Laserové a korektivní služby

Fotorejuvenace

 

Délka procedury : 20-45 minut

Hojení : bez hojení

Opakování : 1x měsíčně

Cena od : 2 490 Kč

Úvod procedury

Fotorejuvenace, tedy omlazení intenzním pulzním světlem, je metoda, která přirozeným způsobem spolehlivě navrátí nebo udrží mladistvý vzhled. Její síla spočívá v přeměně intenzivního světla na podkožní teplo, Jež stimuluje kolagenní vrstvu k regeneraci a zpevnění pleti. Fotorejuvenace je prováděna pomocí přístroje IPL. Ten skrze chladivý gel vysílá impulzy do kolagenní vrstvy. Vítaným důsledkem je zpevnění a vyhlazení pleti. Navíc je fotorejuvenace schopna stáhnout rozšířené póry, zatavit drobné žilky nebo odstranit pigmenty. S touto metodou tak není třeba aplikace jakýchkoli cizorodých (například injektabilních) látek, a výsledek je tak komplexní a přirozený. Během procedury Fotorejuvenace 3v1 Vás omladíme, nastimulujeme produkci vlastního kolagenu ve Vaší pokožce, což má za následek vyhlazení jemných vrásek, zpevnění pleti a obličejových kontur u uvadající pleti. V další fázi potom sjednotíme barevný tón pokožky, rozzáříme ji a navíc stáhneme rozšířené póry nebo žilky. Ošetření s výborným efektem doporučujeme pro všechny typy pleti, výrazně pomáhá také při léčbě akné.

Proceduru je možné jednou měsíčně zakomponovat do pravidelného kosmetického ošetření.

Po odlíčení a nanesení vodivého gelu, případně v kombinaci s maskou či sérem, následuje samotné ošetření, kdy dermokosmetička přikládá k pleti hlavici přístroje, která vysílá pulzy do střední vrstvy kůže.

Zpevnění obličejových kontur, vyhlazení jemných vrásek, ztažení rozšířených pórů.

Těhotenství a kojení, kovové implantáty, onkologická onemocnění, zánětlivé onemocnění pokožky, akutní virové či bakteriální onemocnění.

V den ošetření nevystavovat pleť slunečnímu záření.

Ceník Procedury

Fotorejuvenace 3v120-45 min. / 2 490 Kč

 

Výhody centra

Kosmetické konzultace zdarma

Poplatek za konzultaci s lékařem odečten z ceny zákroku

Otevřeno 9-21 hod včetně víkendů

Platba kartou

Akční nabídky

Balíčky na míru

MOŽNOST PLATBY POMOCÍ BODŮ Z GALLERY BETA

MOŽNOST PLATBY KARTOU V RÁMCI PROGRAMU BENEFITY.CZ

AKCEPTUJEME CHEQUE DEJEUNER

AKCEPTUJEME BENEFIT PLUS

Kdo procedury provádí

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička a laserová specialistka

Jitka provádí veškeré kosmetické a laserové služby. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky atd. Dále se zaměřuje na zábaly Body Wraps Slim.

Veronika Szaboova

Veronika Szaboová

Kosmetička a specialistka na permanentní make-up

Niky provádí veškerá kosmetická ošetření, pracuje s přístroji. Její smysl pro detail oceníte při úpravě obočí, microbladingu nebo prodlužování a zahušťování řas.

Martina Bočková

Martina Bočková

Kosmetička a masérka

Martina provádí kosmetická ošetření od základního čištění po omlazující procedury s použitím přístrojů. Zároveň je výborná masérka, která nabízí celou řadu masáží a dalších fyzioterapeutických technik.

FYMC - Michaela Hrubá

Michaela Hrubá

Kosmetička

Míša provádí kosmetická ošetření a procedury Ericson Laboratoire. Má velmi příjemný dotek a ráda poradí, jak správně pečovat o svou pleť.

Jana Fulínová

Jana Fulínová

Kosmetička a masérka

Jana je zkušená kosmetička. Provádí veškerá kosmetická ošetření, zlepšení kvality pleti a omlazující procedury. Dále se specializuje na masáže, zeštíhlení a detoxikaci.

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.