Korektivní služby - angiologie

Sklerotizace žil

 

Délka procedury : 30 - 45 minut

Hojení : 2-4 týdny

Opakování : dle potřeby po 4 - 6ti týdnech

Cena od : 2500 Kč

Úvod procedury

Sklerotizace představuje rychlý a elegantní způsob odstranění kosmeticky obtěžujících metliček a retikulárních křečových žil. Tato jednoduchá ambulantní injekční léčba spočívá v aplikaci sklerotizační látky do žíly. Tím vzniká cílený mikrozánět, stěny žíly se slepí a následně přemění ve vazivo. Součástí léčby je stažení končetiny kompresní punčochou ihned po zákroku. Kompresní punčochu je proto nutné zakoupit již před zákrokem ve zdravotnických potřebách, kde specialistka doporučí vhodnou velikost dle délky a obvodu Vaší končetiny. Na partnerském pracovišti (Praha 4) rovněž provádíme ultrazvukové vyšetření cévního systému, které je plně hrazeno pojišťovnou. Po absolvování tohoto ošetření může lékař angiolog vypsat poukaz na kompresní punčochu, kterou následně proplácí zdravotní pojišťovna.

S odstupem 4 - 6 týdnů lze ošetření opakovat nebo pokračovat v ošetření dalších úseků křečových žil. 

Do rozšířené žíly lékař aplikuje tenkou jehlou účinnou látku. Množství záleží na velikosti ošetřované oblasti. Následuje okamžité stažení kompresní punčochou.

Končetiny bez metliček a křečových žil.

Cévní onemocnění,  zvýšené riziko trombózy, těhotenství a kojení, akutní infekce, nádorová onemocnění, autoimunitní onemocnění, alergie na látky obsažené ve Aethoxysklerolu.

Stažení končetiny kompresní punčochou ihned po zákroku. Dobu nošení určuje lékař, minimálně však 2 týdny. V prvních dnech po zákroku je vhodné se vyhnout zátěžovým sportům.

Ceník Procedury

Sklerozizace žil
1 končetina
 30 min.
2 500 Kč

 

Výhody centra

Kosmetické konzultace zdarma

Poplatek za konzultaci s lékařem odečten z ceny zákroku

Otevřeno 9-20 hod včetně víkendů

Platba kartou

Akční nabídky

Balíčky na míru

MOŽNOST PLATBY POMOCÍ BODŮ Z GALLERY BETA

MOŽNOST PLATBY KARTOU V RÁMCI PROGRAMU BENEFITY.CZ

AKCEPTUJEME SODEX FLEXI A MULTI PASS CARDS

AKCEPTUJEME BENEFIT PLUS, ENDERED BENEFIT CARDS

Kdo procedury provádí

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.