• Alt

Tělový balíček - hubnutí a odstranění celulitidy

Letní nabídka zvýhodněných tělových ošetření, které pomohou na cestě za pevnější a štíhlejší postavou. Doplňte svoji snahu, cvičení nebo úpravu jídelníčku o účinná salónní ošetření, která podpoří a zrychlí Vaše úsilí. 

Akční nabídka 10-ti procedur: 5x radiofrekvenční lipolýza na bourání tuků + 3x radiofrekvenční odstranění celulitidy a zpevnění pokožky 1x Anticelulitidní lymfatická masáž se zábalem + 1x Body Wraps Slim. 

Radiofrekvenční lipolýza představuje neinvazivní a bezbolestné ošetření, tedy ošetření bez skalpelu a nutné rekonvalescence, při kterém dochází k odbourávání přebytečných tuků a zpevnění povislé kůže. Přístroj je vlastně počítačem řízený generátor radiových vln s nastavitelným výkonem frekvencí od 500Hz – 1Hz pro jednotlivé oblasti. Teplota při aplikaci se pohybuje kolem 46 ºC. Přístroj však neprohřívá jen kůži, ale cíleně tuk pod ní. Tím dochází ke zvýšení metabolismu tukové tkáně, zrychlení odbourávání a  spalování tuku z podkoží. Vzniklé teplo pak zvyšuje metabolismus. Radiofrekvence nové generaci účinně působí také na viscerální tuk a povislou kůži v oblasti břicha po porodu či výraznějších váhových změnách. 

Cena : 9900 Kč (původní cena 15000 Kč)

DOPORUČENÍ: pro požadovaný efekt balíčku doporučujeme dodržet maximální rozestupy mezi jednotlivými procedurami, tedy 2x týdně. Máme otevřeno denně, včetně víkendů. Zároveň je velmi důležité dodržovat pitný režim. Bez přísunu dostatečného množství tekutin se účinek redukčních a anticelulitidních ošetření výrazně snižuje.