Hubnutí a detoxikace

Liposukce radiofrekvencí

 

Délka procedury : od 20-ti minut

Hojení : bez hojení

Opakování : 1-2x týdně

Cena od : 600 Kč

Úvod procedury

Radiofrekvenční liposukce představuje neivazivní a bezbolestné ošetření, tedy ošetření bez skalpelu a nutné rekonvalescence, při kterém dochází k odbourávání přebytečných tuků a zpevnění povislé kůže. Přístroj je vlastně počítačem řízený generátor radiových vln s nastavitelným výkonem frekvencí od 500Hz – 1Hz pro jednotlivé oblasti. Teplota při aplikaci se pohybuje kolem 46 ºC. Přístroj však neprohřívá kůži, ale cíleně tuk pod ní. Tím dochází ke zvýšení metabolismu tukové tkáně, zrychlení odbourávání a  spalování tuku z podkoží.  Podobným mechanismem působí i cvičení – při námaze dochází ke zvýšení prokrvení a přehřátí tkáně. Vzniklé teplo pak zvyšuje metabolismus. V další fázi ošetření přenastavíme hodnoty na přístroji na silné chlazení. Jakmile je povrch kůže silně a rychle zchlazen, dochází zde k jejímu výraznému zpevňování.

Pro ideální výsledek doporučujeme balíček 10 –ti ošetření v rozmezí 1 – 2 x týdně.

Při celém ošetření dochází ke kontaktu hlavice s pokožkou v ošetřované lokalitě, kdy specialistka krouživými pohyby nejprve rozehřívá tukovou tkáň a následně zchlazením zpevňuje povadlou kůži. Lze kombinovat s anticelulitidními a zeštíhlujícími zábaly.

Zpevnění pokožky a redukce celulitidy, následně redukce tukové tkáně.

Těhotenství a kojení, akutní virová a bakteriální onemocnění, onkologická onemocnění, kovové implantáty, kardiostimulátor.

Zákaz alkoholu v den ošetření.

Ceník Procedury

1 lokalita40 min. / 1 590-1 790 Kč
Podbradek20 min. / 600 Kč
Аnticelulitidní zábal20 min. / 300 Kč
Balíček 10-ti ošetření9 900 - 10 190 Kč

 

Kdo procedury provádí

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička a laserová specialistka

Jitka provádí veškeré kosmetické a laserové služby. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky atd. Dále se zaměřuje na hubnutí a detoxikaci, Body Wraps a pedikúru.

Veronika Szaboova

Veronika Szaboová

Kosmetička a specialistka na permanentní make-up

Niky provádí veškerá kosmetická ošetření, pracuje s přístroji. Její smysl pro detail oceníte při úpravě obočí, microbladingu nebo prodlužování a zahušťování řas. Dále se zaměřuje na hubnutí a detoxikaci nebo pedikúru a manikúru.

Martina Bočková

Martina Bočková

Kosmetička a masérka

Martina provádí kosmetická ošetření od základního čištění po omlazující procedury s použitím přístrojů. Zároveň je výborná masérka, která nabízí celou řadu masáží a dalších fyzioterapeutických technik.

Miloslava Čečatková

Miloslava Čečatková

Kosmetička

Míla provádí veškerá kosmetická ošetření a procedury Ericson Laboratoire. Pod jejím dotekem zrelaxuje skutečně každá klientka i klient. Dále se specializuje na některá tělová ošetření a manikúru.

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.