Laserové a korektivní služby

Léčba akné

 

Délka procedury : od 5–ti minut

Hojení : individuální

Opakování : dle potřeby

Cena od : 400 Kč

Úvod procedury

Léčba akné dnes představuje velice aktuální téma. Akné je totiž jedno z nejčastějších chronických kožních onemocnění a v pubertě dokonce onemocnění nejčastější. Dochází k němu z důvodu zanesení mazových žláz, které je následováno zanícením postižené oblasti a v nejhorším případě zanecháním jizvy. Akné se vyskytuje zejména na obličeji, ramenou, zádech a horní části hrudníku. Vetšinou zmizí po 20. roku života, u někoho však přetrvává mnohem déle (až do 30-ti či 40-ti let).  Typickým projevem postižení jsou komedony, zánětlivé pupínky či puchýřky, důsledkem potom porušení kůže a nepěkné jizvy. Mezi hlavní příčiny vzniku akné můžeme považovat dědičnost, hormonální aktivitu, stres, zneužívání návykových látek, nadměrné množství bílkovin a cukrů v jídelníčku a životosprávu. Dodnes však není zcela jasné, proč je jeden člověk postižen a druhý ne. Jsme si vědomi, jak tento problém trápí všechny, kteří jím trpí. Přijďte se poradit s našimi odborníky a my Vám vytvoříme léčbu, která je ideální právě pro Vaši pokožku. Kombinováním níže uvedených ošetření dosahujeme viditelných výsledků a zlepšení kvality aknetické pleti.

Dle potřeby. Vždy však doporučujeme nejprve intenzivnější kúru a následně udržovací ošetření, podpořená používáním správné domácí péče.

Dermokosmetička dle aktuálního stavu pleti volí vhodné ošetření nebo jejich kombinaci. Nejčastěji jako první  provádí hloubkové čištění Renew, které později doplňuje o další procedury.

Zmírnění projevů akné, zjemnění jizviček po akné.

Akutní virové onemocnění, u přístrojových ošetření těhotenství a kojení.

Zarudnutí a podráždění pokožky po hloubkovém čištění.

Ceník Procedury

Hloubkové čištění Renew
kosmetologické ošetření lékařskou kosmetikou Renew, které kombinuje hloubkové čištění ultrazvukem a mechanicky expresorem se zapracováním kyselin a dalších účinných látek, zlepšujících kvalitu pleti a zmírňujících projevy akné. Základní ošetření aknetické a znečištěné pleti.
90  min. / 
1 590 Kč
IPL
zahubí bakterie při zánětlivém akné. Dá se říci, že ,,vytáhne” zánět na povrch, čímž však výrazně urychlí hojení. Díky stimulaci produkce kolagenu zlepšuje celkovou kvalitu pleti a může zjemnit jizvičky po akné.
10 min. / 2 490 Kč
Ultrazvuková špachtle
hloubkově vyčistí pokožku, odstraňuje odumřelé buňky a zrohovatělou pokožku, působí jako peeling.
10 min. /
400 - 600 Kč
Diamantová mikrodermabraze
mechanický peeling aplikačními koncovkami, pokrytými diamantovou drtí. Obrušuje vrchní vrstvu kůže, zjemňuje jizvičky, zlepšuje prokrvení, stimuluje kolagenní a elastická vlákna.
10 min. / 
400 - 600 Kč
Biostimulační laser
aktivuje buňky při látkové výměně, regeneruje a hojí tkáně, stimuluje tvorbu kolagenu, má výrazný protizánětlivý efekt a zvyšuje aktivitu enzymů.
20 min. / 450 Kč
Mezoterapie
přivádí vitamíny a další léčivé látky do střední vrstvy kůže, zároveň díky cílené traumatizaci, způsobené drobnými vpichy, stimuluje tvorbu kolagenu a podporuje hojení aknetické pleti.
60 - 90 min. / 
1 890 Kč

 

Výhody centra

Kosmetické konzultace zdarma

Poplatek za konzultaci s lékařem odečten z ceny zákroku

Otevřeno 9-21 hod včetně víkendů

Platba kartou

Akční nabídky

Balíčky na míru

MOŽNOST PLATBY POMOCÍ BODŮ Z GALLERY BETA

MOŽNOST PLATBY KARTOU V RÁMCI PROGRAMU BENEFITY.CZ

AKCEPTUJEME CHEQUE DEJEUNER

AKCEPTUJEME BENEFIT PLUS

Kdo procedury provádí

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička a laserová specialistka

Jitka provádí veškeré kosmetické a laserové služby. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky atd. Dále se zaměřuje na hubnutí a detoxikaci, Body Wraps a pedikúru.

Veronika Szaboova

Veronika Szaboová

Kosmetička a specialistka na permanentní make-up

Niky provádí veškerá kosmetická ošetření, pracuje s přístroji. Její smysl pro detail oceníte při úpravě obočí, microbladingu nebo prodlužování a zahušťování řas. Dále se zaměřuje na hubnutí a detoxikaci nebo pedikúru a manikúru.

Martina Bočková

Martina Bočková

Kosmetička a masérka

Martina provádí kosmetická ošetření od základního čištění po omlazující procedury s použitím přístrojů. Zároveň je výborná masérka, která nabízí celou řadu masáží a dalších fyzioterapeutických technik.

FYMC - Michaela Hrubá

Michaela Hrubá

Kosmetička

Míša provádí kosmetická ošetření a procedury Ericson Laboratoire. Má velmi příjemný dotek a ráda poradí, jak správně pečovat o svou pleť.

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.