Microblading

Microblading

 

Délka procedury : od 90–ti minut

Hojení : 2 týdny

Opakování : pouze 1x po 4 týdnech

Cena od : 700 Kč

Úvod procedury

Obočí je velmi důležitou součástí obličeje. Dodává výraz a dotváří celkový vzhled. Microblading značí metodu permanentního make-up, tzv. vláskování. Tímto způsobem můžeme obočí zvýraznit, ale přesto zůstane přirozené. Aplikace je prováděna speciální čepelkou s mikrojehličkami, díky které dosáhneme dokonalého tvaru a symetrie. Součástí konzultace se specialistkou je výběr barevného odstínu a nákres tvaru obočí. Microblading slibuje okamžitý výsledek a rychlé hojení po ošetření.

Délka efektu microbladingu je závislá na mnoha aspektech, jakými jsou metabolismus, věk nebo rychlost regeneračních mechanismů těla. Zpravidla je výdrž pigmentace 2 roky.

Specialistka nanese anestetický krém, aby  byl pro klientku zákrok co nejvíce komfortní. Poté zcela přesně naměří a načrtne ideální tvar, tloušťku a délku obočí a nechá odsouhlasit klientkou.  Následuje samotná aplikace barvy pod kůži. V závěru ošetření specialistka  nanáší zbytek barvy na celou ošetřovanou lokalitu a nechává působit.

Zvýrazněné obočí a zároveň přirozený vzhled.

Cukrovka, různá alergická onemocnění s projevy na kůži, lupénka v oblasti obočí, užívání některých léků, např. Anopyrin. 

Po aplikaci se většinou vytvoří stroupek. Doporučujeme oblast ošetřovat Bepantenem nebo jinou hojivou mastí. Během 14-ti dnů se obočí samo zhojí a získá konečnou barvu.  Zákaz mechanického odstraňování stroupků, opalování a solária  až do úplného zhojení.

Ceník Procedury

Nové obočí90 - 120 min. / 3 900 Kč
Korekce (po 4 - 5 týdnech)90 min. / 700 Kč

 

Výhody centra

Kosmetické konzultace zdarma

Poplatek za konzultaci s lékařem odečten z ceny zákroku

Otevřeno 9-21 hod včetně víkendů

Platba kartou

Akční nabídky

Balíčky na míru

MOŽNOST PLATBY POMOCÍ BODŮ Z GALLERY BETA

MOŽNOST PLATBY KARTOU V RÁMCI PROGRAMU BENEFITY.CZ

AKCEPTUJEME CHEQUE DEJEUNER

AKCEPTUJEME BENEFIT PLUS

Kdo procedury provádí

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička a laserová specialistka

Jitka provádí veškeré kosmetické a laserové služby. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky atd. Dále se zaměřuje na hubnutí a detoxikaci, Body Wraps a pedikúru.

Veronika Szaboova

Veronika Szaboová

Kosmetička a specialistka na permanentní make-up

Niky provádí veškerá kosmetická ošetření, pracuje s přístroji. Její smysl pro detail oceníte při úpravě obočí, microbladingu nebo prodlužování a zahušťování řas. Dále se zaměřuje na hubnutí a detoxikaci nebo pedikúru a manikúru.

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.