Laserové a korektivní služby

Radiofrekvenční lifting

 

Délka procedury : od 30-ti minut

Hojení : bez hojení

Opakování : 1 x měsíčn

Cena od : 900 Kč

Úvod procedury

Lifting pomocí radiofrekvenčních vln pomůže pleti na obličeji, krku a dekoltu znovu omládnout. To vše bez skalpelu, jakékoliv anestézie, jizev a rekonvalescence nebo omezení v běžných aktivitách. Radiofrekvenční vlny podporují tvorbu podkožního kolagenu a elastinu, díky kterým se pleti navrací původní pružnost a pevnost, redukují se vrásky a dochází k přirozenému vypnutí a rozjasnění povadlé pleti. Ošetření je vhodné celoročně jako prevence stárnutí. Radiofrekvence pracuje na principu působení na druhou vrstvu kůže (dermis), kde ruší původní kolagenová vlákna a dává impuls k růstu nového, čerstvého kolagenu a tedy omlazení.

Proceduru doporučujeme jednou měsíčně zakomponovat do pravidelného kosmetického ošetření.

Po odlíčení a nanesení vodivého gelu, případně v kombinaci s maskou či sérem, následuje samotné ošetření, kdy dermokosmetička přejíždí krouživými pohyby po pokožce hlavicí, která do pleti vysílá radiofekvenční vlny a červené světlo. 

Viditelně vypnutá a hydratovaná pokožka ihned po ošetření.

Těhotenství a kojení, kovové implantáty, onkologická onemocnění, zánětlivé onemocnění pokožky, akutní virové či bakteriální onemocnění.

Bez omezení po ošetření. 

Ceník Procedury

Radiofrekvenční lifting30 min. / 900 Kč

 

Kdo procedury provádí

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička a laserová specialistka

Jitka provádí veškeré kosmetické a laserové služby. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky atd. Dále se zaměřuje na hubnutí a detoxikaci, Body Wraps a pedikúru.

Veronika Szaboova

Veronika Szaboová

Kosmetička a specialistka na permanentní make-up

Niky provádí veškerá kosmetická ošetření, pracuje s přístroji. Její smysl pro detail oceníte při úpravě obočí, microbladingu nebo prodlužování a zahušťování řas. Dále se zaměřuje na hubnutí a detoxikaci nebo pedikúru a manikúru.

Martina Bočková

Martina Bočková

Kosmetička a masérka

Martina provádí kosmetická ošetření od základního čištění po omlazující procedury s použitím přístrojů. Zároveň je výborná masérka, která nabízí celou řadu masáží a dalších fyzioterapeutických technik.

Miloslava Čečatková

Miloslava Čečatková

Kosmetička

Míla provádí veškerá kosmetická ošetření a procedury Ericson Laboratoire. Pod jejím dotekem zrelaxuje skutečně každá klientka i klient. Dále se specializuje na některá tělová ošetření a manikúru.

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.