Laserové a korektivní služby

Fotorejuvenace

 

Délka procedury : 20-45 minut

Hojení : bez hojení

Opakování : 1x měsíčně

Cena od : 2 490 Kč

Úvod procedury

Fotorejuvenace, tedy omlazení intenzivním pulzním světlem, je metoda, která přirozeným způsobem spolehlivě navrátí nebo udrží mladistvý vzhled. Její síla spočívá v přeměně intenzivního světla na podkožní teplo, Jež stimuluje kolagenní vrstvu k regeneraci a zpevnění pleti. Fotorejuvenace je prováděna pomocí přístroje IPL. Ten skrze chladivý gel vysílá impulzy do kolagenní vrstvy. Vítaným důsledkem je zpevnění a vyhlazení pleti. Navíc je fotorejuvenace schopna stáhnout rozšířené póry, zatavit drobné žilky nebo odstranit pigmenty. S touto metodou tak není třeba aplikace jakýchkoli cizorodých (například injektabilních) látek, a výsledek je tak komplexní a přirozený. Během procedury Fotorejuvenace 3v1 Vás omladíme, nastimulujeme produkci vlastního kolagenu ve Vaší pokožce, což má za následek vyhlazení jemných vrásek, zpevnění pleti a obličejových kontur u uvadající pleti. V další fázi potom sjednotíme barevný tón pokožky, rozzáříme ji a navíc stáhneme rozšířené póry nebo žilky. Ošetření s výborným efektem doporučujeme pro všechny typy pleti, výrazně pomáhá také při léčbě akné.

Proceduru je možné jednou měsíčně zakomponovat do pravidelného kosmetického ošetření.

Po odlíčení, vyčištění pleti ultrazvukovou špachtlí a nanesení vodivého gelu (případně v kombinaci s maskou či sérem), následuje samotné ošetření, kdy dermokosmetička přikládá k pleti hlavici přístroje, která vysílá pulzy do střední vrstvy kůže.

Zpevnění obličejových kontur, vyhlazení jemných vrásek, ztažení rozšířených pórů.

Těhotenství a kojení, kovové implantáty, onkologická onemocnění, zánětlivé onemocnění pokožky, akutní virové či bakteriální onemocnění.

V den ošetření nevystavovat pleť slunečnímu záření.

Ceník Procedury

Fotorejuvenace 3v140 min. / 2 490 Kč
Fotorejuvenace rukou20 min. / 1 590 Kč

 

Výhody centra

Kosmetické konzultace zdarma

Poplatek za konzultaci s lékařem odečten z ceny zákroku

Otevřeno 9-20 hod včetně víkendů

Platba kartou

Akční nabídky

Balíčky na míru

MOŽNOST PLATBY POMOCÍ BODŮ Z GALLERY BETA

MOŽNOST PLATBY KARTOU V RÁMCI PROGRAMU BENEFITY.CZ

AKCEPTUJEME SODEX FLEXI A MULTI PASS CARDS

AKCEPTUJEME BENEFIT PLUS, ENDERED BENEFIT CARDS

Kdo procedury provádí

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička, laserová specialistka a specialistka PMU

Jitka provádí veškeré kosmetické služby, chemický peeling, mezoterapii a laserové zákroky. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky, akné atd. Dále je specialistkou na permanentní make-up.

Martina Bočková

Martina Bočková

Kosmetička a masérka

Martina provádí kosmetická ošetření od čištění problematické pleti, přes mezoterapii a chemický peeling, po omlazující procedury s použitím přístrojů a laserové zákroky. Zároveň je výborná masérka, která nabízí celou řadu masáží a dalších fyzioterapeutických technik.

FYMC - Michaela Hrubá

Michaela Hrubá

Kosmetička

Míša se specializuje na zlepšení kvality pleti. Pracuje s problematickou a aknózní pokožkou a provádí také omlazující procedury, chemický peeling nebo microneedling. Má velmi příjemný dotek a ráda poradí, jak správně pečovat o svou pleť. Dále provádí laminaci obočí.

Jana Fulínová

Jana Fulínová

Kosmetička

Jana je zkušená kosmetička, která provádí veškerá kosmetická ošetření. Specializuje se na zlepšení kvality problematické pleti, omlazující procedury, chemický peeling či mezoterapii. 

Alt

Natálie Kubátová

Kosmetička

Natálka provádí kosmetická ošetření, chemický peeling, mezoterapii i omlazení přístroji, v neposlední řadě je rovněž specialistka na Lash Botox a Lash Lifting nebo laminaci obočí. Její šikovnost oceníte zejména při hloubkovém čištění a péči o problematickou pleť. 

Alt

Tereza Holečková

Kosmetička

Terka provádí kosmetická ošetření od pečlivého čištění po omlazující, přístrojová nebo relaxační ošetření. Její skvělý dotek ocení klientky, které mají rády kosmetické masáže a uvolnění během procedury. 

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.