Laserové a korektivní služby

Ultrazvuková špachtle

 

Délka procedury : 10 – 15 minut

Hojení : bez hojení

Opakování : dle potřeby

Cena od : 500 Kč

Úvod procedury

Jedním z nejdůležitějších bodů čištění pleti je odstraňování odumřelých kožních buněk. Ultrazvuková špachtle představuje hloubkové ošetření, které mimo jiné také předchází stárnutí a podporuje lepší vstřebání krémů a sér. Výsledkem je pružnější a jasnější pleť. Ideální procedura také při problémech s akné, jizvičkách nebo při nadměrné produkci kožního mazu. Ultrazvukové vlny navíc zpevňují pokožku, redukují vrásky a celkově pleť omlazují.

Dle potřeby nebo jako součást pravidelného kosmetického ošetření. 

Odlíčenou a očištěnou pokožku dermokosmetička zvlhčí tonikem a mírným tlakem po ní přejíždí plochým nástavcem přístroje, který jemně vibruje a vytahuje tak na povrch nečistoty.

Hloubkově vyčištěná pokožka, odstranění povrchového mazu a černých teček.

Těhotenství, kardiostimulátor, onkologická onemocnění, ekzém.

Bez omezení.

Ceník Procedury

Ultrazvuková špachtle10 - 15 min. / 400 Kč

 

Výhody centra

Kosmetické konzultace zdarma

Poplatek za konzultaci s lékařem odečten z ceny zákroku

Otevřeno 9-20 hod včetně víkendů

Platba kartou

Akční nabídky

Balíčky na míru

MOŽNOST PLATBY POMOCÍ BODŮ Z GALLERY BETA

MOŽNOST PLATBY KARTOU V RÁMCI PROGRAMU BENEFITY.CZ

AKCEPTUJEME SODEX FLEXI A MULTI PASS CARDS

AKCEPTUJEME BENEFIT PLUS, ENDERED BENEFIT CARDS

Kdo procedury provádí

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička, laserová specialistka a specialistka PMU

Jitka provádí veškeré kosmetické služby, chemický peeling, mezoterapii a laserové zákroky. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky, akné atd. Dále je specialistkou na permanentní make-up.

Martina Bočková

Martina Bočková

Kosmetička a masérka

Martina provádí kosmetická ošetření od čištění problematické pleti, přes mezoterapii a chemický peeling, po omlazující procedury s použitím přístrojů a laserové zákroky. Zároveň je výborná masérka, která nabízí celou řadu masáží a dalších fyzioterapeutických technik.

FYMC - Michaela Hrubá

Michaela Hrubá

Kosmetička

Míša se specializuje na zlepšení kvality pleti. Pracuje s problematickou a aknózní pokožkou a provádí také omlazující procedury, chemický peeling nebo microneedling. Má velmi příjemný dotek a ráda poradí, jak správně pečovat o svou pleť. Dále provádí laminaci obočí.

Jana Fulínová

Jana Fulínová

Kosmetička

Jana je zkušená kosmetička, která provádí veškerá kosmetická ošetření. Specializuje se na zlepšení kvality problematické pleti, omlazující procedury, chemický peeling či mezoterapii. 

Alt

Natálie Kubátová

Kosmetička

Natálka provádí kosmetická ošetření, chemický peeling, mezoterapii i omlazení přístroji, v neposlední řadě je rovněž specialistka na Lash Botox a Lash Lifting nebo laminaci obočí. Její šikovnost oceníte zejména při hloubkovém čištění a péči o problematickou pleť. 

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.