Laserové a korektivní služby

Fotorejuvenace

 

Délka procedury : 20-45 minut

Hojení : bez hojení

Opakování : 1x měsíčně

Cena od : 2 490 Kč

Úvod procedury

Fotorejuvenace, tedy omlazení intenzivním pulzním světlem, je metoda, která přirozeným způsobem spolehlivě navrátí nebo udrží mladistvý vzhled. Její síla spočívá v přeměně intenzivního světla na podkožní teplo, Jež stimuluje kolagenní vrstvu k regeneraci a zpevnění pleti. Fotorejuvenace je prováděna pomocí přístroje IPL. Ten skrze chladivý gel vysílá impulzy do kolagenní vrstvy. Vítaným důsledkem je zpevnění a vyhlazení pleti. Navíc je fotorejuvenace schopna stáhnout rozšířené póry, zatavit drobné žilky nebo odstranit pigmenty. S touto metodou tak není třeba aplikace jakýchkoli cizorodých (například injektabilních) látek, a výsledek je tak komplexní a přirozený. Během procedury Fotorejuvenace 3v1 Vás omladíme, nastimulujeme produkci vlastního kolagenu ve Vaší pokožce, což má za následek vyhlazení jemných vrásek, zpevnění pleti a obličejových kontur u uvadající pleti. V další fázi potom sjednotíme barevný tón pokožky, rozzáříme ji a navíc stáhneme rozšířené póry nebo žilky. Ošetření s výborným efektem doporučujeme pro všechny typy pleti, výrazně pomáhá také při léčbě akné.

Proceduru je možné jednou měsíčně zakomponovat do pravidelného kosmetického ošetření.

Po odlíčení, vyčištění pleti ultrazvukovou špachtlí a nanesení vodivého gelu (případně v kombinaci s maskou či sérem), následuje samotné ošetření, kdy dermokosmetička přikládá k pleti hlavici přístroje, která vysílá pulzy do střední vrstvy kůže.

Zpevnění obličejových kontur, vyhlazení jemných vrásek, ztažení rozšířených pórů.

Těhotenství a kojení, kovové implantáty, onkologická onemocnění, zánětlivé onemocnění pokožky, akutní virové či bakteriální onemocnění.

V den ošetření nevystavovat pleť slunečnímu záření.

Ceník Procedury

Fotorejuvenace 3v140 min. / 2 490 Kč
Fotorejuvenace rukou20 min. / 1 590 Kč

 

Výhody centra

Kosmetické konzultace zdarma

Poplatek za konzultaci s lékařem odečten z ceny zákroku

Otevřeno 9-21 hod včetně víkendů

Platba kartou

Akční nabídky

Balíčky na míru

MOŽNOST PLATBY POMOCÍ BODŮ Z GALLERY BETA

MOŽNOST PLATBY KARTOU V RÁMCI PROGRAMU BENEFITY.CZ

AKCEPTUJEME SODEX FLEXI A MULTI PASS CARDS

AKCEPTUJEME BENEFIT PLUS

Kdo procedury provádí

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička, laserová specialistka a specialistka PMU

Jitka provádí veškeré kosmetické a laserové služby. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky atd. Dále se zaměřuje na permanentní make-up a zábaly Body Wraps Slim.

Veronika Szaboova

Veronika Szaboová

Kosmetička a specialistka na permanentní make-up

Niky provádí veškerá kosmetická ošetření, pracuje s přístroji. Její smysl pro detail oceníte při úpravě obočí, microbladingu nebo prodlužování a zahušťování řas.

Martina Bočková

Martina Bočková

Kosmetička a masérka

Martina provádí kosmetická ošetření od základního čištění po omlazující procedury s použitím přístrojů. Zároveň je výborná masérka, která nabízí celou řadu masáží a dalších fyzioterapeutických technik.

FYMC - Michaela Hrubá

Michaela Hrubá

Kosmetička

Míša provádí kosmetická ošetření a procedury Ericson Laboratoire. Má velmi příjemný dotek a ráda poradí, jak správně pečovat o svou pleť.

Veronika Grázová

Veronika Grázová

Kosmetička

Veronika provádí kosmetická ošetření a procedury Ericson Laboratoire, omlazení přístroji a revitalizaci pokožky.

Jana Fulínová

Jana Fulínová

Kosmetička a masérka

Jana je zkušená kosmetička. Provádí veškerá kosmetická ošetření, zlepšení kvality pleti a omlazující procedury. Dále se specializuje na masáže, zeštíhlení a detoxikaci.

Alt

Nikol Holásková

Kosmetička

Nikol se specializuje na ošetření problematické pleti, antiaging, chemické peelingy a mezoterapii.

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.