Laserové a korektivní služby

Radiofrekvenční lifting

 

Délka procedury : od 30-ti minut

Hojení : bez hojení

Opakování : 1 x měsíčně

Cena od : 1200 Kč

Úvod procedury

Lifting pomocí radiofrekvenčních vln pomůže pleti na obličeji, krku a dekoltu znovu omládnout. To vše bez skalpelu, jakékoliv anestézie, jizev a rekonvalescence nebo omezení v běžných aktivitách. Radiofrekvenční vlny podporují tvorbu podkožního kolagenu a elastinu, díky kterým se pleti navrací původní pružnost a pevnost, redukují se vrásky a dochází k přirozenému vypnutí a rozjasnění povadlé pleti. Ošetření je vhodné celoročně jako prevence stárnutí. Radiofrekvence pracuje na principu působení na druhou vrstvu kůže (dermis), kde ruší původní kolagenová vlákna a dává impuls k růstu nového, čerstvého kolagenu a tedy omlazení. Náš nový přístroj ovlivňuje nejsvrchnější (epidermis) i druhou (dermis) vrstvu kůže, efektivněji a rychleji zpevňuje pokožku i vyhlazuje vrásky. Ideální ošetření při povadlých tvářích a povislé kůži v oblasti lícních kostí, brady, podbradku a krku. TIP: Kombinace radiofrekvence a microneedlingu pro absolutní hydrataci a vypnutí pokožky. Následuje závěrečné zklidnění biostimulačním laserem.

Proceduru doporučujeme jednou měsíčně zakomponovat do pravidelného kosmetického ošetření.

Po odlíčení a nanesení vodivého gelu, případně v kombinaci s maskou či sérem, následuje samotné ošetření, kdy dermokosmetička přejíždí krouživými pohyby po pokožce hlavicí, která do pleti vysílá radiofekvenční vlny a červené světlo. 

Viditelně vypnutá a hydratovaná pokožka ihned po ošetření.

Těhotenství a kojení, kovové implantáty, onkologická onemocnění, zánětlivé onemocnění pokožky, akutní virové či bakteriální onemocnění.

Bez omezení po ošetření. 

Ceník Procedury

Radiofrekvenční lifting30 min. / 1200 Kč
RADIOFREKVENČNÍ LIFTING + DERMAPEN + BIOSTIMULAČNÍ LASER90 min. / 2790 Kč
Radiofrekvenční zpevnění pokožky a rozpuštění tuku - podbradek20 min. / 800 Kč

 

Výhody centra

Kosmetické konzultace zdarma

Poplatek za konzultaci s lékařem odečten z ceny zákroku

Otevřeno 9-20 hod včetně víkendů

Platba kartou

Akční nabídky

Balíčky na míru

MOŽNOST PLATBY POMOCÍ BODŮ Z GALLERY BETA

MOŽNOST PLATBY KARTOU V RÁMCI PROGRAMU BENEFITY.CZ

AKCEPTUJEME SODEX FLEXI A MULTI PASS CARDS

AKCEPTUJEME BENEFIT PLUS, ENDERED BENEFIT CARDS

Kdo procedury provádí

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička, laserová specialistka a specialistka PMU

Jitka provádí veškeré kosmetické a laserové služby. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky atd. Dále se zaměřuje na permanentní make-up a zábaly Body Wraps Slim.

Martina Bočková

Martina Bočková

Kosmetička a masérka

Martina provádí kosmetická ošetření od základního čištění po omlazující procedury s použitím přístrojů. Zároveň je výborná masérka, která nabízí celou řadu masáží a dalších fyzioterapeutických technik.

FYMC - Michaela Hrubá

Michaela Hrubá

Kosmetička

Míša provádí kosmetická ošetření a procedury Ericson Laboratoire. Má velmi příjemný dotek a ráda poradí, jak správně pečovat o svou pleť.

Veronika Grázová

Veronika Grázová

Kosmetička

Veronika provádí kosmetická ošetření a procedury Ericson Laboratoire, omlazení přístroji a revitalizaci pokožky.

Jana Fulínová

Jana Fulínová

Kosmetička a masérka

Jana je zkušená kosmetička. Provádí veškerá kosmetická ošetření, zlepšení kvality pleti a omlazující procedury. Dále se specializuje na masáže, zeštíhlení a detoxikaci.

Alt

Natálie Kubátová

Kosmetička

Natálka provádí kosmetická ošetření a omlazení přístroji. Její šikovnost oceníte zejména při hloubkovém čištění a péči o problematickou pleť.

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.