Kosmetika a omlazení

Kosmetika Ericson Laboratoire

 

Délka procedury : od 45 minut

Hojení : bez hojení

Opakování : dle potřeby

Cena od : 790 Kč

Úvod procedury

Dermokosmetika Ericson Laboratoire představuje jedinečnou neinvazivní multiterapii, jež se může pyšnit využíváním medicínského přístupu ke kráse. Je založena na buněčné bázi a nabízí celou řadu patentovaných inovativních prvků. Technologie s okamžitě viditelnými a dlouhotrvajícími výsledky, jež zároveň zlepšuje a prodlužuje výsledky případných zákroků estetické chirurgie. Každá řada obsahuje soubor patentovaných účinných látek, které jsou ve formě nanotechnologií, tudíž bez problémů proniknou do spodních vrstev kůže, kde mohou daleko efektivněji působit. Tato vysoce relaxační a příjemná kosmetická ošetření jsou vhodná pro všechny klientky, co si potřebují odpočinout a uvolnit napětí. Všechna ošetření lze v rámci dlouhodobé péče o pleť rovněž kombinovat s přístrojovou kosmetikou.

Dle potřeby. Ideálního efektu dosahujeme absolvováním celé kúry (jednotlivé řady lze účinně kombinovat dle aktuální potřeby pleti klienta), tedy několika opakovaných ošetření a současném používání přípravků pro domácí péči.

U každého ošetření je dodržen konkrétní technologický postup, který je sestaven s přesně po sobě jdoucích kroků aplikace účinných látek pomocí příjemných masážních tahů. Všechny procedury se provádí na pečlivě očištěné pokožce a jsou zakončeny maskou a nanesením séra se závěrečným krémem. 

Hydratovaná, hladší, vypnutější a zdravější pokožka.

Akutní bakteriální či virové onemocnění.

Bez omezení.

Ceník Procedury

Hydra Clinic

Hydra Clinic je ideální startovací ošetření. Díky patentovaným účinným látkám dlouhodobě hydratuje pleť a zároveň napomáhá obnově tkání, čímž dochází ke zvýšení syntézy kolagenu. Pleť je poté krásně napnutá a jemná. Po kvalitní hydrataci pleti se zvyšují antiagingové účinky dalších ošetření.

Vhodné pro ženy i muže od 20-ti let, pro všechny typy pleti.

90 min. / 
2 390 Kč

Skinjextion

Skinjexion představuje alternativu k injekčním zákrokům, tedy aplikaci botoxu, výplní a mezoterapie, a to s okamžitým efektem.  Vyhladí jemné a vyplní hlubší vrásky, oddaluje proces stárnutí. Ošetření bez jehel za použití kyseliny hyaluronové pro vyplnění vrásek a Snap 8, působící na svalovou relaxaci.

Vhodné pro ženy i muže od 30-ti let.

90 min. / 
2 590 Kč

Vitamin Energy

Vitamin Energy nabízí multivitamínové ošetření, které rozjasní a zpevní pokožku. Zároveň detoxikuje, čímž docílí lepší kvality pleti. Ideální při stresu, únavě a životu ve městech.

Vhodné pro ženy i muže od 25-ti let.

90 min. / 
2 490 Kč

Bioptic

Bioptic je zaměřen na ošetření očního okolí. Je určen pro nejjemnější pleť a bojuje proti všem problémům v okolí očí jako jsou vrásky, váčky, tmavé kruhy, oteklé oči.

Vhodné pro ženy i muže každého věku.

45 min. / 
790 Kč

 

Výhody centra

Kosmetické konzultace zdarma

Poplatek za konzultaci s lékařem odečten z ceny zákroku

Otevřeno 9-20 hod včetně víkendů

Platba kartou

Akční nabídky

Balíčky na míru

MOŽNOST PLATBY POMOCÍ BODŮ Z GALLERY BETA

MOŽNOST PLATBY KARTOU V RÁMCI PROGRAMU BENEFITY.CZ

AKCEPTUJEME SODEX FLEXI A MULTI PASS CARDS

AKCEPTUJEME BENEFIT PLUS, ENDERED BENEFIT CARDS

Kdo procedury provádí

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička, laserová specialistka a specialistka PMU

Jitka provádí veškeré kosmetické služby, chemický peeling, mezoterapii a laserové zákroky. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky, akné atd. Dále je specialistkou na permanentní make-up.

Martina Bočková

Martina Bočková

Kosmetička a masérka

Martina provádí kosmetická ošetření od čištění problematické pleti, přes mezoterapii a chemický peeling, po omlazující procedury s použitím přístrojů a laserové zákroky. Zároveň je výborná masérka, která nabízí celou řadu masáží a dalších fyzioterapeutických technik.

FYMC - Michaela Hrubá

Michaela Hrubá

Kosmetička

Míša se specializuje na zlepšení kvality pleti. Pracuje s problematickou a aknózní pokožkou a provádí také omlazující procedury. Má velmi příjemný dotek a ráda poradí, jak správně pečovat o svou pleť. Dále provádí laminaci obočí a některá tělová ošetření.

Jana Fulínová

Jana Fulínová

Kosmetička a masérka

Jana je zkušená kosmetička, která provádí veškerá kosmetická ošetření. Specializuje se na zlepšení kvality problematické pleti, omlazující procedury, chemický peeling či mezoterapii. Dále provádí masáže a některé zeštíhlující a detoxikační služby.

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.