Kosmetika a omlazení

Kosmetika Ericson Laboratoire

 

Délka procedury : od 45 minut

Hojení : bez hojení

Opakování : dle potřeby

Cena od : 790 Kč

Úvod procedury

Dermokosmetika Ericson Laboratoire představuje jedinečnou neinvazivní multiterapii, jež se může pyšnit využíváním medicínského přístupu ke kráse. Je založena na buněčné bázi a nabízí celou řadu patentovaných inovativních prvků. Technologie s okamžitě viditelnými a dlouhotrvajícími výsledky, jež zároveň zlepšuje a prodlužuje výsledky případných zákroků estetické chirurgie. Každá řada obsahuje soubor patentovaných účinných látek, které jsou ve formě nanotechnologií, tudíž bez problémů proniknou do spodních vrstev kůže, kde mohou daleko efektivněji působit. Tato vysoce relaxační a příjemná kosmetická ošetření jsou vhodná pro všechny klientky, co si potřebují odpočinout a uvolnit napětí. Všechna ošetření lze v rámci dlouhodobé péče o pleť rovněž kombinovat s přístrojovou kosmetikou.

Dle potřeby. Ideálního efektu dosahujeme absolvováním celé kúry (jednotlivé řady lze účinně kombinovat dle aktuální potřeby pleti klienta), tedy několika opakovaných ošetření a současném používání přípravků pro domácí péči.

U každého ošetření je dodržen konkrétní technologický postup, který je sestaven s přesně po sobě jdoucích kroků aplikace účinných látek pomocí příjemných masážních tahů. Všechny procedury se provádí na pečlivě očištěné pokožce a jsou zakončeny maskou a nanesením séra se závěrečným krémem. 

Hydratovaná, hladší, vypnutější a zdravější pokožka.

Akutní bakteriální či virové onemocnění.

Bez omezení.

Ceník Procedury

Hydra Clinic

Hydra Clinic je ideální startovací ošetření. Díky patentovaným účinným látkám dlouhodobě hydratuje pleť a zároveň napomáhá obnově tkání, čímž dochází ke zvýšení syntézy kolagenu. Pleť je poté krásně napnutá a jemná. Po kvalitní hydrataci pleti se zvyšují antiagingové účinky dalších ošetření.

Vhodné pro ženy i muže od 20-ti let, pro všechny typy pleti.

90 min. / 
2 290 Kč

Fresh Caviar

Fresh Caviar je prestižní péče o obličej za pomoci pravého jeseteřího kaviáru, neobsahuje žádné konzervační látky, proto je vhodná rovněž pro velmi senzitivní pleť. Procedura je zaměřená na buněčnou stimulaci, zpevnění, hydrataci, výživu a čištění.

Vhodné pro  ženy i muže od 25-ti let.

90 min. / 
2 490 Kč

Skinjextion

Skinjexion představuje alternativu k injekčním zákrokům, tedy aplikaci botoxu, výplní a mezoterapie, a to s okamžitým efektem.  Vyhladí jemné a vyplní hlubší vrásky, oddaluje proces stárnutí. Ošetření bez jehel za použití kyseliny hyaluronové pro vyplnění vrásek a Snap 8, působící na svalovou relaxaci.

Vhodné pro ženy i muže od 30-ti let.

90 min. / 
2 490 Kč

Vitamin Energy

Vitamin Energy nabízí multivitamínové ošetření, které rozjasní a zpevní pokožku. Zároveň detoxikuje, čímž docílí lepší kvality pleti. Ideální při stresu, únavě a životu ve městech.

Vhodné pro ženy i muže od 25-ti let.

90 min. / 
2 390 Kč

Bioptic

Bioptic je zaměřen na ošetření očního okolí. Je určen pro nejjemnější pleť a bojuje proti všem problémům v okolí očí jako jsou vrásky, váčky, tmavé kruhy, oteklé oči.

Vhodné pro ženy i muže každého věku.

45 min. / 
790 Kč

 

Výhody centra

Kosmetické konzultace zdarma

Poplatek za konzultaci s lékařem odečten z ceny zákroku

Otevřeno 9-21 hod včetně víkendů

Platba kartou

Akční nabídky

Balíčky na míru

MOŽNOST PLATBY POMOCÍ BODŮ Z GALLERY BETA

MOŽNOST PLATBY KARTOU V RÁMCI PROGRAMU BENEFITY.CZ

AKCEPTUJEME CHEQUE DEJEUNER

AKCEPTUJEME BENEFIT PLUS

Kdo procedury provádí

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička a laserová specialistka

Jitka provádí veškeré kosmetické a laserové služby. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky atd. Dále se zaměřuje na zábaly Body Wraps Slim.

Veronika Szaboova

Veronika Szaboová

Kosmetička a specialistka na permanentní make-up

Niky provádí veškerá kosmetická ošetření, pracuje s přístroji. Její smysl pro detail oceníte při úpravě obočí, microbladingu nebo prodlužování a zahušťování řas.

Martina Bočková

Martina Bočková

Kosmetička a masérka

Martina provádí kosmetická ošetření od základního čištění po omlazující procedury s použitím přístrojů. Zároveň je výborná masérka, která nabízí celou řadu masáží a dalších fyzioterapeutických technik.

FYMC - Michaela Hrubá

Michaela Hrubá

Kosmetička

Míša provádí kosmetická ošetření a procedury Ericson Laboratoire. Má velmi příjemný dotek a ráda poradí, jak správně pečovat o svou pleť.

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.