• Alt

Luxusní zlatá kosmetika s 24K zlatem

Naše milé klientky, po tak dlouhé pauze si zasloužíte něco skutečně extra.heart

Připravili jsme pro Vás luxusní ošetření s použitím produktů z 24 karátového zlata. Odměnou bude nejen příjemná hodinová relaxace, ale také vypnutá, vyhlazená, jemná a hydratovaná pokožka, která působí mladistvým a odpočatým dojmem, a to ihned po ošetření!

Těšte se na: odlíčení, úpravu obočí ( případné barvení obočí a/nebo řas s 50% slevou), peeling (ultrazvuková špachtle jen v případě výrazně zanesené pokožky), zlatou masku, krém, zlaté sérum.

A proč je zlato takový zázrak pro pleť? 

V dnešní době se zlato využívá v kosmetickém průmyslu stále více a jeho účinky jsou podložené již řadou výzkumů. Mezi jeho nejvýznamnější vlastnosti v kosmetických přípravcích patří jeho schopnost regenerace pleti a její oživení. Má výrazné antioxidační účinky, odvádí toxiny a čistí pokožku, ale také působí na stimulaci buněčné aktivity a napomáhá její obnově. Dále má zlato má výraznou schopnost zabraňovat stárnutí pleti a podporuje tvorbu kolagenu. Má také vysokou schopnost vázat na sebe vlhkost, a to v množství až 300násobku vlastní hmotnosti, tudíž zajišťuje pleti potřebnou hydrataci. Kromě již zmíněných vlastností zlepšuje zlato mikrocirkulaci krve, což zajišťuje lepší přísun živin do hlubších vrstev a tím pádem má velmi pozitivní vliv na celkové omlazení pokožky. 

60 minut za 1590 Kč (ušetříte 550 Kč)