Laserové a korektivní služby

Radiofrekvenční lifting

 

Délka procedury : od 30-ti minut

Hojení : bez hojení

Opakování : 1 x měsíčně

Cena od : 1000 Kč

Úvod procedury

Lifting pomocí radiofrekvenčních vln pomůže pleti na obličeji, krku a dekoltu znovu omládnout. To vše bez skalpelu, jakékoliv anestézie, jizev a rekonvalescence nebo omezení v běžných aktivitách. Radiofrekvenční vlny podporují tvorbu podkožního kolagenu a elastinu, díky kterým se pleti navrací původní pružnost a pevnost, redukují se vrásky a dochází k přirozenému vypnutí a rozjasnění povadlé pleti. Ošetření je vhodné celoročně jako prevence stárnutí. Radiofrekvence pracuje na principu působení na druhou vrstvu kůže (dermis), kde ruší původní kolagenová vlákna a dává impuls k růstu nového, čerstvého kolagenu a tedy omlazení. Náš nový přístroj ovlivňuje nejsvrchnější (epidermis) i druhou (dermis) vrstvu kůže, efektivněji a rychleji zpevňuje pokožku i vyhlazuje vrásky. Ideální ošetření při povadlých tvářích a povislé kůži v oblasti lícních kostí, brady, podbradku a krku. TIP: Kombinace radiofrekvence a microneedlingu pro absolutní hydrataci a vypnutí pokožky. Následuje závěrečné zklidnění biostimulačním laserem.

Proceduru doporučujeme jednou měsíčně zakomponovat do pravidelného kosmetického ošetření.

Po odlíčení a nanesení vodivého gelu, případně v kombinaci s maskou či sérem, následuje samotné ošetření, kdy dermokosmetička přejíždí krouživými pohyby po pokožce hlavicí, která do pleti vysílá radiofekvenční vlny a červené světlo. 

Viditelně vypnutá a hydratovaná pokožka ihned po ošetření.

Těhotenství a kojení, kovové implantáty, onkologická onemocnění, zánětlivé onemocnění pokožky, akutní virové či bakteriální onemocnění.

Bez omezení po ošetření. 

Ceník Procedury

Radiofrekvenční lifting30 min. / 1300 Kč
Radiofrekvenční lifting + Microneedling + biostimulační laser90 min. / 2990 Kč
Radiofrekvenční zpevnění pokožky a rozpuštění tuku - podbradek20 min. / 1000 Kč

 

Výhody centra

Kosmetické konzultace zdarma

Poplatek za konzultaci s lékařem odečten z ceny zákroku

Otevřeno 9-20 hod včetně víkendů

Platba kartou

Akční nabídky

Balíčky na míru

MOŽNOST PLATBY POMOCÍ BODŮ Z GALLERY BETA

MOŽNOST PLATBY KARTOU V RÁMCI PROGRAMU BENEFITY.CZ

AKCEPTUJEME SODEX FLEXI A MULTI PASS CARDS

AKCEPTUJEME BENEFIT PLUS, ENDERED BENEFIT CARDS

Kdo procedury provádí

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička, laserová specialistka a specialistka PMU

Jitka provádí veškeré kosmetické služby, chemický peeling, mezoterapii a laserové zákroky. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky, akné atd. Dále je specialistkou na permanentní make-up.

Martina Bočková

Martina Bočková

Kosmetička a masérka

Martina provádí kosmetická ošetření od čištění problematické pleti, přes mezoterapii a chemický peeling, po omlazující procedury s použitím přístrojů a laserové zákroky. Zároveň je výborná masérka, která nabízí celou řadu masáží a dalších fyzioterapeutických technik.

Veronika Grázová

Veronika Grázová

Kosmetička

Veronika provádí kosmetická ošetření a procedury Ericson Laboratoire, omlazení přístroji a revitalizaci pokožky.

Jana Fulínová

Jana Fulínová

Kosmetička

Jana je zkušená kosmetička, která provádí veškerá kosmetická ošetření. Specializuje se na zlepšení kvality problematické pleti, omlazující procedury, chemický peeling či mezoterapii. 

Alt

Natálie Kubátová

Kosmetička

Natálka provádí kosmetická ošetření, chemický peeling, mezoterapii i omlazení přístroji, v neposlední řadě je rovněž specialistka na Lash Botox a Lash Lifting nebo laminaci obočí. Její šikovnost oceníte zejména při hloubkovém čištění a péči o problematickou pleť. 

Alt

Tereza Holečková

Kosmetička

Terka provádí kosmetická ošetření od pečlivého čištění po omlazující, přístrojová nebo relaxační ošetření. Její skvělý dotek ocení klientky, které mají rády kosmetické masáže a uvolnění během procedury. 

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.