Laserové a korektivní služby

Diamantová mikrodermabraze

 

Délka procedury : 10 – 15 minut

Hojení : bez hojení

Opakování : dle potřeby

Cena od : 500 Kč

Úvod procedury

Princip diamantové mikrodermabraze spočívá v jemném, ale zato účinném zabroušení a odstranění odumřelých buněk v různých partiích – zpravidla obličejových, ale i neobličejových (záda, lokty, kolena). Vše se děje mechanicky za pomoci podtlaku a nástavců, pokrytých diamantovou drtí. Jedná se o vysoce profesionální ošetření, které je vhodné pro každou ženu i muže, jež touží mít pleť znatelně pevnější, hladší a rozjasněnější. Provádíme samostatně nebo jako součást některých kosmetických procedur.

1 x měsíčně v rámci kosmetického ošetření nebo dle potřeby.

Na odlíčenou a očištěnou pokožku dermokosmetička přikládá diamantový nástavec a jemně obrušuje odumřelé buňky. 

Znatelné zjemnění a rozsvícení pleti, mírné zjemnění jizev po akné.

Kuperóza a žilky, rosacea, zánětlivé akné.

Bez omezení.

Ceník Procedury

Diamantová mikrodermabraze10 - 15 min. / 500 - 600 Kč

 

Výhody centra

Kosmetické konzultace zdarma

Poplatek za konzultaci s lékařem odečten z ceny zákroku

Otevřeno 9-20 hod včetně víkendů

Platba kartou

Akční nabídky

Balíčky na míru

MOŽNOST PLATBY POMOCÍ BODŮ Z GALLERY BETA

MOŽNOST PLATBY KARTOU V RÁMCI PROGRAMU BENEFITY.CZ

AKCEPTUJEME SODEX FLEXI A MULTI PASS CARDS

AKCEPTUJEME BENEFIT PLUS, ENDERED BENEFIT CARDS

Kdo procedury provádí

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička, laserová specialistka a specialistka PMU

Jitka provádí veškeré kosmetické služby, chemický peeling, mezoterapii a laserové zákroky. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky, akné atd. Dále je specialistkou na permanentní make-up.

Martina Bočková

Martina Bočková

Kosmetička a masérka

Martina provádí kosmetická ošetření od čištění problematické pleti, přes mezoterapii a chemický peeling, po omlazující procedury s použitím přístrojů a laserové zákroky. Zároveň je výborná masérka, která nabízí celou řadu masáží a dalších fyzioterapeutických technik.

FYMC - Michaela Hrubá

Michaela Hrubá

Kosmetička

Míša se specializuje na zlepšení kvality pleti. Pracuje s problematickou a aknózní pokožkou a provádí také omlazující procedury. Má velmi příjemný dotek a ráda poradí, jak správně pečovat o svou pleť. Dále provádí laminaci obočí a některá tělová ošetření.

Jana Fulínová

Jana Fulínová

Kosmetička a masérka

Jana je zkušená kosmetička, která provádí veškerá kosmetická ošetření. Specializuje se na zlepšení kvality problematické pleti, omlazující procedury, chemický peeling či mezoterapii. Dále provádí masáže a některé zeštíhlující a detoxikační služby.

Alt

Natálie Kubátová

Kosmetička

Natálka provádí kosmetická ošetření, chemický peeling, mezoterapii i omlazení přístroji. Její šikovnost oceníte zejména při hloubkovém čištění a péči o problematickou pleť. 

Alt

Tereza Holečková

Kosmetička

Terka provádí kosmetická ošetření od pečlivého čištění po omlazující, přístrojová nebo relaxační ošetření. Její skvělý dotek ocení klientky, které mají rády kosmetické masáže a uvolnění během procedury. 

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.