skeneru provede specialistka 6 snímků  pokožky na různých místech obličeje. Následuje podrobný rozbor všech nasnímaných hodnot a doporučení ideálních postupů. Výsledky měření jsou uloženy do databáze k případnému budoucímu porovnání. Klientka obdrží složku s výsledem měření a doporučeními.

Detailní analýza stavu pokožky, doporučení vhodných profesionálních dermokosmetických ošetření a doporučení vhodných produktů pro domácí péči. 

Bez kontraindikací.

Bez omezení.

Ceník Procedury

Diagnostika pleti přístrojem FACE SKIN  K19      20 min./ 300 Kč                       

 

Výhody centra

Kosmetické konzultace zdarma

Poplatek za konzultaci s lékařem odečten z ceny zákroku

Otevřeno 9-20 hod včetně víkendů

Platba kartou

Akční nabídky

Balíčky na míru

MOŽNOST PLATBY POMOCÍ BODŮ Z GALLERY BETA

MOŽNOST PLATBY KARTOU V RÁMCI PROGRAMU BENEFITY.CZ

AKCEPTUJEME SODEX FLEXI A MULTI PASS CARDS

AKCEPTUJEME BENEFIT PLUS, ENDERED BENEFIT CARDS

Kdo procedury provádí

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička, laserová specialistka a specialistka PMU

Jitka provádí veškeré kosmetické služby, chemický peeling, mezoterapii a laserové zákroky. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky, akné atd. Dále je specialistkou na permanentní make-up.

Martina Bočková

Martina Bočková

Kosmetička a masérka

Martina provádí kosmetická ošetření od čištění problematické pleti, přes mezoterapii a chemický peeling, po omlazující procedury s použitím přístrojů a laserové zákroky. Zároveň je výborná masérka, která nabízí celou řadu masáží a dalších fyzioterapeutických technik.

FYMC - Michaela Hrubá

Michaela Hrubá

Kosmetička

Míša se specializuje na zlepšení kvality pleti. Pracuje s problematickou a aknózní pokožkou a provádí také omlazující procedury, chemický peeling nebo microneedling. Má velmi příjemný dotek a ráda poradí, jak správně pečovat o svou pleť. Dále provádí laminaci obočí.

Jana Fulínová

Jana Fulínová

Kosmetička

Jana je zkušená kosmetička, která provádí veškerá kosmetická ošetření. Specializuje se na zlepšení kvality problematické pleti, omlazující procedury, chemický peeling či mezoterapii. 

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.