Laserové a korektivní služby

Laserová epilace

 

Délka procedury : od 10-ti minut

Hojení : cca 1 den

Opakování : každé 3-6 týdnů dle lokality

Cena od : 400 Kč dle lokality

Úvod procedury

Terapie diodovým laserem představuje jednu z nejúčinnějších metod trvalého odstranění nežádoucího ochlupení. Laserovou epilaci je možné provádět u různých tělesných partií i v obličeji. Princip metody tkví v postupném zničení cibulek všech chloupků v ošetřované oblasti. Dle dlouhodobých statistik nastává kýžený efekt nejčastěji po cca 6-ti ošetření.

Nejčastěji cca 5 opakování v rozmezí 3 – 6 týdnů (v závislosti na ošetřované lokalitě). V růstové fázi, ve které je jakýkoli laser efektivní, se vždy nachází pouze cca pětina chloupků. Množství chloupků tedy ubývá po každém zákroku. Doporučujeme využít balíček 5+1 ošetření.

Laserová specialistka přikládá hlavici laseru, jež vysílá pulsy s vlnovou délkou 808 nm. Tím přesně cílí na vlasové cibulky, po jejichž zničení již chloupky dále nerostou. Pulsy laseru klient pociťuje jako drobné štípnutí. Laser dokáže zacílit pouze chloupek v konkrétní růstové fázi. Chloupek v klidové fázi  nezacílí, protože nedisponuje dostatkem melaninu (tmavého barviva). V růstové fázi máme současně zhruba jednu pětinu chloupků. Proto je nutné laserovou epilaci opakovat v intervalech, které doporučí laserová specialistka.

Trvalé odstranění nežádoucího ochlupení.

Opálená pokožka, těhotenství a kojení, akutní bakteriální či virová onemocnění, onkologická onemocnění. 

Pokožka může být lehce narůžovělá až načervenalá, proto je potřeba ošetřovat lokalitu hydratačním krémem, například s pantenolem nebo aloe verou a SPF + 50. Po laserové epilaci, zejména v tříslech, doporučujeme nosit volnější oblečení. Zákaz plavání, sauny, masáží až do úplného zklidnění. 

Ceník Procedury

Kotlety / horní ret 10 min. / 400 Kč
Brada10 - 15 min. / 700 Kč
Brada + celé tváře15 - 20 min. / 1 300 Kč
Celý obličej20 min. / 1 500 Kč
Tváře / podpaží15 - 20 min. / 1000 Kč
Krk20 min. / 800 Kč
OŠETŘUJEME POUZE MALÉ LOKALITY 

 

Výhody centra

Kosmetické konzultace zdarma

Poplatek za konzultaci s lékařem odečten z ceny zákroku

Otevřeno 9-20 hod včetně víkendů

Platba kartou

Akční nabídky

Balíčky na míru

MOŽNOST PLATBY POMOCÍ BODŮ Z GALLERY BETA

MOŽNOST PLATBY KARTOU V RÁMCI PROGRAMU BENEFITY.CZ

AKCEPTUJEME SODEX FLEXI A MULTI PASS CARDS

AKCEPTUJEME BENEFIT PLUS, ENDERED BENEFIT CARDS

Kdo procedury provádí

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička, laserová specialistka a specialistka PMU

Jitka provádí veškeré kosmetické služby, chemický peeling, mezoterapii a laserové zákroky. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky, akné atd. Dále je specialistkou na permanentní make-up.

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.