• Alt

Akční kosmetika s čištěním

Pravidelná péče o pleť se Vám několikanásobně vrátí v podobě jejího zdravějšího vzhledu a Vašeho dobrého pocitu.  I v říjnu od nás budete odcházet s krásně čistou, vyhlazenou a vyživenou pokožkou. Toto komplexní hodinové ošetření jí zajistí  vše, co v aktuálním období potřebuje.

Postup ošetření: odlíčení, úprava obočí, peeling, ultrazvuková špachtle, diamantová mikrodermabraze, ozonizér, čistící, čistící, hydratační nebo výživná maska dle stavu pleti, závěrečný krém.

Ozonizace pokožky: Přístroj má schopnost ovlivňovat nervová zakončení v těle, díky čemuž dochází k výraznému zlepšení prokrvení a regeneraci pokožky. Ozon rovněž působí jako významný dezinfekční a antiseptický prostředek. Krásně stáhne póry, odstraní nadměrný kožní maz, pomáhá při léčbě aknózní a problematické pokožky. Ozonizér zvyšuje odolnost pórů při usazování nečistot, zvyšuje vstřebatelnost účinných látek, likviduje zánětlivé procesy v kůži, včetně akné. Celkově zvyšuje aktivitu buněk, čímž napomáhá k udržení mladistvého vzhledu.

60 minut za 990 Kč (ušetříte 350 Kč)

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.