Microblading

Microblading

 

Délka procedury : od 90–ti minut

Hojení : 2 týdny

Opakování : pouze 1x po 4 týdnech

Cena od : 700 Kč

Úvod procedury

Obočí je velmi důležitou součástí obličeje. Dodává výraz a dotváří celkový vzhled. Microblading značí metodu permanentního make-up, tzv. vláskování. Tímto způsobem můžeme obočí zvýraznit, ale přesto zůstane přirozené. Aplikace je prováděna speciální čepelkou s mikrojehličkami, díky které dosáhneme dokonalého tvaru a symetrie. Součástí konzultace se specialistkou je výběr barevného odstínu a nákres tvaru obočí. Microblading slibuje okamžitý výsledek a rychlé hojení po ošetření.

Délka efektu microbladingu je závislá na mnoha aspektech, jakými jsou metabolismus, věk nebo rychlost regeneračních mechanismů těla. Zpravidla je výdrž pigmentace 2 roky.

Specialistka nanese anestetický krém, aby  byl pro klientku zákrok co nejvíce komfortní. Poté zcela přesně naměří a načrtne ideální tvar, tloušťku a délku obočí a nechá odsouhlasit klientkou.  Následuje samotná aplikace barvy pod kůži. V závěru ošetření specialistka  nanáší zbytek barvy na celou ošetřovanou lokalitu a nechává působit.

Zvýrazněné obočí a zároveň přirozený vzhled.

Cukrovka, různá alergická onemocnění s projevy na kůži, lupénka v oblasti obočí, užívání některých léků, např. Anopyrin. 

Po aplikaci se většinou vytvoří stroupek. Doporučujeme oblast ošetřovat Bepantenem nebo jinou hojivou mastí. Během 14-ti dnů se obočí samo zhojí a získá konečnou barvu.  Zákaz mechanického odstraňování stroupků, opalování a solária  až do úplného zhojení.

Ceník Procedury

Nové obočí90 - 120 min. / 3 900 Kč
Korekce (po 4 - 5 týdnech)90 min. / 700 Kč

 

Výhody centra

Kosmetické konzultace zdarma

Poplatek za konzultaci s lékařem odečten z ceny zákroku

Otevřeno 9-21 hod včetně víkendů

Platba kartou

Akční nabídky

Balíčky na míru

MOŽNOST PLATBY POMOCÍ BODŮ Z GALLERY BETA

MOŽNOST PLATBY KARTOU V RÁMCI PROGRAMU BENEFITY.CZ

AKCEPTUJEME SODEX FLEXI A MULTI PASS CARDS

AKCEPTUJEME BENEFIT PLUS

Kdo procedury provádí

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička a laserová specialistka

Jitka provádí veškeré kosmetické a laserové služby. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky atd. Dále se zaměřuje na zábaly Body Wraps Slim.

Veronika Szaboova

Veronika Szaboová

Kosmetička a specialistka na permanentní make-up

Niky provádí veškerá kosmetická ošetření, pracuje s přístroji. Její smysl pro detail oceníte při úpravě obočí, microbladingu nebo prodlužování a zahušťování řas.

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.