Laserové a korektivní služby

Radiofrekvenční lifting

 

Délka procedury : od 30-ti minut

Hojení : bez hojení

Opakování : 1 x měsíčně

Cena od : 1200 Kč

Úvod procedury

Lifting pomocí radiofrekvenčních vln pomůže pleti na obličeji, krku a dekoltu znovu omládnout. To vše bez skalpelu, jakékoliv anestézie, jizev a rekonvalescence nebo omezení v běžných aktivitách. Radiofrekvenční vlny podporují tvorbu podkožního kolagenu a elastinu, díky kterým se pleti navrací původní pružnost a pevnost, redukují se vrásky a dochází k přirozenému vypnutí a rozjasnění povadlé pleti. Ošetření je vhodné celoročně jako prevence stárnutí. Radiofrekvence pracuje na principu působení na druhou vrstvu kůže (dermis), kde ruší původní kolagenová vlákna a dává impuls k růstu nového, čerstvého kolagenu a tedy omlazení. NOVINKA! Představujeme radiofrekvenci nové generace. Ovlivňuje nejsvrchnější (epidermis) i druhou (dermis) vrstvu kůže, efektivněji a rychleji zpevňuje pokožku i vyhlazuje vrásky. Ideální ošetření při povadlých tvářích a povislé kůži v oblasti lícních kostí, brady, podbradku a krku.

Proceduru doporučujeme jednou měsíčně zakomponovat do pravidelného kosmetického ošetření.

Po odlíčení a nanesení vodivého gelu, případně v kombinaci s maskou či sérem, následuje samotné ošetření, kdy dermokosmetička přejíždí krouživými pohyby po pokožce hlavicí, která do pleti vysílá radiofekvenční vlny a červené světlo. 

Viditelně vypnutá a hydratovaná pokožka ihned po ošetření.

Těhotenství a kojení, kovové implantáty, onkologická onemocnění, zánětlivé onemocnění pokožky, akutní virové či bakteriální onemocnění.

Bez omezení po ošetření. 

Ceník Procedury

Radiofrekvenční lifting30 min. / 1200 Kč

 

Výhody centra

Kosmetické konzultace zdarma

Poplatek za konzultaci s lékařem odečten z ceny zákroku

Otevřeno 9-21 hod včetně víkendů

Platba kartou

Akční nabídky

Balíčky na míru

MOŽNOST PLATBY POMOCÍ BODŮ Z GALLERY BETA

MOŽNOST PLATBY KARTOU V RÁMCI PROGRAMU BENEFITY.CZ

AKCEPTUJEME CHEQUE DEJEUNER

AKCEPTUJEME BENEFIT PLUS

Kdo procedury provádí

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička a laserová specialistka

Jitka provádí veškeré kosmetické a laserové služby. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky atd. Dále se zaměřuje na zábaly Body Wraps Slim.

Veronika Szaboova

Veronika Szaboová

Kosmetička a specialistka na permanentní make-up

Niky provádí veškerá kosmetická ošetření, pracuje s přístroji. Její smysl pro detail oceníte při úpravě obočí, microbladingu nebo prodlužování a zahušťování řas.

Martina Bočková

Martina Bočková

Kosmetička a masérka

Martina provádí kosmetická ošetření od základního čištění po omlazující procedury s použitím přístrojů. Zároveň je výborná masérka, která nabízí celou řadu masáží a dalších fyzioterapeutických technik.

FYMC - Michaela Hrubá

Michaela Hrubá

Kosmetička

Míša provádí kosmetická ošetření a procedury Ericson Laboratoire. Má velmi příjemný dotek a ráda poradí, jak správně pečovat o svou pleť.

Veronika Grázová

Veronika Grázová

Kosmetička

Veronika provádí kosmetická ošetření a procedury Ericson Laboratoire, omlazení přístroji a revitalizaci pokožky.

Jana Fulínová

Jana Fulínová

Kosmetička a masérka

Jana je zkušená kosmetička. Provádí veškerá kosmetická ošetření, zlepšení kvality pleti a omlazující procedury. Dále se specializuje na masáže, zeštíhlení a detoxikaci.

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.