Laserové a korektivní služby

Ultrazvuková špachtle

 

Délka procedury : 10 – 15 minut

Hojení : bez hojení

Opakování : dle potřeby

Cena od : 500 Kč

Úvod procedury

Jedním z nejdůležitějších bodů čištění pleti je odstraňování odumřelých kožních buněk. Ultrazvuková špachtle představuje hloubkové ošetření, které mimo jiné také předchází stárnutí a podporuje lepší vstřebání krémů a sér. Výsledkem je pružnější a jasnější pleť. Ideální procedura také při problémech s akné, jizvičkách nebo při nadměrné produkci kožního mazu. Ultrazvukové vlny navíc zpevňují pokožku, redukují vrásky a celkově pleť omlazují.

Dle potřeby nebo jako součást pravidelného kosmetického ošetření. 

Odlíčenou a očištěnou pokožku dermokosmetička zvlhčí tonikem a mírným tlakem po ní přejíždí plochým nástavcem přístroje, který jemně vibruje a vytahuje tak na povrch nečistoty.

Hloubkově vyčištěná pokožka, odstranění povrchového mazu a černých teček.

Těhotenství, kardiostimulátor, onkologická onemocnění, ekzém.

Bez omezení.

Ceník Procedury

Ultrazvuková špachtle10 - 15 min. / 400 Kč

 

Výhody centra

Kosmetické konzultace zdarma

Poplatek za konzultaci s lékařem odečten z ceny zákroku

Otevřeno 9-20 hod včetně víkendů

Platba kartou

Akční nabídky

Balíčky na míru

MOŽNOST PLATBY POMOCÍ BODŮ Z GALLERY BETA

MOŽNOST PLATBY KARTOU V RÁMCI PROGRAMU BENEFITY.CZ

AKCEPTUJEME SODEX FLEXI A MULTI PASS CARDS

AKCEPTUJEME BENEFIT PLUS, ENDERED BENEFIT CARDS

Kdo procedury provádí

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička, laserová specialistka a specialistka PMU

Jitka provádí veškeré kosmetické služby, chemický peeling, mezoterapii a laserové zákroky. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky, akné atd. Dále je specialistkou na permanentní make-up.

Martina Bočková

Martina Bočková

Kosmetička a masérka

Martina provádí kosmetická ošetření od čištění problematické pleti, přes mezoterapii a chemický peeling, po omlazující procedury s použitím přístrojů a laserové zákroky. Zároveň je výborná masérka, která nabízí celou řadu masáží a dalších fyzioterapeutických technik.

FYMC - Michaela Hrubá

Michaela Hrubá

Kosmetička

Míša se specializuje na zlepšení kvality pleti. Pracuje s problematickou a aknózní pokožkou a provádí také omlazující procedury. Má velmi příjemný dotek a ráda poradí, jak správně pečovat o svou pleť. Dále provádí laminaci obočí a některá tělová ošetření.

Jana Fulínová

Jana Fulínová

Kosmetička a masérka

Jana je zkušená kosmetička, která provádí veškerá kosmetická ošetření. Specializuje se na zlepšení kvality problematické pleti, omlazující procedury, chemický peeling či mezoterapii. Dále provádí masáže a některé zeštíhlující a detoxikační služby.

Alt

Natálie Kubátová

Kosmetička

Natálka provádí kosmetická ošetření, chemický peeling, mezoterapii i omlazení přístroji. Její šikovnost oceníte zejména při hloubkovém čištění a péči o problematickou pleť. 

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.