Laserové a korektivní služby

Odstranění pigmentových skvrn

 

Délka procedury : 5 – 20 minut

Hojení : 1 – 3 týdny

Opakování : 1 x měsíčně

Cena od : 500 Kč

Úvod procedury

Pigmentové skvrny se mohou objevit s přibývajícím věkem, v průběhu těhotenství a kojení nebo po letním slunění. K jejich odstranění používáme IPL, intenzní pulzní světlo. Celý proces spočívá v přesném zaměření pigmentového projevu v kůži, poté paprsek přístroje dodá do daného místa určitou energii, která tento pigment rozdělí na malé částečky. Tyto mikroskopické částečky jsou následně bílými krvinkami postupně odplavovány krevním řečištěm z těla pryč.
Jde o naprosto bezpečné řešení problémů s pigmentovými skvrnami. Velmi citliví klienti mohou využít  znecitlivující mast. Neprovádíme v létě.

1-3 opakování po 4 týdnech (záleží na pigmentaci konkrétní pleti a následném vstřebávání).

Laserové specialistka přiloží k ošetřované lokalitě hlavici přístroje, který vyšle světelný pulz. Klientka pociťuje štípnutí. Pulz je pohlcen barvivem v pigmentové skvrně. Skvrna se nejprve tmavě zabarví, případně se vytvoří stroupek, který se během 1-3 týdnů zhojí a pokožka zesvětlá.

Sjednocení barevného tónu.

Opálená pokožka, těhotenství, kojení, epilepsie, onkologická onemocnění, akutní virová či bakteriální onemocnění.

Zákaz slunění a solaria, sauny a horkých koupelí. Doporučujeme používat krémy s vysokým SPF +50.

Ceník Procedury

Odstranění pigmentových skvrn5 - 20 min. / od 500 Kč

 

Kdo procedury provádí

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička a laserová specialistka

Jitka provádí veškeré kosmetické a laserové služby. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky atd. Dále se zaměřuje na hubnutí a detoxikaci, Body Wraps a pedikúru.

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.