Hubnutí a detoxikace

Liposukce radiofrekvencí

 

Délka procedury : od 20-ti minut

Hojení : bez hojení

Opakování : 1-2x týdně

Cena od : 600 Kč

Úvod procedury

Radiofrekvenční liposukce, přesněji řečeno lipolýza, představuje neinvazivní a bezbolestné ošetření, tedy ošetření bez skalpelu a nutné rekonvalescence, při kterém dochází k odbourávání přebytečných tuků a zpevnění povislé kůže. Přístroj je vlastně počítačem řízený generátor radiových vln s nastavitelným výkonem frekvencí od 500Hz – 1Hz pro jednotlivé oblasti. Teplota při aplikaci se pohybuje kolem 46 ºC. Přístroj však neprohřívá jen kůži, ale cíleně tuk pod ní. Tím dochází ke zvýšení metabolismu tukové tkáně, zrychlení odbourávání a  spalování tuku z podkoží.  Podobným mechanismem působí i cvičení – při námaze dochází ke zvýšení prokrvení a přehřátí tkáně. Vzniklé teplo pak zvyšuje metabolismus. NOVINKA! Radiofrekvence nové generaci účinně působí také na viscerální tuk a povislou kůži v oblasti břicha po porodu či výraznějších váhových změnách. Pro ideální efekt doporučujeme 8 opakování s návštěvami 2 x týdně.

Dle potřeby. Pro ideální výsledek v problematických tělesných partiích doporučujeme 8 opakování v rozmezí 1 – 2 x týdně.

Při celém ošetření dochází ke kontaktu hlavice s pokožkou v ošetřované lokalitě, kdy specialistka krouživými pohyby nejprve rozehřívá tukovou tkáň a následně zchlazením zpevňuje povadlou kůži. Lze kombinovat s anticelulitidními a zeštíhlujícími zábaly.

Zpevnění pokožky a redukce celulitidy, následně redukce tukové tkáně.

Těhotenství a kojení, akutní virová a bakteriální onemocnění, onkologická onemocnění, kovové implantáty, kardiostimulátor.

Zákaz alkoholu v den ošetření.

Ceník Procedury

1 lokalita40 min. / 1 590-1 790 Kč
Podbradek20 min. / 800 Kč
Аnticelulitidní zábal20 min. / 300 Kč
Balíček 8-mi ošetření9 900 - 10 190 Kč

 

Výhody centra

Kosmetické konzultace zdarma

Poplatek za konzultaci s lékařem odečten z ceny zákroku

Otevřeno 9-20 hod včetně víkendů

Platba kartou

Akční nabídky

Balíčky na míru

MOŽNOST PLATBY POMOCÍ BODŮ Z GALLERY BETA

MOŽNOST PLATBY KARTOU V RÁMCI PROGRAMU BENEFITY.CZ

AKCEPTUJEME SODEX FLEXI A MULTI PASS CARDS

AKCEPTUJEME BENEFIT PLUS, ENDERED BENEFIT CARDS

Kdo procedury provádí

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička, laserová specialistka a specialistka PMU

Jitka provádí veškeré kosmetické a laserové služby. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky atd. Dále se zaměřuje na permanentní make-up a zábaly Body Wraps Slim.

Martina Bočková

Martina Bočková

Kosmetička a masérka

Martina provádí kosmetická ošetření od základního čištění po omlazující procedury s použitím přístrojů. Zároveň je výborná masérka, která nabízí celou řadu masáží a dalších fyzioterapeutických technik.

FYMC - Michaela Hrubá

Michaela Hrubá

Kosmetička

Míša provádí kosmetická ošetření a procedury Ericson Laboratoire. Má velmi příjemný dotek a ráda poradí, jak správně pečovat o svou pleť.

Veronika Grázová

Veronika Grázová

Kosmetička

Veronika provádí kosmetická ošetření a procedury Ericson Laboratoire, omlazení přístroji a revitalizaci pokožky.

Jana Fulínová

Jana Fulínová

Kosmetička a masérka

Jana je zkušená kosmetička. Provádí veškerá kosmetická ošetření, zlepšení kvality pleti a omlazující procedury. Dále se specializuje na masáže, zeštíhlení a detoxikaci.

Alt

Nikol Holásková

Kosmetička

Nikol se specializuje na ošetření problematické pleti, antiaging, chemické peelingy a mezoterapii.

Alt

Natálie Kubátová

Kosmetička

Natálka provádí kosmetická ošetření a omlazení přístroji. Její šikovnost oceníte zejména při hloubkovém čištění a péči o problematickou pleť.

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.