Laserové a korektivní služby

Léčba akné

 

Délka procedury : od 5–ti minut

Hojení : individuální

Opakování : dle potřeby

Cena od : 400 Kč

Úvod procedury

Léčba akné dnes představuje velice aktuální téma. Akné je totiž jedno z nejčastějších chronických kožních onemocnění a v pubertě dokonce onemocnění nejčastější. Dochází k němu z důvodu zanesení mazových žláz, které je následováno zanícením postižené oblasti a v nejhorším případě zanecháním jizvy. Akné se vyskytuje zejména na obličeji, ramenou, zádech a horní části hrudníku. Vetšinou zmizí po 20. roku života, u někoho však přetrvává mnohem déle (až do 30-ti či 40-ti let).  Typickým projevem postižení jsou komedony, zánětlivé pupínky či puchýřky, důsledkem potom porušení kůže a nepěkné jizvy. Mezi hlavní příčiny vzniku akné můžeme považovat dědičnost, hormonální aktivitu, stres, zneužívání návykových látek, nadměrné množství bílkovin a cukrů v jídelníčku a životosprávu. Dodnes však není zcela jasné, proč je jeden člověk postižen a druhý ne. Jsme si vědomi, jak tento problém trápí všechny, kteří jím trpí. Přijďte se poradit s našimi odborníky a my Vám vytvoříme léčbu, která je ideální právě pro Vaši pokožku. Kombinováním níže uvedených ošetření dosahujeme viditelných výsledků a zlepšení kvality aknetické pleti.

Dle potřeby. Vždy však doporučujeme nejprve intenzivnější kúru a následně udržovací ošetření, podpořená používáním správné domácí péče.

Dermokosmetička dle aktuálního stavu pleti volí vhodné ošetření nebo jejich kombinaci. Nejčastěji jako první  provádí hloubkové čištění Renew, které později doplňuje o další procedury.

Zmírnění projevů akné, zjemnění jizviček po akné.

Akutní virové onemocnění, u přístrojových ošetření těhotenství a kojení.

Zarudnutí a podráždění pokožky po hloubkovém čištění.

Ceník Procedury

Hloubkové čištění Renew
kosmetologické ošetření lékařskou kosmetikou Renew, které kombinuje hloubkové čištění ultrazvukem a mechanicky expresorem se zapracováním kyselin a dalších účinných látek, zlepšujících kvalitu pleti a zmírňujících projevy akné. Základní ošetření aknetické a znečištěné pleti.
90  min. / 
1 590 Kč
IPL
zahubí bakterie při zánětlivém akné. Dá se říci, že ,,vytáhne” zánět na povrch, čímž však výrazně urychlí hojení. Díky stimulaci produkce kolagenu zlepšuje celkovou kvalitu pleti a může zjemnit jizvičky po akné.
10 min. / 2 490 Kč
Ultrazvuková špachtle
hloubkově vyčistí pokožku, odstraňuje odumřelé buňky a zrohovatělou pokožku, působí jako peeling.
10 min. /
400 - 600 Kč
Diamantová mikrodermabraze
mechanický peeling aplikačními koncovkami, pokrytými diamantovou drtí. Obrušuje vrchní vrstvu kůže, zjemňuje jizvičky, zlepšuje prokrvení, stimuluje kolagenní a elastická vlákna.
10 min. / 
400 - 600 Kč
Biostimulační laser
aktivuje buňky při látkové výměně, regeneruje a hojí tkáně, stimuluje tvorbu kolagenu, má výrazný protizánětlivý efekt a zvyšuje aktivitu enzymů.
20 min. / 450 Kč
Mezoterapie
přivádí vitamíny a další léčivé látky do střední vrstvy kůže, zároveň díky cílené traumatizaci, způsobené drobnými vpichy, stimuluje tvorbu kolagenu a podporuje hojení aknetické pleti.
60 - 90 min. / 
1 890 Kč

 

Výhody centra

Kosmetické konzultace zdarma

Poplatek za konzultaci s lékařem odečten z ceny zákroku

Otevřeno 9-21 hod včetně víkendů

Platba kartou

Akční nabídky

Balíčky na míru

MOŽNOST PLATBY POMOCÍ BODŮ Z GALLERY BETA

MOŽNOST PLATBY KARTOU V RÁMCI PROGRAMU BENEFITY.CZ

AKCEPTUJEME CHEQUE DEJEUNER

AKCEPTUJEME BENEFIT PLUS

Kdo procedury provádí

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička a laserová specialistka

Jitka provádí veškeré kosmetické a laserové služby. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky atd. Dále se zaměřuje na zábaly Body Wraps Slim.

Veronika Szaboova

Veronika Szaboová

Kosmetička a specialistka na permanentní make-up

Niky provádí veškerá kosmetická ošetření, pracuje s přístroji. Její smysl pro detail oceníte při úpravě obočí, microbladingu nebo prodlužování a zahušťování řas.

Martina Bočková

Martina Bočková

Kosmetička a masérka

Martina provádí kosmetická ošetření od základního čištění po omlazující procedury s použitím přístrojů. Zároveň je výborná masérka, která nabízí celou řadu masáží a dalších fyzioterapeutických technik.

FYMC - Michaela Hrubá

Michaela Hrubá

Kosmetička

Míša provádí kosmetická ošetření a procedury Ericson Laboratoire. Má velmi příjemný dotek a ráda poradí, jak správně pečovat o svou pleť.

Veronika Grázová

Veronika Grázová

Kosmetička

Veronika provádí kosmetická ošetření a procedury Ericson Laboratoire, omlazení přístroji a revitalizaci pokožky.

Jana Fulínová

Jana Fulínová

Kosmetička a masérka

Jana je zkušená kosmetička. Provádí veškerá kosmetická ošetření, zlepšení kvality pleti a omlazující procedury. Dále se specializuje na masáže, zeštíhlení a detoxikaci.

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.