Laserové a korektivní služby

Odstranění žilek

Délka procedury : 5 – 20 minut

Hojení : individuální, několik týdnů

Opakování : 1 x za 3 týdny

Cena od : 500 Kč

Úvod procedury

Viditelné, drobné žilky na kůži nohou, zvané rovněž metličky či pavoučí žilky, se mohou objevit v různých částech těla nebo v obličeji, nejčastěji okolo nosu. Na vině jsou méně pevné žilní stěny. K jejich ošetření zpravidla používáme IPL, pomocí kterého jsme schopni tyto žilky odstranit, aniž by byla poškozena okolní tkáň. Paprsek intenzního pulzního světla reaguje s červeným krevním barvivem (hemoglobinem) žilky a teplem, které reakcí vzniká následně dochází k zatavení rozšířených žilek. Ošetřené metličky se poté postupně vstřebají. Pokud po první návštěvě zcela nezmizí, je nutné zákrok opakovat.
 Neprovádíme v létě.

1-3 opakování po 3 týdnech (záleží na konkrétní pleti a následném vstřebávání).

Laserová specialistka přiloží k ošetřované lokalitě hlavici přístroje a vyšle světelný pulz, který žilku zataví. Klientka pociťuje štípnutí. Žilka se nejprve tmavě zabarví a následně během několika týdnů vstřebá.

Dochází k zesvětlení žilek a ty již nejsou na pokožce vidět.

Opálená pokožka, těhotenství, kojení, epilepsie, onkologická onemocnění, akutní virová či bakteriální onemocnění.

Zákaz slunění a solaria, sauny a horkých koupelí. Doporučujeme používat krémy s vysokým SPF +50.

Ceník Procedury

Odstranění žilek50 min. / od 500 Kč

 

Kdo procedury provádí

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička a laserová specialistka

Jitka provádí veškeré kosmetické a laserové služby. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky atd. Dále se zaměřuje na hubnutí a detoxikaci, Body Wraps a pedikúru.

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.