Wonder

Hubnutí, tvarování postavy, posílení svalů, odstranění celulitidy

 

Délka procedury : 25 minut

Hojení : bez hojení

Opakování : 1-2 x týdně

Cena od : 2500 Kč

Úvod procedury

WONDER je jedinečný přístroj, který kombinuje fokusované elektromagnetické pulzy a selektivní neurostimulaci vysoké intenzity. Jedná se o nejsilnější technologii pro spalování tuku a budování pevného těla. Tento proces je neinvazivní, bezpečný a má rovněž zdravotní přesah, kdy díky posílení pánevního dna a středu těla odstraňuje inkontinenci a bolesti zad. Využití elektromagnetických pulzů vychází z fyzioterapie, kde jsou požívány pro intenzivní regeneraci a posílení svalů a imunologický účinek. WONDER je vhodný pro ženy i muže, všechny typy postav a umožňuje růst svalů a spalování tuku zároveň v šesti nejdůležitějších partiích – paže, břicho, boky, hýždě a přední a zadní stehna. 25 minut s přístrojem odpovídá 3 až 5 hodinám intenzivního tréninku v posilovně. Při celkem 52 000 svalových kontrakcí za 1 proceduru, jež aktivují svaly nad rámec jakékoliv fyzické aktivity, dojde ke ztrátě tuku (který se přeměňuje na okamžitou energii) v oblasti kolem svalu. Nejedná se však o relaxační proceduru. I když ležíte, svaly intenzivně pracují, což některým klientkám nemusí být příjemné. Proto nabízíme také možnost jednorázového vyzkoušení procedury. Při následném zakoupení balíčku je částka o tuto platbu ponížena.

Pro viditelný efekt doporučujeme absolvovat minimálně 4 procedury. Po 8-10 ošetřeních s četností ideálně 2 x týdně, minimálně 1 x týdně docílíte maximálního efektu.  Fotografie výsledků před a po zde.

Po vstupní konzultaci se klient/ka oblékne do přiléhavého oblečku (podprsenku bez kovových kostic a tanga si můžete nechat na sobě), který je k balíčku zdarma a klient/ka si ho nosí sebou. Specialistka navlhčí vodou místa, kam následně připne speciální elektrody - ruce, břícho a boky, hýždě, stehna, díky kterým lze ošetřit všechny důležité tělesné partie najednou. Procedura probíhá vleže na břiše na lehátku a sestává se z rychlých kontrakcí, při kterých se svaly intenzivně a hluboce stahují. Tělo spotřebovává velké množství energie, kterou získává z tukových zásob, a ty se znatelně redukují. Účinky jsou viditelné i u osob s BMI nad 30. Fotografie výsledků před a po zde.

Před procedurou: dodržovat pitný režim, nejíst bezprostředně před a po proceduře, nepít alkohol nebo kyselé nápoje, vynechat namáhavou aktivitu 24 hodin před a po.

 Určitý efekt pocítíte již po 1-2. ošetření. Během 4 - 8mi ošetření dosáhnete těchto změn:
• Výrazný úbytek tuku
• Zpevnění celého těla
• Ztráta kilogramů
• Odstranění celulitidy
• Zvednutí hýždí
• Vyrýsované břicho
Zdravotní efekt - zpevnění pánevního dna a odstranění či redukce inkontinence, zpevnění středu těla

Fotografie výsledků před a po zde.

Těhotenství, kojení, kovové a syntetické implantáty, akutní virové či bakteriální onemocnění,  onkologická onemocnění, kožní onemocnění, vážná neurologická onemocnění a poruchy, kardiovaskulární onemocnění a kardiostimulátor, břišní kýla, pooperační stavy.

Díky neurostimulaci se nevylučuje kyselina mléčná v takové míře. Proto klient/ka druhý den vnímá, ,, že se něco dělo", ale nemá nepříjemnou svalovou horečku nebo intenzivní namožení, které je nepříjemné. Je však nutné dodržet regeneraci svalů  2-3 dny a vynechat jiný zátěžový trénink, 24 hodin před a po vynechat fyzicky náročnou aktivitu.

AltAlt

Ceník Procedury

1 ošetření60 min. - 2500 Kč
Balíček 8+ 2 ošetření zdarma19 900 Kč
Obleček ( k balíčku ZDARMA), odnášíte si sebou990 Kč

 

Výhody centra

Kosmetické konzultace zdarma

Poplatek za konzultaci s lékařem odečten z ceny zákroku

Otevřeno 9-20 hod včetně víkendů

Platba kartou

Akční nabídky

Balíčky na míru

MOŽNOST PLATBY POMOCÍ BODŮ Z GALLERY BETA

MOŽNOST PLATBY KARTOU V RÁMCI PROGRAMU BENEFITY.CZ

AKCEPTUJEME SODEX FLEXI A MULTI PASS CARDS

AKCEPTUJEME BENEFIT PLUS, ENDERED BENEFIT CARDS

Kdo procedury provádí

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička, laserová specialistka a specialistka PMU

Jitka provádí veškeré kosmetické služby, chemický peeling, mezoterapii a laserové zákroky. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky, akné atd. Dále je specialistkou na permanentní make-up.

Martina Bočková

Martina Bočková

Kosmetička a masérka

Martina provádí kosmetická ošetření od čištění problematické pleti, přes mezoterapii a chemický peeling, po omlazující procedury s použitím přístrojů a laserové zákroky. Zároveň je výborná masérka, která nabízí celou řadu masáží a dalších fyzioterapeutických technik.

FYMC - Michaela Hrubá

Michaela Hrubá

Kosmetička

Míša se specializuje na zlepšení kvality pleti. Pracuje s problematickou a aknózní pokožkou a provádí také omlazující procedury, chemický peeling nebo microneedling. Má velmi příjemný dotek a ráda poradí, jak správně pečovat o svou pleť. Dále provádí laminaci obočí.

Jana Fulínová

Jana Fulínová

Kosmetička

Jana je zkušená kosmetička, která provádí veškerá kosmetická ošetření. Specializuje se na zlepšení kvality problematické pleti, omlazující procedury, chemický peeling či mezoterapii. 

Alt

Natálie Kubátová

Kosmetička

Natálka provádí kosmetická ošetření, chemický peeling, mezoterapii i omlazení přístroji, v neposlední řadě je rovněž specialistka na Lash Botox a Lash Lifting nebo laminaci obočí. Její šikovnost oceníte zejména při hloubkovém čištění a péči o problematickou pleť. 

Alt

Tereza Holečková

Kosmetička

Terka provádí kosmetická ošetření od pečlivého čištění po omlazující, přístrojová nebo relaxační ošetření. Její skvělý dotek ocení klientky, které mají rády kosmetické masáže a uvolnění během procedury. 

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.