Masáže

Moxování a tělové svíce

 

Délka procedury : od 10-ti minut

Hojení : bez hojení

Opakování : dle potřeby

Cena od : 200 Kč

Úvod procedury

Moxování neboli požahování vychází z tradiční čínské medicíny a funguje jako bezpečnější alternativa akupunktury, ovšem se stejným efektem. Ovlivňuje stejné akupunkturní body, jen se místo jehliček využívá blahodárných účinků tepla. Moxa, kouřová tyčinka ze sušeného pelyňku, prohřívá ztuhlé a bolestivé partie. U žen dále dokáže zmírnit bolestivost menstruace a zpravidelnit její cyklus, zrychlit metabolismus a řešit problémy se střevy. V zimě moxování posílí imunitu, zprůchodní dýchací cesty a pomáhá při alergiích. Lze jej využít samostatně nebo jako doplněk ke klasické masáži, případně jako prohřívací prvek k anticelulitidní masáži. Tělové svíce potom dokáží zmírnit zánět, otok, bolesti břicha nebo problémy s trávením. Dají se použít i při větším onemocněním. Podobně jako moxy řeší problémy s trávením, pocit nafouklého břicha. Jsou velmi efektivní při nedoslýchavosti, šumění v uších, zrakových a dýchacích obtížích.

Dle potřeby.

Prohřívání akupunkturních bodů, drah, ale i celých oblastí těla.

Prohřátí a zklidnění vybraných mist, zmírnění některých bolestí a posílení imunity. zmírnění dýchacích a zažívacích obtíží a problémů se sluchem a zrakem.

Horečnatá onemocnění, kašel, požití alkoholu, alergie na pelyněk, v těhotenství nelze provádět v oblasti břicha a beder.

Bez omezení.

Ceník Procedury

Moxování a tělové svíce10 - 15 min. / 200 Kč

 

Výhody centra

Kosmetické konzultace zdarma

Poplatek za konzultaci s lékařem odečten z ceny zákroku

Otevřeno 9-20 hod včetně víkendů

Platba kartou

Akční nabídky

Balíčky na míru

MOŽNOST PLATBY POMOCÍ BODŮ Z GALLERY BETA

MOŽNOST PLATBY KARTOU V RÁMCI PROGRAMU BENEFITY.CZ

AKCEPTUJEME SODEX FLEXI A MULTI PASS CARDS

AKCEPTUJEME BENEFIT PLUS, ENDERED BENEFIT CARDS

Kdo procedury provádí

Martina Bočková

Martina Bočková

Kosmetička a masérka

Martina provádí kosmetická ošetření od čištění problematické pleti, přes mezoterapii a chemický peeling, po omlazující procedury s použitím přístrojů a laserové zákroky. Zároveň je výborná masérka, která nabízí celou řadu masáží a dalších fyzioterapeutických technik.

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.